• Informacje na temat:

  naomi campbell jej mąż

Artykuły na temat: naomi campbell jej mąż
 • Naomi Campbell żoną rosyjskiego miliardera?

  Supermodelka Naomi Campbell wywołała plotki o tym, że wychodzi za mąż za swojego partnera, rosyjskiego miliardera Władisława Doronina. Gwiazdę sfotografowano ostatnio z pierścionkiem, który wyglądał na zaręczynowy.

 • Naomi Campbell wychodzi za mąż

  ...projektantka. Będzie obok Naomi podczas ceremonii ślubnej". Rosyjski przedsiębiorca nie chciał zdradzić jednak planowanej daty ślubu z Campbell i dalszych szczegółów na ten temat. Rzeczniczka prasowa modelki jeszcze w styczniu zdementowała plotki , jakoby ciemnoskóra piękność była zaręczona. "Naomi nie jest zaręczona i nie planuje ślubu" - powiedziała. Co ciekawe, Doronin formalnie jest nadal...

 • Kontrowersje wokół ślubu księżniczki Eugenii! Trudno było to przewidzieć!

  Księżniczka Eguenia (28 l.) pragnęła, by swoim ślubem przyćmić śluby księżnej Kate (36 l.) i księżnej Meghan (37 l.). Czy ta rywalizacja wyszła jej na dobre? Wokół tego wydarzenia nadal krąży sporo kontrowersji.

 • Demi Moore znów z młodszym

  ...się, gdy wyszło na jaw, że mąż zdradzał ją z młodszymi. Gdy Demi doszła do siebie, znów zaczęła randkować. Kilka razy pokazała się z młodszym o 12 lat aktorem Martinem Hendersonem (znanym z horroru "Ring"). Później próbowała nawiązać kontakt z Leonardo Di Caprio (38 l.), z którym miała romans 15 lat temu, ale ten podobno dał jej kosza. To tak przygnębiło gwiazdę, że ogłosiła, iż od teraz umawia...

 • Poślubi rosyjskiego miliardera?

  Supermodelka Naomi Campbell wywołała plotki o tym, że wychodzi za mąż za swojego partnera, rosyjskiego miliardera Władimira Doronina. Gwiazdę sfotografowano ostatnio z pierścionkiem, który wyglądał na zaręczynowy.

 • Skandale roku 2007

  Mijający rok był dla zagranicznych gwiazd czasem rozliczania się z przeszłością. Prasa donosiła o odwykach, pozwach, rozwodach i pobytach w więzieniu. Było też trochę sympatyczniejszych wydarzeń - urodziło się sporo dzieci, gwiazdy udzielały się charytatywnie, a na estradę powróciło kilka znanych zespołów.