• Informacje na temat:

  najwyższe miejsca

Artykuły na temat: najwyższe miejsca
 • "Barwy szczęścia": Stella zapłaci najwyższą cenę

  Długo była związana z tańcem, obecnie najbardziej absorbuje ją aktorstwo. Po głośnej roli teatralnej w „Diwie”, pracuje nad kolejnym spektaklem. Zagra także wyrazistą postać w serialu „Barwy szczęścia”. Jej bohaterka Stella sprowadzi śmiertelne niebezpieczeństwo na Sadowskiego i jego rodzinę!

 • Barbra Streisand powróciła na szczyt

  Album "Partners" Barbry Streisand to po raz kolejny najlepiej sprzedająca się płyta na świecie. Najnowszy materiał piosenkarki powrócił po tygodniu przerwy na najwyższe miejsce podium.

 • "Allo, Allo": Wojenne kpiny najwyższej próby

  ..."Allo, Allo" postarali się, by ich serial bawił nie tylko żartami sytuacyjnymi. Dlatego też większość bohaterów mówi z różnym, często zabawnym akcentem - w zależności od miejsca pochodzenia. Niestety...

 • "Billboard":Taylor Swift obroniła pozycję lidera

  Amerykańska wokalistka już trzeci tydzień okupuje pierwsze miejsce zestawienia najlepiej sprzedających się płyt "Billboardu".

 • Ewa Błaszczyk: Córka zajmie jej miejsce w klinice Budzik?

  Marianna Janczarska (25 l.), córka Ewy Błaszczyk (64 l.), w przyszłości mogłaby zastąpić mamę w klinice Budzik. Czy tak się stanie?

 • Taylor Swift z albumem "1989" na czele brytyjskiej listy bestsellerów

  Taylor Swift ze swoją najnowszą płytą "1989" wskoczyła na pierwsze miejsce zestawienia najlepiej sprzedających albumów w Wielkiej Brytanii.

 • "M jak miłość": Ubiegłoroczni zwycięzcy znów na najwyższym podium!

  Okrzyknięci dokładnie 12 miesięcy temu Aktorką Roku i Aktorem Roku Barbara Kurdej-Szatan, czyli Joanna Tarnowska z "M jak miłość", i Michał Żebrowski, czyli profesor Andrzej Falkowicz z "Na dobre i na złe", znów sięgnęli po Telekamery "Tele Tygodnia".

 • USA: Taylor Swift na czele listy "Billboardu"

  Taylor Swift z albumem "1989" w wielkim stylu wskoczyła na pierwsze miejsce zestawienia najlepiej sprzedających się płyt "Billboardu".

 • Najwyższa stawka

  Pewien student zostaje brutalnie zamordowany. Gil Grissom udaje się na miejsce zbrodni. Odkrywa, że mordu dokonał współmieszkaniec ofiary. Motywem był...

 • Myslovitz: 15 lat "Miłości w czasach popkultury"

  22 października 1999 roku ukazała się płyta, która była przełomowa nie tylko dla grupy z Mysłowic, ale także dla całej sceny rockowej w Polsce. Po raz kolejny okazało się, że rodzimi muzycy potrafią godzić mainstream z alternatywą, robiąc to na najwyższym poziomie.

Zdjęcia na temat: najwyższe miejsca
Wideo na temat: najwyższe miejsca
 • Wilgotne miejsca

  Lubi swój zapach intymny, a podczas masturbacji chętnie eksperymentuje z warzywami. Rzadko się myje, bo higiena intymna jest dla niej mocno przereklamowana. Otwarcie mówi o tematach, o których wielu z nas nawet nie śmie myśleć, a z przyjaciółką wymienia się tamponami. Najbardziej fascynują ją zabrudzone deski sedesowe, które znajduje w miejskich toaletach… To właśnie ona - nastolatka Helen Memel (Carla Juri), nie bez powodu nazywana Amelią 2.0. Helen nie chce pogodzić się z rozwodem rodziców...

 • Somewhere. Między miejscami

  Najnowszy film laureatki Oscara Sofii Coppoli ("Między słowami"), który zdobył Złote Lwy na festiwalu w Wenecji. Hollywoodzki gwiazdor Johnny Marco (Dorff) mieszka w dekadenckim hotelu Chateau Marmont. Jeździ czarnym ferrari, ma nieograniczony dostęp do wszelkich używek, a wokół niego kręci się pełno dziewczyn gotowych spełniać jego kaprysy. Nieoczekiwanie w życie tabloidowego celebryty wkracza jedenastoletnia Cleo (Fanning) - córka Johnny'ego z małżeństwa, które dawno się rozpadło. To dzięki...

 • Dyktator

  Nawiązanie do głośnego filmu Dyktator Charliego Chaplina, tym razem w wykonaniu Sachy Barona Cohena ("Borat"). Jak mówi Cohen, jest to "niezwykła historia dyktatora, który heroicznie ryzykował własne życie po to, by demokracja nigdy nie zawitała do kraju, który z taką miłością terroryzował". U boku Cohena wystąpi Ben Kingsley oraz Anna Faris. Nominowany do Nagrody Akademii i Złotego Globu scenarzysta i aktor Sacha Baron Cohen, twórca takich niezapomnianych postaci filmowych jak Ali G, Borat...