• Informacje na temat:

  najpopularniejszy serial

Artykuły na temat: najpopularniejszy serial
 • Alkoholizm w serialach

  ...mniej podatne na to uzależnienie. Dostrzegli to także scenarzyści seriali i zapewne dlatego w najpopularniejszych produkcjach właśnie głównie panie zmagają się z tą chorobą. Topienie smutków(...) i przez kilka sezonów serialu nic nie wskazywało, że ma się to zmienić. Jednak w odcinku zamykającym jedenastą odsłonę serialu, Anka znów sięgnęła po alkohol. Czy to tylko "wypadek przy pracy", czy...

 • Rewolucja w emisji zagranicznych seriali

  Polska premiera piątej serii "The Walking Dead", jednego z najpopularniejszych seriali na świecie, odbyła się na kanale Fox zaledwie kilkanaście godzin po premierze amerykańskiej. Choć to w dalszym ciągu mało popularna praktyka w Polsce, z badań stacji wynika, że w dobie internetu polscy widzowie nie chcą już czekać na możliwość obejrzenia ulubionego programu dłużej niż fani zza Oceanu.

 • Oglądalność seriali: 18-01-2016

  Top 5 najpopularniejszych seriali w TV.

 • W czerwcu w Elbągu Festiwal Polskich Seriali Telewizyjnych

  Premierowa edycja Festiwalu Polskich Seriali Telewizyjnych w Elblągu rozpocznie się 19 czerwca i potrwa trzy dni. W programie wydarzenia znalazły się m.in.: pokazy najpopularniejszych polskich seriali, przeglądy znanych produkcji sprzed lat, a także spotkania z gwiazdami i twórcami seriali. Współorganizatorem imprezy jest Telewizja Polska.

 • Seriale internetowe - rewolucja?

  Telewizja rządzi się swoimi prawami i mnóstwem ograniczeń. Tymczasem Internet odkrywa przed twórcami seriali nowe, niezbadane możliwości. Sprawdziliśmy, co ciekawego można zobaczyć w sieci.

 • Serial, który podbił serca Włochów

  Rekordy popularności bije we Włoszech serial "Braccialetti rossi" ("Czerwone bransoletki") emitowany na antenie telewizji RAI. Kolejne odcinki drugiej już serii opowieści o dzieciach i nastolatkach walczących z rakiem i innymi ciężkimi chorobami ogląda 6-7 milionów osób.

 • Oglądalność seriali: 15-02-2016

  Jakie seriale były najpopularniejsze w ubiegłym tygodniu?

 • "Violetta": Serial i koncert na DVD

  "Violetta: Koncert" oraz dwie pierwsze części drugiego sezonu serialu "Violetta" zadebiutowały na DVD 28 listopada. Trzecia i czwarta część sezonu drugiego pojawią się na rynku 5 grudnia.

 • "Barwy szczęścia" najpopularniejszym serialem codziennym

  W styczniu spośród codziennych polskich seriali obyczajowych, emitujących obecnie premierowe odcinki, największą popularnością cieszą się "Barwy szczęścia" TVP2 - wynika z raportu portalu Wirtualnemedia.pl.

 • Ilona Ostrowska: Czuję potrzebę zmiany

  Ilona Ostrowska, czyli Lucy Wilska z "Rancza", nie chce już być gwiazdą jednego z najpopularniejszych polskich seriali. - Czuję potrzebę zmiany - mówi aktorka.

Zdjęcia na temat: najpopularniejszy serial
Wideo na temat: najpopularniejszy serial
Dyskusje na temat: najpopularniejszy serial