• Informacje na temat:

  najważniejsza kobieta

Artykuły na temat: najważniejsza kobieta
 • „Belle Epoque”: Prawda historyczna jest najważniejsza

  Serial, którego akcja rozgrywa się ponad 100 lat temu, rządzi się własnymi prawami. Prawda historyczna jest najważniejsza. Aktorzy muszą liczyć się z tym, że przyjdzie im spędzić wiele godzin w garderobie.

 • "Serena": Kobieta inna niż wszystkie

  Laureatka Oscara Jennifer Lawrence i bożyszcze kobiet Bradley Cooper zagrali główne role w "Serenie" - zrealizowanej z wielkim rozmachem epickiej sadze Susanne Bier.

 • Małgorzata Rozenek: Kobieta powinna dbać o dom!

  Małgorzata Kostrzewska-Rozenek-Majdan nie czuje się ekspertką od szczęśliwych związków, ale ma doskonały wzór w swoich rodzicach. Wie, że kobieta powinna dbać o dom!

 • "Sto najważniejszych scen filmu polskiego": Odwracanie kota ogonem

  Zdarza wam się kliknąć czasem w ciekawy tytuł na internetowej stronie, by po chwili ze złością zamknąć okienko, bowiem wyświetlony tekst nie ma nic wspólnego z obiecywaną treścią? Po przekartkowaniu książki Wiesława Kota "Sto najważniejszych scen filmu polskiego" możecie mieć podobne odczucia.

 • Katarzyna Cerekwicka: Zdrowie najważniejsze!

  Katarzyna Cerekwicka (37 l.) mocno zaangażowała się w walkę z rakiem...

 • Oprah Winfrey: Skazana na role kobiet, które biją mężczyzn

  Chociaż zarzekała się, że rolą w "Kamerdynerze" zakończy karierę aktorską, nominowana do Oscara i Złotego Globu Oprah Winfrey powraca na duże ekrany. 10 kwietnia zobaczymy ją w "Selmie" - jednym z najgłośniejszych i najwyżej ocenianych amerykańskich filmów roku, którego (obok Brada Pitta) jest również współproducentką.

 • "rodzinka.pl": Dla Małgorzaty Kożuchowskiej najważniejsza jest rodzina

  ...doczekać się kolejnego Bonda. A nocami pochłaniam mroczny serial "Fargo" na zmianę z przewrotnym "House of Cards". Wróćmy jeszcze do "Listów". Kim jest grana przez panią kobieta? Wiem, że to mama(...) sprawą... pewnego Mikołaja. Pani również jest mamą. Rodzina dla pani... - Jest najważniejsza (uśmiech). Niedawno rozpoczęła pani pracę na planie nowego serialu "Druga szansa". Tym razem to...

 • Anna Popek: Dojrzałam jako matka, kobieta oraz dziennikarka

  - Ważny jest refleks i sympatia wobec ludzi. Trzeba też przyzwyczaić organizm do wczesnego wstawania. Rano lepiej nie mieć podkrążonych oczu i kłopotów z koncentracją - przyznaje dziennikarka Anna Popek.

 • Mateusz Damięcki o trzech najważniejszych kobietach swojego życia!

  ...przed szereg. Ale pomaga mi na każdym kroku - podkreśla aktor. Jest jeszcze jedna kobieta ważna w życiu Mateusza. To jego siostra Matylda (31 l.), z którą jest bardzo zżyty. Ona z kolei ratuje bezdomne...

 • "Dzień dobry, kocham cię": Lekcja, jak zdobyć kobietę

  Ona jest nazywana polską Kate Hudson, on łączy w sobie urok Hugh Granta, spojrzenie Roberta Pattinsona i... niepokorną fryzurę Andrew Garfielda. W "Dzień dobry, kocham cię", najnowszej komedii twórców "Nigdy w życiu!", "Tylko mnie kochaj" i "Dlaczego nie!", Barbara Kurdej-Szatan i Aleksy Komorowski w hollywoodzkim stylu pokazują widzom, jak spotkać, zgubić i odnaleźć prawdziwą miłość.

Zdjęcia na temat: najważniejsza kobieta
Wideo na temat: najważniejsza kobieta
 • Książę i księżna Sussex na najważniejsze stanowiska zatrudniają tylko kobiety! Dlaczego?

