• Informacje na temat:

  najważniejsze wydarzenia miejsce 25

Artykuły na temat: najważniejsze wydarzenia miejsce 25
 • Najważniejsze serialowe wydarzenia roku 2011

  Rok 2011 był gorący nie tylko dla polityki, gospodarki i zawirowań pogody. W serialach także sporo się działo. Zestawiliśmy dla Was najważniejsze wydarzenia z telewizyjnego światka.

 • "Wiadomości" świętują 25. urodziny

  18 listopada 1989 roku miejsce "Dziennika Telewizyjnego" zajęły "Wiadomości", które dziś plasują się na czele rankingu najpopularniejszych programów informacyjnych. To zasługa zespołu dziennikarzy współtworzących serwis Jedynki.

 • Polskie telewizyjne hity na jesień

  Zdrady, kłótnie, nawet zabójstwa. Ale i miłość, namiętność. Czyli co nas czeka w serialowym sezonie 2010/11. Poznaj najważniejsze wydarzenia w życiu swoich ulubionych serialowych bohaterów polskich produkcji!

 • "Sensacje XX wieku" wracają na antenę TVP

  Dwa premierowe odcinki popularnej serii dokumentalnej Bogusława Wołoszańskiego "Sensacje XX wieku" TVP1 wyemituje w poniedziałki 13 i 27 kwietnia o godz. 20.25. Kolejne dwa widzowie zobaczą też w poniedziałki 11 i 25 maja, a resztę cyklu jesienią. Nowa seria - oparta na archiwach i fabularyzowanych inscenizacjach z udziałem aktorów - to koprodukcja Telewizji Polskiej i National Geographic Channel.

 • Michel Moran wspomina chorobę córki. Było naprawdę ciężko

  ...cztery pociechy i jest w naszym domu sporo radości.  Taki powrót do przeszłości? W końcu dzieci ma pan już odchowane!  - Andrea ma 25 lat, a Solene 20 lat. Mój syn jest nad Pacyfikiem, tam hoduje swoje krewetki, ryby i owoce morza. Żyje jak w filmie "Cast Away. Poza światem". Nawet mieszka na plaży. Zastanawiam się, kiedy wróci do Europy. Ale nie to jest ważne. Najważniejsze, że wykonuje zawód...

 • Anna Dymna: Nikt nie pyta mnie o...

  - Działalność charytatywna nigdy nie przyćmi teatru, czyli mojej największej pasji. W ostatnich latach jednak prawie nikt mnie nie pyta o pracę aktorską. Może gdybym zaczęła zabijać na scenie, to przypomniano by sobie, że pracuję w teatrze - mówi Anna Dymna.

 • Nowości Netflix 2020: Zapowiedzi serialowe  Aktualizacja #54

  ...serii będzie osnuta wokół dziwnych i przerażających wydarzeń, jakie będą miały miejsce w sennym miasteczku po przybyciu młodego księdza. Lior Raz i Sanaa Lathan zagrają główne role w produkcji "Hit(...) - 4 stycznia. Zapowiedź na podstronie dedykowanej styczniowym premierom. Aktualizacja #29 [12 grudnia]: Netflix podał tytuły prawie wszystkich premier, jakie będą miały miejsce w styczniu. Listę oraz opisy...

 • "Scream For Me Poland!": Relacja z koncertu Iron Maiden w Poznaniu

  To, co we wtorek (24 czerwca) działo się na stadionie przy ulicy Bułgarskiej, zapamiętamy na długo. Iron Maiden, przy wtórze 25 tysięcy gardeł, dali największy rockowo-metalowy spektakl w historii Poznania.

 • Tym żyliśmy w 2014 roku!

  ..., Martina Rodriguez, zadebiutowała w roli matki. Na świat przyszły bliźniaki - Akiba i Yehuda - owoc związku z Joshuą Mintzem. Śluby 27 września w Wenecji miało miejsce najważniejsze wydarzenie(...)Przejrzeliśmy wydarzenia ostatnich dwunastu miesięcy, zaczynając od historii gwiazd z najwyższej półki, przez te aspirujące do tego miana, aż po telewizyjnych celebrytów. Sprawdziliśmy kroniki...

 • Dwa Brzegi 2014: Balans i niespieszność

  Trwa 8. edycja Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym i Janowcu nad Wisłą. Do miejsc, w których nie ma sal kinowych z prawdziwego zdarzenia, znowu przyjechały tłumy widzów w różnym wieku, złaknionych nie tylko sztuki filmowej. Czego zatem szuka tutaj publiczność?

Wideo na temat: najważniejsze wydarzenia miejsce 25
 • Beata Tadla o trudnych momentach w pracy. Wzruszyła się!

  Beata Tadla podczas rozmowy z Robertem Patoletą przypomniała najbardziej szczególne wydarzenia ze swojej pracy dziennikarskiej. Nigdy nie zapomni dnia, w którym doszło do katastrofy smoleńskiej(...) z tego miejsca, widząc dookoła ginących ludzi oraz rozpacz ich najbliższych. Na koniec przyznała, że pracując 25 lat w dziennikarskim fachu, ceni sobie każde dobre słowo na swój temat, które jest dla niej