• Informacje na temat:

  najważniejsze wydarzenia miejsce 27

Artykuły na temat: najważniejsze wydarzenia miejsce 27
 • Ściągawka: Sezon 3.

  Przedstawiamy kolejne repetytorium z serialu "Lost: Zagubieni". Tym razem zapoznamy się z najważniejszymi wydarzeniami trzeciego sezonu.

 • Festiwal Muzyki Filmowej: "Gra o tron", "Star Trek" i gry wideo

  Świat gier wideo, muzyka z obrazów filmowych Andrzeja Wajdy, szekspirowskie adaptacje i oscarowi goście, "Gra o tron" na gali międzynarodowych seriali ostatniej dekady i spektakularny finał na pokładzie kosmicznego Enterprise - "Star Trek Live in Concert" - oto najważniejsze atrakcje programu tegorocznej edycji festiwalu Muzyki Filmowej, który odbędzie się w Krakowie w dniach 27-31 maja.

 • Tym żyliśmy w 2014 roku!

  ..., Martina Rodriguez, zadebiutowała w roli matki. Na świat przyszły bliźniaki - Akiba i Yehuda - owoc związku z Joshuą Mintzem. Śluby 27 września w Wenecji miało miejsce najważniejsze wydarzenie(...) damskiej widowni.  27 października Pedro Fernández oznajmił mediom, że odchodzi z "Hasta el fin del Mundo", telenoweli Televisy. Decyzję umotywował kłopotami ze zdrowiem. Jego miejsce zajął David...

 • "Sensacje XX wieku" wracają na antenę TVP

  Dwa premierowe odcinki popularnej serii dokumentalnej Bogusława Wołoszańskiego "Sensacje XX wieku" TVP1 wyemituje w poniedziałki 13 i 27 kwietnia o godz. 20.25. Kolejne dwa widzowie zobaczą też w poniedziałki 11 i 25 maja, a resztę cyklu jesienią. Nowa seria - oparta na archiwach i fabularyzowanych inscenizacjach z udziałem aktorów - to koprodukcja Telewizji Polskiej i National Geographic Channel.

 • Nowości Netflix 2019: Zapowiedzi serialowe [tytuły, premiery, daty, obsada] Aktualizacja #81

  ..., to zapraszamy tutaj ! Aktualizacja #81 [27 września]: Dzisiaj w serwisie zadebiutował pierwsz odcinek czwartej serii "Dobrego miejsca" oraz serial "Wybory Paytona Hobarta". Aktualizacja #80 [20(...) premiery serialu "Chambers" z Umą Thurman w roli głównej oraz produkcji "Huge in France". Więcej informacji znajdziecie poniżej. Aktualizacja #27: Netflix podał zapowiedzi na kwiecień. Listę...

 • "Tajemnice lasu": Baśniowy musical

  Kopciuszek, Wilk, Roszpunka, Czerwony Kapturek i Czarownica to bohaterowie "Tajemnic lasu" Roba Marshalla - ekranizacji broadwayowskiego przedstawienia autorstwa Stephena Sondheima i Jamesa Lapine'a, którzy inspirowali się baśniami braci Grimm.

 • Serialowe wieści zza oceanu: wakacyjne premiery

  ...zwariować. Wkrótce też odkrywa, że seria morderstw, jaka miała miejsce w ostatnim czasie w Londynie może być związana z podobnymi wydarzeniami z 2005 roku. Serial stacji ITV miał swoją premierę(...) poważnych rozłamów. Wydarzenia mające miejsce na jachcie Abigail w Meksyku oddalą od siebie bohaterów, którzy od teraz, aby przeżyć, będą musieli działać na własną rękę. W prequelu "Żywych trupów...

 • Polskie filmy na festiwalu w Karlowych Warach

  Thriller "Czerwony pająk" Marcina Koszałki inspirowany biografią seryjnego mordercy z Krakowa - Karola Kota i melodramat "Chemia" Bartosza Prokopowicza - m.in. te produkcje będą reprezentować Polskę na 50. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Karlowych Warach.

 • Kazimierz Marcinkiewicz i Isabel z Brwinowa wrócili do Polski!

  ...pojawili się tylko świadkowie, miała miejsce w Barcelonie. "To cudowne wydarzenie, które póki nie przeżyjesz, nie będziesz wiedziała, jak pięknym może być. Wówczas kobieta czuje się prawdziwą kobietą(...) l.), Staszek (27 l.), Piotr (18 l.) - oraz była żona Maria, z którą polityk spędził 28 lat. "Rodzina jest najważniejsza" - podkreślał w wywiadach. Zmienił zdanie, gdy poznał Isabel.

 • Artur Żmijewski: Szkolna miłość przetrwała do dziś

  W tym roku obchodzą 22. rocznicę ślubu i 30. - znajomości.