  Książę i księżna Sussex demonstrują swoje poparcie dla feminizmu? Jak donoszą zagraniczne media, najbliższymi doradcami pary są wyłącznie kobiety. Zajmują one stanowiska m.in. prywatnych asystentek czy specjalistek do spraw komunikacji . Pracują też przy projektach księcia Harry’ego i Meghan oraz przy ich fundacji. Pałac Buckingham nie zdecydował się na komentarz w tej sprawie. Księżna Sussex od zawsze stawała w obronie praw kobiet. Wsparła też ruchy #MeToo i Time’s Up. (Cover Video/x-news)

 • "Drogi Wolności": Paulina Gałązka o Maryni i świecie widzianym oczami kobiet

  Paulina nie stroni od seriali. Każda z postaci, które gra uczy ją czegoś nowego. Obecnie możemy oglądać ją w "Drogach wolności", historycznym serialu Jedynki, w którym wciela się w Marynię Biernacką. Jej bohaterka od najmłodszych lat przejawiała zmysł praktyczny, była tą najgrzeczniejszą i najbardziej chętną do niesienia pomocy spośród trzech sióstr. To ona czuje największą trudność, by przeciwstawiać się naciskom i dominującym naturom dwóch sióstr oraz reszty rodziny. Wiecznie chce...

 • Cichopek: odczarowałam mit matki Polki

  Aktorka podkreśla, że dzięki programowi „Sexy mama” blisko sto kobiet podjęło wyzwanie, przeszło metamorfozę i stawiło czoła przeciwnościom losu. Na swoim przykładzie aktorka między innymi udowadniała im, że ciąża i macierzyństwo nie muszą wykluczać ich z aktywności zawodowej, bo jeśli dobrze zorganizuje się czas, można wszystko ze sobą pogodzić. Najważniejszym przesłaniem programu było jednak zmotywowanie pań do tego, by zadbały o swoje zdrowie i kondycję.

Dyskusje na temat: najważniejsza kobieta
 • Re: "rodzinka.pl": Najważniejsza jest rodzin(k)a!

  ma kobieta zdrowe poglądy,więc mogę wybaczyć jej to,że wygląda jak kremówka

 • Re: Kariera nie jest najważniejsza...

  Tworzą z mężem parę, która całe szczęście nie miesza się do tego show biznesu. Inteligentna kobieta

 • Re: "rodzinka.pl": Najważniejsza jest rodzin(k)a!

  NIGDY BYM SIE NIE ZWIAZAL Z KOBIETA TAK NAWIEDZONA KTO JEJ TAK NAMIESZAL W GLOWIE ? JAKĄ SWIETĄ ? TO STRASZNE ZYC Z KIMS TAKIM ! ksieza nie maja zasad ktore glosza a Ona w te bujdy wierzy choc mam nadzieje ze to tylko poza by spodobac sie klerykałom

 • Re: "Na dobre i na złe": Dwie na jednego

  Aneta to sobie najwyżej może o Adamie pomarzyć. On dał jej jasno do zrozumienia, która kobieta jest dla niego najważniejsza!

 • Re: „Blondynka”: Sławomir Zapała nigdy nie odpuszcza

  Bo najważniejsza jest kobieta u boku. Uśmiechnięta i taka z którą można konie kraść. Tragedia to wiecznie niezadowolona księżniczka. Ciche dni, obrażanie i awantury. oraz wymagania finansowe a sama baronowa na kanapie ogląda seriale. Ten ma dobrą żonę to mu się szczęści!

 • Re: Najważniejsza jest motywacja!

  Ta ,,kobieta" bez wzgledu na plec wyglada obrzydliwie. 16 zdjec to o 16 za duzo. Bardziej pospolita jest tylko pasztetowa i malosolny. Bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

 • Re: Bez powrotu

  powiedziała, że ajko lekarz dobrze wie, że terapia jest najważniejsza, ale jako kobieta nie przyjmuje tego do wiadomości. Ktoś w tym towarzystwie musi działać ponad emocjami. Szczerze mówiac liczyłam, że

 • Re: Mały bohater

  u Agaty to się zmienia, okazuje się, ze i dla niej, jak kiedyś dla Leny, kariera jest najważniejsza), to wszystko. Gdyby Lena nie wróciła z Londynu, byc może jakiś związek byłby między nimi, ale podejrzewam, ze Agata rychło zorientowałaby się, ze dla Witka jest kimś zamiast... Leny. A żadna kobieta nie chce być tą drugą. Agata zresztą wie to już od dawna,że dla Witka liczy się tylko Lena, ale jak

 • Re: Sąd ureguluje jego kontakty z synami!

  jej. Nie uszanował. A to matka jego synów. Ważniejsza kobieta od aktualnej i zawsze tak będzie! Przegrywa to rodzinę!Włodarczyk zosttanie kiedyś porzucona dla innej i o niej zapomni szybko. O Pani Anecie zapomnieć nie może i nigdy nie zapomni. Jest najważniejsza. Jest matka jego synów!Tak juz bedzie na zawsze. A wlodarczyk niekoneicznie ejst jego kochanka na zawsze.