• Informacje na temat:

  najważniejsza sprawa

Artykuły na temat: najważniejsza sprawa
 • Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka: Ta sprawa podzieliła małżonków

  ...przekonanie, że rodzina jest w życiu najważniejsza. Ale jest jedna sprawa, która małżonków dzieli, a teraz dała o sobie znać. Jak się dowiaduje "Rewia", była modelka dostała pewną propozycję ze strony TVP(...) jego wybór. Już nieraz się w rozmaitych sprawach różnili, ale nauczyli się z tym żyć - słyszymy. Warto zauważyć, że ich uczucie wcale nie było miłością od pierwszego wejrzenia i długo nic nie...

 • "Bogowie": Opowieść o sprawach najważniejszych

  Dramat "Bogowie" w reżyserii Łukasza Palkowskiego, uhonorowany główną nagrodą na festiwalu w Gdyni, trafi w piątek, 10 października, do kin. To film o zespole, który przeprowadził pierwszą w Polsce udaną transplantację serca. W obsadzie są: Tomasz Kot, Kinga Preis i Piotr Głowacki.

 • Mateusz Banasiuk zrezygnował z roli: Syn jest najważniejszy

  Choć lubił grę w popularnym serialu, uznał, że cenniejszy jest czas spędzony z rodziną.

 • Co łączy Patryka Vegę ze sprawą Barbary Blidy?

  Jeszcze przed premierą "Służb specjalnych" reżyser Patryk Vega przekonywał: "Szalenie trudno będzie polemizować z tym, co zobaczymy na ekranie. Na miejscu osób, które będą próbowały to zrobić, byłbym ostrożny. Bo jeśli się okaże, że jednak zbiega się to z pewnymi wydarzeniami, które miały miejsce w rzeczywistości, to mogą popaść w śmieszność".

 • Marcin Gortat wygadał się. Najważniejsze jest teraz dziecko!

  Nie w Los Angeles i nie w Waszyngtonie, ale w Polsce Alicja Bachleda-Curuś (34 l.) i Marcin Gortat (33 l.) zamieszkali razem. Aktorka zaproponowała koszykarzowi, by wprowadził się do jej apartamentu w starej krakowskiej kamienicy. Sportowiec nie ukrywa, że najważniejsze obecnie jest dla niego... dziecko.

 • Leonard Pietraszak: Sprawa, która nie daje mu spokoju

  Jest szczęśliwym mężem i spełnionym aktorem. Jeżeli Leonard Pietraszak ("Vabank", "Kingsajz", "Listy do M.", Czarne chmury", "Czterdziestolatek") czegoś żałuje w życiu, to tylko tego, że stracił kontakt z jedynym synem.

 • Ewa Wachowicz dzięki córce zrozumiała, co jest najważniejsze w życiu!

  Ewa Wachowicz (47 l.) gdyby nie jej córka, może nie wiedziałaby o wielu istotnych sprawach. To właśnie ona pokazała sławnej mamie, co jest naprawdę ważne w życiu.

 • Anna Cieślak: Pomoc ofiarom seksbiznesu

  Przed jej serialową bohaterką z "Na Wspólnej" najważniejsze wydarzenie - ślub z Bogdanem. Anna Cieślak opowiada o weselu Joanny, a także, jak zawczasu zaplanować bezpieczne wakacje z fundacją La Strada.

 • Mateusz Damięcki o trzech najważniejszych kobietach swojego życia!

  ...koty. - To wspaniała osoba, której los ludzi i zwierząt nie jest obcy. Mimo że jest ode mnie kilka lat młodsza, w wielu sprawach była dla mnie przewodniczką i nauczycielką - dodaje Mateusz...

 • Bogusława Wołoszańskiego powrót po latach

  Odkrywa nieznane historyczne fakty i bohaterów, którzy mieli wpływ na najważniejsze światowe wydarzenia. - To, co najciekawsze, często dzieje się na drugim planie - wyjaśnia Bogusław Wołoszański.

Zdjęcia na temat: najważniejsza sprawa
Wideo na temat: najważniejsza sprawa
 • Anna Mucha zabrała głos w sprawie rodzenia przez cesarskie cięcie!

  Anna Mucha w rozmowie z Wideoportalem skomentowała jedną z reklam, w której zasugerowano poród naturalny jako lepszy od porodu przez cesarskie cięcie. Aktorka, która urodziła swoją córkę Stefanię poprzez "cesarkę", uważa taki podział za dyskryminujący kobiety. Nie jest dla niej istotne w jaki sposób matki rodzą, najważniejsze, aby dzieci były zdrowe. (Wideoportal/x-news)

 • "To nie koniec świata!": Zdrada przekreśli związek Pawła i Anki?

