• Informacje na temat:

  najważniejsza kreacja

Artykuły na temat: najważniejsza kreacja
 • Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub. Wieśka skradła całe show! Co za kreacja!

  Zofia Zborowska (32 l.) i Andrzej Wrona (30 l.) są już po ślubie. Jednak w tym ważnym dla nich dniu nie tylko oni byli w centrum uwagi. Show skradł... piesek pary! Wieśka miała na sobie... ślubną kreację!

 • Zmarła aktorka Magdalena Jarosz

  Magdalena Jarosz, aktorka związana ze Starym Teatrem w Krakowie, nie żyje. Zmarła 7 kwietnia w Krakowie, w wieku 63 lat. Jej najważniejszą rolą filmową jest kreacja w filmie Krzysztofa Zanussiego "Kontrakt".

 • „Belle Epoque”: Prawda historyczna jest najważniejsza

  Serial, którego akcja rozgrywa się ponad 100 lat temu, rządzi się własnymi prawami. Prawda historyczna jest najważniejsza. Aktorzy muszą liczyć się z tym, że przyjdzie im spędzić wiele godzin w garderobie.

 • Renata Dancewicz o nagim debiucie: Nie żałuję

  Renata Dancewicz wystąpiła w 1994 roku w "Diabelskiej edukacji". Erotyk, w którym zagrała u boku Marka Kondrata, zawierał w sobie liczne rozbierane sceny. Jak z perspektywy czasu aktorka ocenia tamtą kreację?

 • Rodzina najważniejsza

  ...czy rodzina? - Nie zawahałbym się nawet przez chwilę i oczywiście wybrałbym rodzinę. Ona jest dla mnie najważniejsza! Zawsze więc mam na względzie jej dobro i nie robię niczego jej kosztem. Ale(...), czy taka kreacja byłaby dla widzów ciekawa? - Obawiam się, że byłaby ona dla nich nie do udźwignięcia. (śmiech) Rozmawiała Alicja Dopierała...

 • "Psy": Kultowa produkcja ma już 22 lata

  "Psy" Władysława Pasikowskiego bez cienia wątpliwości zasługują na miano filmu kultowego. Niezapomniane kreacje stworzyli w nim: Bogusław Linda, Marek Kondrat, Cezary Pazura, Janusz Gajos i Agnieszka Jaskółka. 20 listopada 2014 roku mijają 22 lata od premiery "Psów".

 • Sara Mannei: Wojna o kreację ślubną trwa. Szafiarka nie zapłaciła krawcowym?

  Kilka dni temu media obiegły zdjęcia ze ślubu Artura Boruca z szafiarką, Sarą Mannei, który odbył się na jednej z greckich wysp. Sporo emocji wywołała kreacja (a dokładnie ślubny sweter), w której panna młoda wystąpiła. Teraz rozpętała się prawdziwa wojna pomiędzy Mannei a niejaką Martą Boliglovą, która uszyła suknię! Projektantka, co zrozumiałe, postanowiła skorzystać z okazji i nieco się...

 • Jan Jakub Kolski zachwycony 11-letnią aktorką

  W piątek na ekrany kin wchodzi film "Serce, serduszko" w reżyserii Jana Jakuba Kolskiego z rewelacyjną rolą Marii Blandzi. Kreację 11-letniej poznanianki krytycy już okrzyknęli najlepszym od lat dziecięcym debiutem w polskim kinie. Doceniło ją także jury 3. Festiwalu Aktorstwa Filmowego, przyznając nagrodę specjalną.

 • Kinga Duda wspiera ojca w najważniejszych dla niego momentach. Kim jest nowa prezydentówna?

  Kinga Duda (20 l.) musi pogodzić się z tym, że jest teraz pod ostrzałem mediów. Jej niemal każdy krok obserwują paparazzi, a wszystkie potknięcia będą zapewne surowo oceniane przez opinię publiczną. Czy córka Andrzeja Dudy poradzi sobie z tak wielką presją? Jaka jest nowa prezydentówna?

 • Naomi Watts potknęła się na scenie

  W niedzielę wieczorem odbyła się gala wręczenia Nagród Gildii Aktorów Ekranowych (SAG Awards). Gwiazdy pokazały się w kreacjach od najlepszych projektantów. Stroje mogą jednak czasami sprawić niemałą trudność! Naomi Watts pojawiła się na scenie razem z obsadą filmu "Birdman", który zdobył główną statuetkę i został okrzyknięty najlepszym filmem 2014 roku.

Zdjęcia na temat: najważniejsza kreacja
Wideo na temat: najważniejsza kreacja
 • Joanna Kulig tłumaczy się z modowej wpadki: To pomysł Maćka Stuhra!

  Joanna Kulig skomentowała szum medialny, jaki wywołały jej koszmarne kreacje na tegorocznej gali wręczenia Orłów. Okazuje się, że do założenia ich namówił ją Maciej Stuhr! "Te moje cztery kreacje były koncepcją postaci scenicznej. Maciej Stuhr wymyślił taki scenariusz, że byłam konferansjerką, która nic nie mówi" – wyjaśniła Kulig i dodała, że to bycie aktorką, a nie wygląd, jest dla niej najważniejsze. Mamy jednak nadzieję, że młody Stuhr nie będzie już nigdy więcej jej stylistą! (Dzień...

 • Kasia Cichopek: Widziałam kobiety od stóp do głów ubrane w najdroższe marki. Wyglądały tandetnie

  , w wygodnym sportowym obuwiu, w dużych, oversize’owych swetrach, to jest mój ulubiony styl – mówi Katarzyna Cichopek. Aktorka chętnie pokazuje się w kreacjach od znanych projektantów, zwłaszcza