• Informacje na temat:

  największy pies świata

Artykuły na temat: największy pies świata
 • Największy teatr świata

  Teatr Telewizji to scena, której zazdroszczą Polsce największe telewizje świata. Powstał 58 lat temu i do dziś zaprezentował swoim wiernym widzom ponad 4 tysiące spektakli. Grali w nich najwybitniejsi aktorzy i najwspanialsze aktorki. W sezonie 2011/2012 Teatr Telewizji znowu zamierza zaskoczyć publiczność.

 • Franciszek Pieczka z Orłem za Osiągnięcia Życia

  Aktor Franciszek Pieczka, odtwórca ról w filmach "Żywot Mateusza", "Austeria", niezapomniany Gustlik z serialu "Czterej pancerni i pies", został laureatem Polskiej Nagrody Filmowej Orła za Osiągnięcia Życia - ogłoszono w środę w Warszawie.

 • Nie żyje Wojciech Pokora

  ...". Wnuczką aktora jest aktorka Agata Nizińska (m.in. "Na Wspólnej", "Wataha", "To nie konie świata").

 • Kora: Kocham światło (wywiad)

  "Tragedią mojego ostatniego żyjącego brata Tadeusza jest to, że z powodu choroby przestał widzieć. To rozpaczliwa sytuacja. Nie chciałabym dożyć takiego momentu, bo wówczas popełniłabym samobójstwo" - mówi Kora w rozmowie z "Tele Tygodniem".

 • Koniec zdjęć, ale to nie koniec przygody!

  ...20. października zakończyły się zdjęcia do pierwszej serii "To nie koniec świata!" - nowego hitu Polsatu.

 • "Przyjaciel do końca świata": Apokalipsa nie wybiera

  Kiedy przeciętny agent ubezpieczeniowy Dodge (Steve Carell) dowiaduje się, że już za miesiąc gigantyczna asteroida zniszczy Ziemię, podobnie jak reszta obywateli przeżywa szok. Jednak następnego ranka wstaje punktualnie do pracy i próbuje zgodnie z planem wypełnić wszystkie swoje obowiązki. Żona Dodge'a w przeciwieństwie do niego wpada w panikę. Informacja o zbliżającej się katastrofie oznacza dla niej jedno - zostawić wreszcie tego naiwnego nudziarza!

 • Pieczony aligator, grillowany kangur, czyli wakacje Kasi Glinki

  Katarzyna Glinka bardzo lubi podróże. Często wyjeżdża wraz z mężem do różnych egzotycznych zakątków świata. Jak sama mówi, stara się wtedy być otwarta na kulturę kraju, który zwiedza. Nie obawia się także kosztować miejscowych specjałów...

 • Patryk Vega o "Służbach specjalnych"

  Aktorzy Wojciech Zieliński, Janusz Chabior, Olga Bołądź, Eryk Lubos i Agata Kulesza oraz "autentyczni przestępcy oraz byli oficerowie służb i policjanci" są w obsadzie "Służb specjalnych", które trafią do kin 3 października - poinformował reżyser Patryk Vega.

 • "La La Poland": Polska i Polacy w krzywym zwierciadle satyry!

  Wraz z bohaterami humorystycznych filmów, scenek, ujęć oraz skeczy (kręconych techniką filmową) przeniesiemy się do niezwykłego świata La La Poland. Spotkamy się  z przyjaciółmi w knajpce, odwiedzimy(...) Kosmosu. La La Poland bowiem to światowe mocarstwo i gospodarcza potęga, "pierwszy eksporter ziemniaków na Europę Wschodnią i cykorii na rynki azjatyckie, największy eksporter żyrandoli i stolarki...

 • W lipcu szósta edycja festiwalu Animator

  Polskie animacje eksperymentalne oraz pokazy animacji rosyjskiej i francuskiej to - obok międzynarodowego konkursu - najważniejsze wydarzenia rozpoczynającego się w lipcu w Poznaniu 6. Międzynarodowego Festiwalu Filmów Animowanych Animator.