• Informacje na temat:

  najważniejsze wydarzenia 2009 !

Artykuły na temat: najważniejsze wydarzenia 2009 !
 • "Na Wspólnej": Najważniejszy egzamin w życiu Joanny Jabłczyńskiej

  ..." - pisała. Aktorka w 2009 r. skończyła prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

 • Oscarowe ostre cięcia

  Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej, która co roku przyznaje najważniejsze nagrody filmowe świata, czyli Oscary, zapowiada poważne ograniczenia w kwestii liczby nominacji, jakie otrzymać może jeden tytuł.

 • Katarzyna Skrzynecka jest gotowa na drugi ślub kościelny! Już planuje uroczystość!

  ...wszystko zostało wyjaśnione z byłym mężem. Formalnie Kasia i jej były ukochany byli związani przysięgą małżeńską, którą złożyli w kościele. Mimo, że artystka wyszła drugi raz za mąż w 2009 roku, to nie(...) wydarzyć w naszym życiu. Jesteśmy bardzo szczęśliwą rodziną. Najważniejsze jest dla nas, żeby tak pozostało" - zapewnia w rozmowie z tabloidem "Fakt". Gwiazda twierdzi, że nie jest to najważniejsza...

 • Festiwal Muzyki Filmowej: "Gra o tron", "Star Trek" i gry wideo

  Świat gier wideo, muzyka z obrazów filmowych Andrzeja Wajdy, szekspirowskie adaptacje i oscarowi goście, "Gra o tron" na gali międzynarodowych seriali ostatniej dekady i spektakularny finał na pokładzie kosmicznego Enterprise - "Star Trek Live in Concert" - oto najważniejsze atrakcje programu tegorocznej edycji festiwalu Muzyki Filmowej, który odbędzie się w Krakowie w dniach 27-31 maja.

 • Prezenterka telewizyjna Anfisa Chekhova pogryziona przez lwa podczas sesji

  ...40-latka zyskała sławę jako prezenterka programu erotycznego "Sex With Anfisa Chekhova", który nadawany był w rosyjskiej telewizji w latach 2005 - 2009. Media rozpisywały się także o jej rozwodzie(...) wydarzeniu poinformowała w mediach społecznościowych. Choć nadal jest nieco obolała, incydent wspomina dość... miło. "Najważniejsze jest to, że mam dużo pozytywnych emocji" - pisze.

 • Kieliszek, wiadro i... pizza.10 najciekawszych wydań polskich płyt rapowych

  W czasach, gdy rynek muzyczny przesycony jest kolejnymi wydawnictwami, warto by album wyróżniał się nie tylko jakością, ale też stroną wizualną. Dobrze wiedzą o tym polscy twórcy rapowi, którzy od dobrych paru lat nie poprzestają tylko na dodawaniu gratisów w postaci plakatu czy wlepek. Poniżej przybliżamy wam 10 kreatywnych wydań płyt pozostających na długo w pamięci.

 • Jej koncert z 2005 roku to dziś klasyk. "Dzień dobry kochani. To jest jeden z najważniejszych występów w moich życiu. Znacie ewrynajt? Znacie? To do góry! Ewrynajt. Haba!" - krzyczała Mandaryna ze sceny sopockiego amfiteatru. W 2009 ukazał się jej trzeci i zarazem ostatni album studyjny zatytułowany "AOK". Cztery lata później ogłosiła koniec kariery muzycznej i zajęła się życiem rodzinnym...

 • Polskie filmy na festiwalu w Karlowych Warach

  Thriller "Czerwony pająk" Marcina Koszałki inspirowany biografią seryjnego mordercy z Krakowa - Karola Kota i melodramat "Chemia" Bartosza Prokopowicza - m.in. te produkcje będą reprezentować Polskę na 50. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Karlowych Warach.

 • Marzena Kipiel-Sztuka: Wciąż czekam na miłość

  ...- wyznaje. Los jej nie oszczędzał. Choroba zbyt wcześnie zabrała jej ukochanych rodziców, pochowała też trzech mężów. Ostatni, Przemysław Buksakowski, był z nią tylko 2 lata, odszedł w 2009 roku(...). Najważniejsze, żeby mężczyzna mnie kochał i szanował - zdradza "DT" serialowa Halinka. Gdy pozna kogoś wyjątkowego, pierwsi dowiedzą się o tym jej mama i tata. Często odwiedza ich na miejscowym cmentarzu...

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?