• Informacje na temat:

  najpopularniejsza piosenka zespołu queen

Artykuły na temat: najpopularniejsza piosenka zespołu queen
 • Kamil Stoch szaleje na parkiecie na weselu Dawida Kubackiego. Wideo hitem sieci!

  ...opublikowanego w sieci.  Ktoś nagrał, jak Kamil... wywija na parkiecie! Wraz z innymi gośćmi zatańczył układ choreograficzny do piosenek "Don't Stop Me Now" zespołu Queen oraz "Call On Me" Erica Prydza. Był...

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • Eddie Van Halen: Absolutny top gitary

  Bez względu na to, czy lubimy muzyków szeregować w rankingach, świętujący dziś (26 stycznia) 60. urodziny Eddie Van Halen to jeden z najlepszych gitarzystów rockowych wszech czasów.

 • Koncerty 2015: Ich dawno w Polsce nie było

  Od pewnego czasu Polska już nie jest koncertową białą plamą, a zagraniczne gwiazdy często od naszego kraju zaczynają przygotowywać swoje światowe trasy. W 2015 roku nad Wisłę przyjadą wykonawcy, którzy nie byli u nas jeszcze nigdy lub od dawna.

 • Ulubiona piosenka żołnierzy

  Kompozycja "Bohemian Rhapsody" z repertuaru zespołu Queen to ulubiona piosenka brytyjskich żołnierzy.

 • James Bond: 007 najlepszych piosenek

  Agent James Bond ma licencję na zabijanie, a przygotowane dla niego piosenki mają licencję na przebój. Wybór najlepszych bondowskich utworów to zadanie równie trudne, jak rozgrywka ze słynną organizacją Spectre.

 • "Marzyliśmy, by zostać gwiazdami rocka"

  Brian May przyznaje, że 20 lat temu, po śmierci wokalisty Freddiego Mercury'ego, myślał, że to koniec Queen. "Ale jest w tym jakaś nieokreślona siła" - opowiada gitarzysta 40 lat po założeniu zespołu. Z okazji okrągłego jubileuszu ukazują się specjalne wznowienia wszystkich płyt tej rockowej legendy.

 • Ten przebój słyszał każdy

  Dokładnie 35 lat temu do rozgłośni radiowych trafiła słynna kompozycja "Bohemian Rhapsody" grupy Queen. Po latach jest to wciąż jeden z najbardziej niekonwencjonalnych singli w historii muzyki: bez refrenu, z trzema odrębnymi fragmentami: balladowym, hardrockowym i - tak, tak! - operowym. "Galileo, Galileo Figaro, Magnifico-o-o-o-o...". Warto przypomnieć dość niezwykłą historię powstania tego

 • Sex Pistols: Biały kruk sprzedany

  "God Save The Queen" , 35-letni winylowy krążek z tym właśnie przebojem Sex Pistols, uzyskał na aukcji w serwisie eBay zawrotną cenę 19 tys. 672 dolarów. Płyta jest jedną z dwóch istniejących kopii.