• Informacje na temat:

  najpopularniejsze kobiety

Artykuły na temat: najpopularniejsze kobiety
 • Beyonce aż tak nienawidzi Kim Kardashian? Zobaczcie, co zrobiła!

  Co zrobić, gdy dwie najpopularniejsze kobiety w Hollywood szczerze się nie cierpią? Beyonce (35 l.) znalazła rozwiązanie i już wie, jak unikać Kim Kardashian (35 l.)!

 • Zbigniew Cybulski: Noc w łóżku Brigitte Bardot

  Jakie kobiety lubił Zbigniew Cybulski? Choć aktor z lubością przytaczał anegdotę o nocy spędzonej w 1961 roku z Brigitte Bardot, z natury był nieśmiały, a od blondynek wolał brunetki.

 • Kordek porzucany przez wszystkie kobiety

  Żadna nie może z nim wytrzymać.

 • Lecrae i Meghan Trainor najlepsi w USA

  Chrześcijański raper Lecrae znalazł się na szczycie zestawienia najpopularniejszych płyt na terenie Stanów Zjednoczonych. Meghan Trainor z piosenką numer jeden.

 • "Ojciec Mateusz": Plejada gwiazd w jubileuszowym sezonie

  .... Rozpędzony tir uderzy w auto prowadzone przez pracującą w sandomierskim liceum nauczycielkę (Anna Mrozowska). Ksiądz postanowi zaopiekować się chorą na stwardnienie rozsiane matką kobiety...

 • Rod Stewart: Brytyjski casanova

  Jest uważany za jednego z najpopularniejszych brytyjskich wokalistów XX wieku. Wydał kilkanaście płyt i setki singli. Jednak niektórzy zapamiętają go bardziej jako awanturnika i kobieciarza. Takiemu postrzeganiu Rod Stewart (który 10 stycznia świętuje 70 urodziny) sam jest sobie winien.

 • Julia Wieniawa ma chody u polskiego reżysera? Obiecał jej...

  Patryk Vega pierwszy raz współpracował z Julią Wieniawą na planie filmu "Kobiety Mafii". Młoda aktorka zachwyciła wtedy reżysera swoimi umiejętnościami oraz urodą.  Dzięki tej produkcji jej pozycja rynkowa jeszcze bardziej się wzmocniła. Następnie Vega zaproponował jej główną rolę u boku Piotra Adamczyka w filmie "Small World". Podczas zdjęć w Bangkoku podobno Patryk bardzo uważnie przyglądał się...

 • Prokurator odmówił ścigania Cosby'ego

  Prokurator okręgowy w Los Angeles odmówił we wtorek, 16 grudnia, wszczęcia postępowania przeciwko znanemu aktorowi komediowemu Billowi Cosby'emu w związku z zarzutem molestowania seksualnego nieletniej w 1974 roku.

 • "Dom z papieru": Skok stulecia

  ...we Włoszech. "Bella Ciao" to włoska pieśń ludowa, którą śpiewały kobiety pracujące na polach ryżu w bardzo trudnych warunkach w XIX wieku. Ich zadaniem było wyrywanie chwastów. Robotnice...

 • George Ezra na czele brytyjskiej listy bestsellerów

  Trzy miesiące po wydaniu debiutanckiej płyty "Wanted On Voyage" George Ezra wskoczył na pierwsze miejsce zestawienia najlepiej sprzedających się albumów w Wielkiej Brytanii.

Wideo na temat: najpopularniejsze kobiety
 • Tłumy gwiazd na gali "Twojego Stylu"!

  Magazyn "Twój Styl" to od lat najpopularniejszy luksusowy miesięcznik dla kobiet. Nic więc dziwnego, że niemal każda polska gwiazda marzy o tym, aby znaleźć się na jego okładce. Nic więc dziwnego, że znane panie tak tłumnie przybyły na uroczystą galę Kobiety 25-lecia "Twojego Stylu". Wyróżnienie to otrzymała Danuta Wałęsa. Kto jeszcze przybył na prestiżową imprezę? Szczególną uwagę fotoreporterów