• Informacje na temat:

  najpopularniejszy zespół

Artykuły na temat: najpopularniejszy zespół
 • Agenci NCIS

  Ósmy sezon jednego z najpopularniejszych seriali w USA. Nadal śledzimy losy członków zespołu śledczego działającego w ramach biura śledczego marynarki. Jethro Gibbs i jego podwładni oraz współpracownicy znów staną przed serią przypadków, które sprawdzą ich umiejętności. Zespół prowadzi skomplikowane śledztwo w sprawie śmierci komandora marynarki.

 • Ben Howard i Meghan Trainor najpopularniejsi w Wielkiej Brytanii

  Ben Howard z albumem "I Forget Where We Were" wskoczył na pierwsze miejsce zestawienia najlepiej sprzedających się płyt w Wielkiej Brytanii.

 • At Risk

  Pies zagryza dozorcę akademii tenisa. Ktoś zaplanował atak, którego celem miał być Larry Hopper, najpopularniejszy trener w Miami. Zespół odkrywa, że Hopper...

 • "The Voice": Córka niesłyszących rodziców urzekła widzów

  W USA trwa ósma edycja programu "The Voice", który z biegiem lat wyrósł na najpopularniejszy talent show w amerykańskiej telewizji.

 • "M jak miłość": Mam w sobie wiele kolorów - rozmowa z Kacprem Kuszewskim

  ...spełniałeś się artystycznie, był wrocławski Teatr Pieśń Kozła? - Tak. To międzynarodowy zespół, jedna z najlepszych niezależnych grup teatralnych w Europie, która nawiązuje do idei Jerzego(...) uniwersytet w Anglii, dla którego ten zespół prowadził we Wrocławiu podyplomowe studia aktorskie, oczywiście w języku angielskim. W Wielkiej Brytanii za studia sporo się płaci. Było mnie na to stać...

 • Jason Orange odchodzi z Take That

  44-letni wokalista Jason Orange podjął decyzję o opuszczeniu grupy Take That, jednego z najpopularniejszych boysbandów lat 90.

 • Adam Kraśko wkręcił wszystkich. Nie jest żadnym rolnikiem!

  Adam Kraśko w mediach przedstawia się jako "najpopularniejszy rolnik w Polsce". 43-latek tymczasem nie ma nic wspólnego z rolnictwem.

 • "Wiadomości" świętują 25. urodziny

  18 listopada 1989 roku miejsce "Dziennika Telewizyjnego" zajęły "Wiadomości", które dziś plasują się na czele rankingu najpopularniejszych programów informacyjnych. To zasługa zespołu dziennikarzy współtworzących serwis Jedynki.

 • Feel zarobi 3 miliony!

  Najpopularniejszy obecnie zespół w Polsce do końca roku zagra 150 koncertów inkasując za każdy 45 tys.. Tym samym na koncie zespołu pod koniec roku pojawią się ponad trzy miliony złotych!

 • Alt-J na szczycie brytyjskiej listy bestsellerów

  Po raz pierwszy w karierze zespół Alt-J, laureaci prestiżowej Mercury Prize, znalazł się na 1. miejscu zestawienia najlepiej sprzedających się płyt w Wielkiej Brytanii.

Wideo na temat: najpopularniejszy zespół
 • Miłość

  Pięciu kumpli, którzy chcieli wstrząsnąć światem. Pięć wyrazistych osobowości, które szukały sposobu na wyrażenie siebie. Pięć muzycznych wizji, które często się kłóciły. Jeden zespół. To nie mogło się udać, gdyby nie "Miłość". "Miłość" to historia młodości, mierzenia się z przeciwnościami, wspólnych szaleństw, wielkich przyjaźni, konfliktów, rozczarowań, rywalizacji, pragnień i pomysłów na życie. Jeden z najwybitniejszych polskich filmów dokumentalnych ostatnich lat. Zwycięzca tegorocznego...

 • Pitch Perfect 2

  Utalentowane i, cóż, niegrzeczne dziewczyny z zespołu a capella Barden Bellas wracają! Jeszcze bardziej niegrzeczne! Zmierzą się z innymi zespołami w konkursie, którego nigdy jeszcze nie wygrał amerykański zespół. Oczywiście, liczy się talent, ale w tej rywalizacji wszystkie chwyty są dozwolone, a Barden Bellas mają oprócz głosów cięte języki i nie zawahają się ich użyć. Film w reżyserii gwiazdy pierwszej części filmu – Elizabeth Banks.

 • We are the best!

  Sztokholm, 1982 rok. Bobo, Klara i Hedvig to zbuntowane 13-latki, które włóczą się po mieście i uważają, że ćwiczenia na w-fie to nuda. Są jednocześnie odważne, silne i bezkompromisowe, ale też niepewne siebie, dziwne i delikatne. Kiedy mama wychodzi do pubu, odgrzewają sobie paluszki rybne w tosterze, stawiają irokezy i piszą piosenki. Zakładają zespół punkowy, mimo że nie potrafią grać na żadnym instrumencie, a wszyscy twierdzą, że punk is dead.