  - Moja postać, mój Pawełek, tak jak to często bywa, gdy jest za późno, to zdaje sobie sprawę, kto jest dla niego najważniejszy - mówi o swoim bohaterze Krystian Wieczorek. Zdradza też, że związek Anki i Pawła przeżyje poważny kryzys...

 • "Pierwsza miłość": "Twój ostatni dzień wolności"

  Trwają ekspresowe przygotowania do ślubu Kaśki i Gosi. Mikser organizuje wieczór kawalerski, ale przyszły pan młody psuje wszystkim szyki. Kaśka nie chce, żeby cokolwiek zepsuło ceremonię i odmawia picia alkoholu, torpeduje szalone pomysły kolegów. Gosia dowiaduje się, że w dniu planowanej ceremonii musi być w pracy. Ślub trzeba odwołać. Tymczasem w Wadlewie ważą się losy fabryki. Emilka wybiera się na rozmowę z kontrahentem. Dla Bartka jednak najważniejsze jest to, że żona przy okazji znowu...

Dyskusje na temat: najważniejsza sprawa
 • Re: "M jak miłość": Najważniejsza jest rodzina

  i nie na czole ! w przypadku dziewczynek i kobiet sprawa jest bardzo prosta bo tylko Te OCZY TONANTZIN TETEOHINNAM -maluje się wszędzie !! -Od 40 ki prawie wszyscy już wymagali malowania symbolu

 • Re: Stare zdjęcia celebrytek

  Dlatego, że dla nas uroda i wygląd to nie jest sprawa najważniejsza, jak dla Was.

 • Re: "Pod powierzchnią": Alicja Bachleda-Curuś znika z serialu! Wiemy, kto ją zastąpi

  Uwielbiam seriale zwłaszcza polskie, uwielbiam Bachledę Curuś i jestem bardzo zawiedziony ,że nie będzie jej w nowym serialu. Alicja pewnie tęskni za nowym / bardzo przystojnym/ chłopakiem i należy ją zrozumieć. Szczęście osobiste to najważniejsza sprawa, jego nie można kupić za żadne pieniądze. Takiej okazji nie można przegapić.

 • Re: "Ranczo": Ilona Ostrowska jest sama... przez swojego tatę?!

  To prywatna sprawa Pani Ilony jakiego mężczyzny poszukuję, ale rodzice mają często rację....Fajni są australijczycy ...amerykanie...i polacy .....jak są fajni;)))) a miłość jest najważniejsza jak się tego nie ma to wszystko inne jest słabe...Miłości pogody ducha i kasy tego życzę Pani.

 • Re: Kryzys u Latoszków

  Uwaga ! !wątek sprawa Agata Witek wkracza na wokande sądową ! a znając nasze sądownictwo sprawa potrwa kilka lat wątek ! aż będą dowody w postaci dziecka ! O rany serial samo dno ,nie o jakość ale o ilość chodzi scenarzystą ! fuj fuj Latoszek nigdy nie przyzna sie do zdrady leny ,nigdy ! Wstrętny facet ! Dla niego najważniejsza była jest Agatka sałatka !

 • Re: Tacy ludzie żyją obok nas

  przenikają do języka popularnego. I najważniejsza sprawa, serial dzieje się w Polsce a nie na jakimś wydumanym księżycu.

 • Re: ​Pierwszy raz opowiedziała o swoim pierwszym mężu!

  Po pierwsze, skoro polski serial to nie aktorka tylko "aktorka", albo aktorzyna, albo twór aktoropodobny. Kiedyś była dobrą aktorką, teraz robi chałturę w szmirowatej bździnie. Po drugie - skoro o kimś mówią, to znaczy że lans się udaje. I to jest najważniejsza sprawa dla wielu prymitywów. Jedni pokazują tyłek jak niejaka Doda, inni negliżują życie prywatne i inymne jak jakieś tam Cichopki

 • Re: "Na dobre i na złe": ​Happy end u Hany i Piotra!

  niej oglądam Na Dobre i Na Złe, bo według mnie to ona wprowadziła do serialu coś nowego. Jej postać jest dla mnie najważniejsza, a jej wątek najciekawszy. Każdy ma swoje zdanie i prawo do wyrażania go, ale nie rozumiem, po co osoby takie jak Ty wchodzą na newsy dotyczące bohaterów, którzy ich nie interesują? Nie podoba Ci się Hana - nie zwracaj na nią uwagi, sprawa wydaje mi się prosta.