• Informacje na temat:

  największe piersi świata.

Artykuły na temat: największe piersi świata.
 • "Beverly Hills, 90210": Walka na oczach świata

  Za kilka dni minie dokładnie rok, odkąd Shannen Doherty przyznała, że czeka ją walka o życie - z nowotworem (pisaliśmy o tym w "ŚS" nr 19/2015). - W marcu wyczułam w swojej piersi guzek. Okazało(...) te o mastektomię. - Ostatecznie to tylko piersi, prawda? Oczywiście, kocham je, są moje, ale... w dłuższej perspektywie wolę żyć i doczekać starości u boku męża, Kurta - odpowiedziała bez oznaki...

 • Sylwester 2014 w telewizji i pod chmurką. Gdynia, Wrocław czy Kraków?

  Ostatni dzień 2013 roku należał do sylwestra Polsatu organizowanego w Gdyni. Czy w tym roku palmę pierwszeństwa zabierze im konkurencja - TVN (Kraków) i TVP2 (Wrocław)?

 • "Gra o tron": Żałoba po finale

  Wszystkie osoby, które znamy z serialowego świata w końcu się spotkają. Co jeszcze zdradzają nam na temat finałowego sezonu Nikolaj Coster-Waldau, wcielający się w Jamiego Lannistera i Jerome Flynn, grający jego kompana, Bronna?

 • Przystanek Woodstock: Jurek Owsiak krytycznie o menedżerach

  Przystanek Woodstock w 2015 roku odbędzie się na przełomie lipca i sierpnia w Kostrzynie nad Odrą (Lubuskie). Będzie to 21. edycja festiwalu. W czwartek w Kostrzynie nad Odrą Jerzy Owsiak podziękował wielu osobom za pomoc przy organizacji tegorocznej imprezy i przyznał, że na dordze zaproszenia kolejnych gwiazd często stoją menedżerowie artystów.

 • Nowa sylwetka słynnej tenisistki

  Obok wszystkich zwycięstw na turniejach tenisowych, Serena Williams zmagała się z jeszcze jednym pojedynkiem. Mistrzostwo świata, jakie osiągnęła w walce o szczuplejszą sylwetkę - to jej dotychczasowe największe zwycięstwo.

 • Spełnione marzenia Keiry Knightley

  Keira Knightley, córka aktorskiej pary, nigdy nie była nakłaniana przez swoich rodziców do pójścia w ich ślady. Było raczej odwrotnie. - Doprowadzałam ich do szaleństwa - wspomina 29-latka. - Za każdym razem, kiedy dostałam dobrą ocenę w szkole, pytałam: "Czy teraz mogę już mieć własnego agenta?".

 • Irena Santor wystosowała poruszający apel: "Na klęczkach błagam"

  .... Z tego powodu poszłam na milicję i wtedy dostałam swojego bodyguarda, ale o tym nie wiedziałam.  Wiele Pani przeszła, w 1961 roku wypadek samochodowy, w 2000 roku wykryto u Pani raka piersi. Miała Pani(...) na klęczkach błagam wszystkie kobiety, żeby się badały!  Od kogo wtedy otrzymała Pani największe wsparcie?  - Od mojego chłopca łysego... To było wspaniałe, że nie wpadł w popłoch, choć i u mnie...

 • Cyniczny prokurator, wojujący geje

  Nagrodzone na Berlinale "Body/Ciało", komediodramat "Dumni i wściekli" - o gejach pomagających strajkującym górnikom oraz film akcji "Focus", którego bohaterem jest wytrawny oszust - między innymi te produkcje wchodzą do polskich kin 6 marca.

 • Małgorzata Foremniak i Patryk Vega: Kulisy ich znajomości

  Ma kilka wielkich marzeń. Jednym z nich jest zagranie roli w filmie, którego scenariusz będzie zapierał dech w piersiach. Małgorzata Foremniak (51 l.) gorąco wierzy, że to pragnienie spełni reżyser(...) zwątpić w siebie. - Ona zawsze powtarzała mi, że jestem najlepszy. Z jednej strony to budowało moją wiarę w siebie, ale z drugiej - nakładało na mnie obciążenie. Chciałem uzyskać od świata potwierdzenie...

 • Startuje 71. festiwal filmowy w Wenecji

  W Wenecji rozpoczyna się w środę, 27 sierpnia, 71. festiwal filmowy. Do głównego konkursu o nagrodę Złotego Lwa zakwalifikowano 20 filmów z całego świata, opowiadających o trudnej miłości, wojnie, masakrach ludności, poezji i trudach tworzenia oraz o kryzysie gospodarczym.

Zdjęcia na temat: największe piersi świata.
Wideo na temat: największe piersi świata.
 • Everest - poza krańcem świata

  "Everest - poza krańcem świata" to niepowtarzalny dokument o pierwszym w historii wejściu na Mount Everest, łączący archiwalne materiały z legendarnej wyprawy, jej fabularyzowaną rekonstrukcję oraz rewelacyjne ujęcia samego szczytu w technologii 3D. To opowieść o jednej z najbardziej heroicznych wypraw w dziejach i historycznym zwycięstwie Sir Edmunda Hillary'ego i szerpy Tenzinga Norgaya nad najwyższą górą na Ziemi.

 • Przyjaciel do końca świata

  Czołowy komik Hollywood Steve Carell i Keira Knightley w komedii o końcu świata. Gdy ludzie dowiadują się, że w kierunku Ziemi zmierza asteroida, która zniszczy całą planetę, wpadają w panikę. Dodge (Carell) ma podwójnego pecha: nie dość, że świat stoi w obliczu zagłady, to na dodatek właśnie teraz opuszcza go żona. Kiedy wydaje się, że nic nie ma już sensu, mieszkająca obok Penny (Knightley) przynosi mu list, który trafił do niej przez pomyłkę. Napisała go licealna sympatia Dodge’a, która...

 • Żółwik Sammy w 50 lat dookoła świata

  Tylko jeden na tysiąc żółwi morskich osiąga dojrzałość. Dla Sammy'ego te szanse są jeszcze mniejsze. Urodził się tak malutki, że z trudem wyszedł z gniazda. Żółwie dorastają przez 30 do 50 lat, a następnie powracają na plażę, na której przyszły na świat, aby mieć własne potomstwo. Ta pełna ciepła i humoru opowieść rozpoczyna się w 1959 roku, w dniu narodzin Sammy'ego. Przez pierwsze 10 lat swojego życia dryfuje on w wodach oceanu wraz ze swoim przyjacielem Rayem. Potem przez przypadek trafia...