• Informacje na temat:

  najsłynniejsza galeria

Artykuły na temat: najsłynniejsza galeria
 • Paris Hilton odwiedziła Polskę!

  Paris Hilton, najsłynniejsza celebrytka świata, gwiazdka serialu "The Simple Life" i dziedziczka fortuny Hiltonów, odwiedziła Polskę. Była gościem nowego centrum handlowego w Katowicach.

 • INTERIA.PL na festiwalu Roskilde

  W czwartek, 29 czerwca, rozpocznie się jeden z największych i najsłynniejszych festiwali muzycznych w Europie. Mowa o duńskim Roskilde, który w tym roku obchodzi swoje 35. urodziny. Gwiazdami tegorocznej edycji imprezy będą między innymi Bob Dylan, Roger Waters (Pink Floyd), Morrissey, Tool, Guns N' Roses, The Strokes, Kanye West czy Franz Ferdinand. Portal INTERIA.PL, podobnie jak w zeszłym roku, będzie obecny na festiwalu, a na naszych stronach będziecie mogli znaleźć najświeższe relacje i...

 • Brad i Angie przeprowadzą się do Berlina?

  Chodzą słuchy, że najsłynniejsza para showbiznesu zamierza porzucić USA i zamieszkać w stolicy Niemiec. Głównym powodem takiej decyzji jest ponoć pragnienie wychowania dzieci z dala od zamieszania medialnego.

 • Marilyn Monroe na sprzedaż

  Zamożni wielbiciele słynnej Marilyn Monroe ("Asfaltowa dżungla", "Pół żartem, pół serio" ) będą mogli jeszcze bardziej zbliżyć się do swojej idolki. W lutym na aukcji zostaną bowiem wystawione ubrania i biżuteria jednej z najsłynniejszych gwiazd kina.

 • Gwiazdy w świecie... krasnoludków

  Romeo i Julia - najsłynniejsi kochankowie świata - są... krasnalami! W dodatku mówią głosami znanych z Waszych ulubionych seriali gwiazd. To nie żart!

 • Madonna: Przepychanki i awantury

  Chaos i pozamykane ulice we Florencji - tak wyglądało historyczne centrum miasta w niedzielny wieczór, gdy Madonna przyszła zwiedzić Galerię Uffizi po godzinach otwarcia. W napierającym tłumie fanów doszło do przepychanek i awantury, interweniowała policja.

 • "Geniusz": Antonio Banderas zagra Pabla Picassa

  Antonio Banderas zagra główną rolę w drugim sezonie serialu produkcji National Geographic.

 • Pink Floyd: Jednorazowy powrót

  Po sobotnim (2 lipca) koncercie zreformowanej grupy Pink Floyd na Live 8 w londyńskim Hyde Parku, fani zespołu robili sobie nadzieję na nowy album legendarnej formacji w najsłynniejszym składzie. Jednak muzycy szybko wykluczyli taką możliwość.

 • "The Crown": Role księcia Karola i Elżbiety obsadzone

  W trzecim sezonie serialu Netfliksa zobaczymy nowe twarze. Josh O'Connor wcieli się w księcia Karola, a Marion Bailey w Elżbietę Bowes-Lyon.

 • Don Henley i Glenn Frey, najsłynniejsi członkowie amerykańskiej formacji the Eagles, zostali uroczyście włączeni do Salonu Sławy Kompozytorów w Nowym Jorku. Ten pierwszy po ceremonii powiedział, że nie należy w najbliższej przyszłości spodziewać się nowej płyty the Eagles.