• Informacje na temat:

  najważniejsza informacja

Artykuły na temat: najważniejsza informacja
Zdjęcia na temat: najważniejsza informacja
Wideo na temat: najważniejsza informacja
 • Leon Myszkowski: Będę walczył o swoją rodzinę, bo jest dla mnie najważniejsza

  W mediach głośno jest o rozstaniu Justyny Steczkowskiej i Macieja Myszkowskiego. Pojawiła się także informacja mówiąca o tym, że ich 16-letni syn Leon wyprowadził się od matki i zamieszkał z ojcem. Chłopak zaprzeczył tej wiadomości na Facebooku, a teraz odniósł się do niej w najnowszym wywiadzie Wideoportalu. Przyznał, że nie denerwują go tego typu newsy, ponieważ jest spokojnym człowiekiem

 • Nelli Rokita i jej życie bez polityki. "Najważniejsze jest to, żeby być szczęśliwym"

  Nelli Rokita (59 l.) jakiś czas temu była jedną z bardziej wyróżniających się posłanek w Sejmie. Czym zajmuje się teraz? M.in. w ramach wolontariatu uczy dzieci języka angielskiego. Na pytanie, czy widziałaby się jeszcze w poważnej polityce, odpowiedziała, że musiałaby się zastanowić, ale jeśli już, to mogłaby objąć stanowisko związane z edukacją. Nie zabrakło pytań o jej męża, Jana Rokitę. Ostatnio w mediach pojawiły się informacje, że w jego życiu pojawiły się problemy i wcale nie wiedzie...

 • "Unbreakable Kimmy Schmidt":

  30 maja wystartuje pierwsza część czwartej serii (sześć odcinków) "Unbreakable Kimmy Schmidt". Sezon czwarty prawdopodobnie będzie ostatnią serią opowieści o przygodach Kimmy. Jednak według informacji zagranicznych mediów Netflix planuje zrealizowanie filmu kończącego najważniejsze wątki w serialu po zakończeniu zdjęć do najnowszej serii. Przedstawiciele Netflixa nie potwierdzili na razie tych informacji.

Dyskusje na temat: najważniejsza informacja
 • Re: "Klan": Tragedia w Kanadzie! Maciek o krok od śmierci!

  Informacja straszna, wręcz szokująca! Wszyscy Polacy martwimy się o zdrowie Maćka- jest to dla nas najważniejsza dzisiaj informacja.Interio prosimy o stałe komunikaty w dalszym ciągu na pierwszym planie o zdrowiu i stanie Maćka!

 • Re: "Na Wspólnej": Anna Guzik chudnie, bo... nie bywa!

  Ojej ,ojej, ojej, najważniejsza informacja dnia....................Guzik schudła

 • Re: "Klan”: Maciek i Martynka przepadną w Kanadzie bez śladu!

  Widzę,że najważniejsza dla Polaków informacja o Maćku z Klanu dalej jest wyświetlana na Interii! Dziękujemy Interii za powagę i szacunek dla naszego społeczeństwa!

 • Re: Jednak na razie związek z ukochanym ozna...

  Co za bzdury! Mieszanie życia z fikcją. Najważniejsza informacja dnia.

 • Re: "M jak miłość": Która z nich jest w ciąży?

  Zgadzam się z tobą w 100 % nie trzeba ogladac tego dennego serialu wystarczy popatrzeć na stronę interii a tam na głównej stronie wypisane "ZDRADA, ROMANS CIĄŻA ROMANS ZDRADA i tak w kolko każdy dzień jakby to była najważniejsza informacja dnia. A fanatycy tego katolickiego pornola nawet sensownie nie napiszą jakie wartości im przekazuje ten serial, żadnej polemiki totalne zero jak i ten serial!!!!!

 • Re: Sąd ureguluje jego kontakty z synami!

  czas!Stad ta nagonka na niego. A o tym,że nie pomagał wiemy z prasy. Wszystko o nich wiemy z prasy! Taka prasa, wszystkowiedząca! Na ile prawdziwa ta informacja to nie wiem. Wiemy jednak,że(...). O Pani Anecie zapomnieć nie może i nigdy nie zapomni. Jest najważniejsza. Jest matka jego synów!Tak juz bedzie na zawsze. A wlodarczyk niekoneicznie ejst jego kochanka na zawsze.