• Informacje na temat:

  najtańszy hotel

Artykuły na temat: najtańszy hotel
 • Anna Lewandowska znów chwali się bogactwem! "Miejsce do najtańszych nie należy"

  ...to wykwintna restauracja z przepysznym jedzeniem. Niestety nie należy do najtańszych opcji, ale warto do niej zajrzeć" - reklamuje Lewandowska. Jak podliczył "Fakt", za 10 dni w hotelu, w którym(...) odbył się m.in. ślub Sary Mannei i Artura Boruca. Bajkowe krajobrazy i luksusowe hotele przyciągają znanych i bogatych z całego świata. Za urlop właśnie tam trzeba jednak słono zapłacić. Dla...

 • Nie chcą Dody w Opolu

  ...tegoroczny festiwal będzie jednym z najtańszych. Przypomnijmy, że koncert Premier ma "pójść" z półplaybacku, a uczestnicy koncertu będą musieli zapłacić za hotele z własnej kieszeni. Telewizja polska...

 • Ronan Keating: Tylko w INTERIA.PL!

  Pamiętacie wielki przebój "Iris" z filmu "Miasto aniołów" z udziałem Nicolasa Cage'a i Meg Ryan? Ten utwór z 1998 roku nagrała grupa Goo Goo Dolls, dowodzona przez Johnny'ego Rzeznika. Nową wersję przygotował Ronan Keating, a teledysk do tego nagrania możecie już oglądać tylko w INTERIA.PL.

 • Celine Dion, kanadyjska wokalistka pop, cieszy się ostatnimi chwilami spokoju. Już za kilka tygodni autorka "My Heart Will Go On" zostanie mamą, dlatego postanowiła nabrać sił do tej poważnej roli na wakacjach. Spędza je wraz z mężem na Wyspach Bahama.

 • Paul McCartney zaśpiewa z Paulem Simonem

  Paul McCartney i Paul Simon, dwie legendy muzyki rockowej, po raz pierwszy staną obok siebie na scenie. Ich występ odbędzie się w najbliższy czwartek, 14 czerwca, w Los Angeles, w ramach imprezy charytatywnej "Adopt-A-Minefield Benefit Dinner".

 • Longoria kupiła apartament

  Słynny koszykarz francuski Tony Parker i jego nie mniej znana żona, amerykańska aktorka Eva Longoria Parker kupili luksusowy apartament na szwajcarskim brzegu jeziora Genewskiego. Mają tam spędzać wakacje począwszy od 2012 roku.

 • Szuka miłości w internecie

  Już 25 stycznia do kin trafi nowa polska komedia kryminalna - "Podejrzani zakochani" w reżyserii Sławomira Kryńskiego. Rolę Barbary, która szuka miłości w internecie, zagrała w niej Sonia Bohosiewicz ("Wojna polsko-ruska", "Rezerwat").

 • Rawa Blues Festival obchodzi 30. urodziny

  Najstarszy festiwal bluesowy w Polsce, jeden z najbardziej uznanych w Europie i największy na świecie odbywający się "in-door" (pod dachem), w tym roku odbędzie się już po raz 30. Jak zwykle - w katowickim Spodku! Z okazji jubileuszu organizatorzy na podstawie opinii fanów, dziennikarzy i muzyków wybrali gwiazdy zza Oceanu, których występ na poprzednich edycjach festiwalu szczególnie zapadł w pamięci.

Wideo na temat: najtańszy hotel
 • Hotel Transylwania 3D

  Grupa dobrze znanych strasznych postaci takich jak: Frankenstein, Mumia, Dracula oraz Wilkołak chowa się w hotelu na peryferiach Transylwanii.

 • Hotel Marigold

  Brytyjska komedia, kontynuująca najlepsze tradycje gatunku spod znaku "Goło i wesoło", "Dziennika Bridget Jones" i "Dziewczyn z kalendarza". Grupa emerytowanych Anglików wyrusza w podróż do Indii, zachęcona obietnicą wakacji w luksusowym hotelu. Gdy na miejscu okazuje się, że "luksusowy hotel" jest rozpadającą się ruiną, emeryci postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce... W rolach głównych: nominowany do Oscara Tom Wilkinson ("Goło i wesoło", "Batman - Początek"), nagrodzona Oscarem Judi Dench...

 • Grand Budapest Hotel

  Niezwykłe przygody ekscentrycznego portiera ze słynnego europejskiego hotelu w burzliwym okresie międzywojennym, który uwikłany zostaje w aferę wokół kradzieży bezcennego renesansowego obrazu i walkę o przejęcie ogromnej fortuny rodzinnej. Głównym bohaterem filmu jest Monsieur Gustave H, legendarny konsjerż słynnego w dwudziestoleciu międzywojennym hotelu. Jego najbardziej zaufanym przyjacielem zostaje Zero Moustafa - boy hotelowy. Historia toczy się wokół kradzieży cennego renesansowego...