• Informacje na temat:

  najważniejsze wydarzenia miejsce 30

Artykuły na temat: najważniejsze wydarzenia miejsce 30
 • Polskie telewizyjne hity na jesień

  Zdrady, kłótnie, nawet zabójstwa. Ale i miłość, namiętność. Czyli co nas czeka w serialowym sezonie 2010/11. Poznaj najważniejsze wydarzenia w życiu swoich ulubionych serialowych bohaterów polskich produkcji!

 • Startuje 30. Warszawski Festiwal Filmowy

  Ok. 200 twórców kina i aktorów z ponad 50 krajów weźmie udział w 30. edycji Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Impreza rozpocznie się w piątek, 10 października, i potrwa 10 dni. Polskę reprezentować będą, pokazując swoje nowe filmy, m.in. Krzysztof Zanussi i Jan Jakub Kolski.

 • "Dyrektorzy" rządzili

  W trakcie premierowej emisji w 1975 roku serial budził wiele emocji i bardzo podobał się widzom. "Dyrektorzy" rządzili! Jego twórcy zdobyli blisko 30 nagród branżowych. Dziś to praktycznie zapomniana produkcja. A szkoda, bo człowiek inteligentny wyciągnie z serialu wiele wniosków dotyczących teraźniejszości.

 • Artur Żmijewski: Szkolna miłość przetrwała do dziś

  W tym roku obchodzą 22. rocznicę ślubu i 30. - znajomości.

 • Kto jest kim w Załodze?

  Startujący 1 marca "Apetyt na życie" (godz. 18.30 w TVP 2) to serial o grupie przyjaciół po 30., którzy sami siebie ochrzcili się "Załogą". Ich paczka liczy dziewięć osób. Oto oni!

 • "Wiadomości" świętują 25. urodziny

  18 listopada 1989 roku miejsce "Dziennika Telewizyjnego" zajęły "Wiadomości", które dziś plasują się na czele rankingu najpopularniejszych programów informacyjnych. To zasługa zespołu dziennikarzy współtworzących serwis Jedynki.

 • Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko: trudne chwile w związku pary

  ...przyszły ich pociechy, Kraśko robił wiele ryzykownych rzeczy. Przez lata był korespondentem telewizyjnym relacjonującym najważniejsze wydarzenia polityczne, a także konflikty zbrojne na całym świecie(...) z jachtklubu w Sopocie zajęła trzecie miejsce w jednej z kategorii prestiżowych regat. Na swoim profilu na Instagramie Kraśko prezentował radosne zdjęcia z pełnego przygód rejsu. Jednak, jak udało się...

 • Festiwal Muzyki Filmowej: "Gra o tron", "Star Trek" i gry wideo

  Świat gier wideo, muzyka z obrazów filmowych Andrzeja Wajdy, szekspirowskie adaptacje i oscarowi goście, "Gra o tron" na gali międzynarodowych seriali ostatniej dekady i spektakularny finał na pokładzie kosmicznego Enterprise - "Star Trek Live in Concert" - oto najważniejsze atrakcje programu tegorocznej edycji festiwalu Muzyki Filmowej, który odbędzie się w Krakowie w dniach 27-31 maja.

 • TVN chwali się wynikami

  ...aktorzy m.in. Danuta Stenka" - zadeklarował Miszczak. Najważniejszą serialową nowością jesiennej ramówki był serial "Pułapka" z Agatą Kuleszą w roli głównej. Emitowany był w niedziele o 21:30, od(...) o kontynuacji, obecnie trwają prace scenariuszowe. Karolina Frankowska i Michał Godzic tak stworzyli historię, że możemy rozwinąć ją na wiele sposobów - podsumował Miszczak. Miejsce "Pułapki" zajął serial...

 • ENEMEF: Noc Kina Polskiego

  Przed nami kolejny ENEMEF, czyli Nocny Maraton Filmowy. Już w piątek, 28 listopada, w wybranych kinach sieci Multikino, odbędzie się ENEMEF: Noc Kina Polskiego.