• Informacje na temat:

  najstarsza matka świata

Artykuły na temat: najstarsza matka świata
 • Jarosław Bieniuk wrócił do byłej ukochanej. Kto za tym stoi?!

  Pół roku po rozstaniu para wróciła do siebie. Martyna znów opiekuje się dziećmi Jarosława Bieniuka (38 l.) i Anny Przybylskiej (†36 l.). Najstarsza Oliwia jest z tego najbardziej zadowolona.

 • 106-letni Manoel de Oliveira wprowadza do kin nowy film

  Najstarszy reżyser świata Manoel de Oliveira wprowadza na ekrany portugalskich kin swój najnowszy film - "Starca z Restelo" ("O Velho do Restelo"). Krótkometrażowy obraz będzie mieć premierę w Lizbonie i Porto w czwartek, czyli w dniu 106. urodzin artysty.

 • Mieczysław Hryniewicz: Dzięki Ewie mam rodzinę!

  Miał pogodne dzieciństwo. Ojciec nauczył go ciężkiej pracy, a matka dała wiele miłości. Dziś stara się być ciepłym mężem i fajnym dziadkiem.

 • Ofra Haza: Madonna Wschodu

  15 lat temu, 23 lutego 2000 roku zmarła Ofra Haza, izraelska piosenkarka nazywana "Madonną Wschodu".

 • Maddonna żyje w strachu o swoje dzieci!

  ..." - powiedziała w rozmowie z niemieckim wydaniem magazynu "Gala". Dodała, że nieustannie stara się przestrzegać całą czwórkę przed niebezpieczeństwami otaczającego świata.   "Niestety, ale żyjemy teraz...

 • Nimfomanka, prostytutka, android

  Siedem premierowych tytułów trafia dziś na ekrany kin. Sophie Marceau w komedii "Seks, miłość i terpia" zobaczymy w roli nimfomanki, Anna Mucha w "Sąsiadach" Grzegorza Królikiewicza gra prostytutkę, zaś szwedzka gwiazda Alicia Vikander w "Ex Machinie" staje się... seksownym androidem.

 • Jedna z najbardziej niebezpiecznych kobiet świata Westeros. Córka lorda Casterly Rock, Tywina Lannistera, siostra Królobójcy, Jaime’a i krasnala, Tyriona, a wreszcie matka króla, Joffreya i Królowa Regentka Siedmiu Królestw. Przed wami – Cersei Lannister!

 • Wybrańcy, zabójcy i władcy ludzkości

  Thrillery ("System", "Klub dla wybrańców", "Zabójcy bażantów") i dokumenty ("Wędrówka na Zachód", "Optymistki", "Karski i władcy ludzkości") dominują wśród filmów, które wchodzą na ekrany polskich kin w piątek, 24 kwietnia.

 • "Aida": Nowy serial z Bohosiewicz!

  ...kłopoty i sprawdzają, jak daleko sięga cierpliwość ich rodzicielki. Problemów Aidzie przysparza też jej matka Kalina ( Iwona Bielska), która bynajmniej nie jest typem kochanej babuni, a wspólne(...) Bohosiewicz. Matka Aidy to niezrealizowana artystka, obwiniająca córkę o wszelkie swoje niepowodzenia. Konflikt obu pań bardzo podgrzewa atmosferę w domu i doprowadza do wielu komicznych sytuacji...

 • Ewa Kasprzyk: Mówili o mnie Shakira

  Choć nie dotarła do finału "Tańca z gwiazdami", energii, luzu i wdzięku zazdrościliśmy jej wszyscy. Do szkoły teatralnej zdawała na złość mamie... aż cztery razy! Znamy ją m.in. z filmów: "Dziewczęta z Nowolipek", "Kogel-mogel", "Bellissima" i "Och Karol 2" oraz seriali: "Złotopolscy", "Magda M.", "Przyjaciółki" i "Nie rób scen".