• Informacje na temat:

  najprzystojniejszy aktor

Artykuły na temat: najprzystojniejszy aktor
 • "Barwy szczęścia": Młody aktor spisany przez policję! Co się stało?

  Jasper Sołtysiewicz, czyli Justin z „Barw szczęścia” i Krystian z „Miłości na zakręcie”, został niedawno przeszukany i spisany przez policję. Młodziutki aktor „podpadł” mundurowym, bo stanął w obronie starszego mężczyzny sprzedającego warzywa... Całe zajście opisał później w mediach społecznościowych.

 • Ethan Hawke w Alei Sław

  Kariera amerykańskiego aktora Ethana Hawke'a została w końcu przypieczętowana. Aktor odcisnął swe dłonie i stopy na słynnej Walk Of Fame (Alei Sław). Tym samym dołączył do takich gwiazd, jak Clint Eastwood, Clark Gable czy Marilyn Monroe.

 • Mikołaj Roznerski: Wiem, jak to jest być bezrobotnym aktorem!

  .... Uchodzi pan za najprzystojniejszego aktora. Jak pan odbiera takie opinie? - Ja sądzę zupełnie inaczej. I zawsze krępuje mnie rozmawianie o męskiej urodzie, więc może pomińmy ten temat.  Sukces(...) i moich najbliższych. Mam swoich wiernych widzów, dla których gram, ich opinie są konstruktywne i dla mnie najważniejsze. Zanim został pan znanym aktorem, zdarzały się trudne chwile w zawodzie? - Na...

 • Janusz Gajos: Aktorstwo to coś więcej niż zawód

  Ma na swoim koncie ponad 350 ról filmowych i teatralnych. I ma apetyt na więcej! 23 września kończy 75 lat.

 • Pod taką presją producenci mieli tylko jedno wyjście - niezwykle przystojny i zbudowany jak Apollo Burak Özçivit (30) znów zaczął się pojawiać na ekranach telewizorów. Nie jest zawodowym aktorem(...). Potem, 24 grudnia, Burak obchodził 29. urodziny. Koledzy z planu filmowego urządzili mu przyjęcie. Jednak Ceylan ani nie przyszła, ani nawet nie zadzwoniła z życzeniami. Aktor cały wieczór spędził na...

 • Mikulski nie zmarł, tylko "się ukrywa"? Internauci komentują

  "Ludzie , zrozumcie, że to as wywiadu i on teraz się ukrywa a w mediach podali, że zmarł. To bujda , obce wywiady deptały mu po piętach i dlatego zrobili mu operację plastyczną i teraz ma nową tożsamość i będzie działał w Azji a może w Ameryce, kto to wie. Trumna będzie pusta bo muszą zainscenizować pogrzeb aby wszystko było wiarygodne" - to jeden z komentarzy, które znalazły się pod informacją o śmierci Stanisława Mikulskiego.

 • Sebastian Fabijański czuje się kobietą?

  Sebastian Fabijański (29 l.) jest uznawany za jednego z najprzystojniejszych polskich aktorów. Ciekawe, jak fanki zareagują na takie wyznanie!

 • Najprzystojniejszy Brytyjczyk

  Colin Firth, bohater filmów "Dziennik Bridget Jones" i "Samotny mężczyzna", został wybrany najprzystojniejszym Brytyjczykiem. Aktor wyprzedził między innymi Clive'a Owena i Ruperta Everetta.

 • Kamil Kula po narodzinach syna zniknął z mediów! Jak teraz wygląda jego życie?!

  Jeden z najprzystojniejszych aktorów młodego pokolenia. Serce Kamila Kuli (29 l.) jest już jednak zajęte. Szczęśliwy z Martą Żmudą Trzebiatowską (34 l.), w tym roku obchodzą trzecią rocznicę ślubu. Już z synkiem Brunem.

 • Żebrowski: Nie jestem typowy!

  Najprzystojniejszy polski aktor, ulubieniec kobiet, zdolny, ambitny, pracowity, wie czego chce i dzięki temu osiąga wymarzone cele - sławę, piękną żonę, dom w górach i... role czarnych charakterów. Michał Żebrowski opowiada o kobietach-reżyserkach i wyjaśnia, dlaczego nie jest "typowy".

Zdjęcia na temat: najprzystojniejszy aktor
Wideo na temat: najprzystojniejszy aktor
 • Seksowny William Levy

  Zobaczcie zdjęcia jednego z najprzystojniejszych latynoskich aktorów - Williama Levy'ego!

 • Molier na rowerze

  Popularny telewizyjny gwiazdor Gauthier Valence (Lambert Wilson) wyrusza w podróż pociągiem na tajemniczą francuską wyspę Ré. Ma do wykonania specjalną misję. Chce przekonać starego przyjaciela aktora Serge’a Tanneura (Fabrice Luchini) do powrotu na teatralną scenę w tytułowej roli w spektaklu "Mizantrop" Moliera. Zadanie nie jest proste, bo Tanneur, znany kiedyś aktor komediowy, trzy lata temu porzucił teatr, wycofał się ze świata i zamieszkał w rozpadającym się domu, przekazanym w spadku...

 • Zimowy sen

  Bohaterem "Zimowego snu" jest były aktor (Haluk Bilginer), który wśród wzgórz Kapadocji prowadzi hotel. Bogaty, inteligentny, wykształcony, z piękną, młodą żoną u boku, jest dla biednych, żyjących w izolacji mieszkańców małej górskiej wioski przybyszem z innego świata. Kiedy skończy się sezon i hotel zapadnie w zimowy sen, współistnienie rożnych światów okaże się bardzo trudne.

Dyskusje na temat: najprzystojniejszy aktor