• Informacje na temat:

  najpopularniejsza reklama

Artykuły na temat: najpopularniejsza reklama
 • Rozenek i Majdan liczyli, że zorganizują wesele "gratis". W zamian za reklamę hotelu!?

  Radek Majdan (43 l.) swoje wesele z Małgorzatą Rozenek (kilka lat temu 41-latka, dziś dużo dużo młodsza) postanowił zorganizować w hotelu przyjaciela. Początkowo miał nadzieję, że w zamian za rozpromowanie ośrodka będzie mógł zrobić to za darmo, niestety, przyjaciel poinformował, że "nie jest firmą charytatywną".

 • New Order "Blue Monday": Dyskotekowy przebój, który nie jest o depresji

  Blue Monday to potocznie nazwa najbardziej depresyjnego dnia, który przypada zawsze na ostatni poniedziałek w pełnym tygodniu stycznia. W 2015 roku wyliczono, że jest to 19 stycznia. Z "Niebieskim Poniedziałkiem" wielu ludziom luźno kojarzy się utwór "Blue Monday" New Order, jednak te powiązania są mocno nietrafione.

 • W tym roku bez wątpienia najwięcej czasu media poświęciły Annie Przybylskiej! Wszystko z powodu jej choroby. Aktorka trafiła do szpitala, gdzie przeszła...

 • 10 utworów, które znasz, ale nie wiesz, jak się nazywają

  Usłyszałeś przypadkiem piosenkę w radiu, ale nie dosłyszałeś tytułu? Melodia chodzi za tobą kilka dni, ale nie możesz wpisać ją w wyszukiwarkę, bo nie masz pojęcia, jak się nazywa? Dobrze trafiłeś - oto 10 kompozycji, które każdy miał okazję poznać, ale jakimś cudem nie wie, jakie są ich tytuły.

 • Krystyna Czubówna odeszła z telewizji przez pieniądze?!

  Krystyna Czubówna (60 l.) była jedną z najpopularniejszych prezenterek telewizyjnych. Dlaczego dzisiaj możemy oglądać ją tylko w reklamie suplementu diety.

 • Kochamy reklamy

  W poniedziałek, 18 kwietnia, do sklepów trafiła kompilacja "I Love TV Adverts". Tytuł płyty mówi sam za siebie - na składance znalazły się najpopularniejsze piosenki wykorzystane w roku 2004 w reklamach telewizyjnych. Teraz album możesz wygrać w konkursie zorganizowanym przez INTERIA.PL.

 • Jacek Borusiński z kabaretu Mumio: Nawracanie ludzi traktuje jak swoją misję!

  Jacek Borusiński (46 l.) jeszcze kilka lat temu był jedną z największych gwiazd polskiego kabaretu. Popularność i ogromne pieniądze przyniósł mu także udział w reklamach jednej z sieci komórkowych. Świat show-biznesu poznał od podszewki. Nie chce być jego częścią...

 • Rekordowa reklama Jacksona

  Gdy na początku marca "Król Popu" ogłosił, że ma zamiar dać w lecie serię pożegnalnych koncertów, zaskoczył cały muzyczny świat. Jednak to co zrobił w ostatnią niedzielę (8 marca) już przeszło do historii, ale... telewizji.

 • "rodzinka.pl": Małgorzata Kożuchowska w gronie najbardziej wpływowych gwiazd!

  Małgorzata Kożuchowska, czyli Natalia Boska z "rodzinki.pl", zajęła 2. miejsce w rankingu najbardziej wpływowych krajowych gwiazd opublikowanym przez jeden z najpopularniejszych polskich tygodników opiniotwórczych.

 • "Seksmisja" znów najpopularniejsza

  Mija miesiąc odkąd studia filmowe KADR i TOR uruchomiły swoje kanały na serwisie YouTube, udostępniając bezpłatnie ponad 60 filmów. W tym czasie największą popularnością wśród internautów cieszyła się "Seksmisja".

Wideo na temat: najpopularniejsza reklama
 • Przychodzi facet do lekarza

  Znakomita komedia w reżyserii największego europejskiego komika Dany Boona, twórcy takich hitów jak "Jeszcze dalej niż północ" i "Nic do oclenia". Najpopularniejsza francuska komedia od czasu "Nietykalnych". Prawie 6 milionów widzów we Francji, więcej niż takie hity jak "Hobbit: Pustkowie Smauga" czy "Kraina lodu". Romain Faubert ma 40 lat i jest zdrowy jak ryba. Problem w tym, że nie chce w to uwierzyć. Gorzej - jest przekonany, że jego organizm jest kłębowiskiem bakterii, wirusów i...

 • Życie to jest to

  Roberto (José Mota) jest bezrobotnym specjalistą od reklamy, który zdobył sławę wymyślając jeden slogan. Zdesperowany, próbując przypomnieć sobie lepsze dni, wraca do hotelu, w którym spędzali z żoną, Luisą (Salma Hayek), miodowy miesiąc. Niestety w miejscu hotelu, sąsiadującego z ruinami rzymskiego teatru, mieści się obecnie muzeum. Mężczyzna - zwiedzając zabytek - ulega wypadkowi. Żelazny pręt wbija się w jego głowę, całkowicie go unieruchamiając - jeśli się poruszy, umrze. I tak, w ciągu...

 • Love, Rosie

  Film opowiada o Rosie Dunne (Lily Collins), która wraz ze swoim najlepszym przyjacielem Alexem (Sam Claflin) planuje naukę w jednym z uniwersytetów USA . Wszystko przewraca się do góry nogami, kiedy po szalonej nocy z najpopularniejszym chłopakiem w szkole Rosie odkrywa, że jest w ciąży. Mimo wszystko, namawia Alexa do wyjazdu, a sama przygotowuje się do macierzyństwa.