• Informacje na temat:

  naomi campbell włosy

Artykuły na temat: naomi campbell włosy
 • Naomi Campbell nie do poznania!

  Naomi Campbell (48 l.) pokazała się w zupełnie nowej odsłonie! To nowa peruka?

 • Przyłapali Naomi Campbell bez peruki. Widok zaskakuje

  Naomi Campbell (48 l.) nigdy nie rusza się z domu bez peruki. Na wakacjach sprawa wygląda nieco inaczej.

 • Naomi Campbell: Udawałam pewną siebie, kapryśną

  ...wędrować po świecie i poznawać ludzi. Ale teraz żyję z nimi w przyjaźni. Lubię proste rzeczy i trzeźwe życie - myję włosy jajkiem i dobrym piwem, jednak alkoholu już w ogóle nie tykam".

 • Piękna Naomi Campbell ma poważny problem. Być może będzie musiała niebawem przejść operację transplantacji włosów!

 • Campbell przed trybunałem ONZ

  Supermodelka Naomi Campbell zeznała w czwartek przed specjalnym trybunałem ONZ ds. zbrodni w Sierra Leone, że dostała "kilka małych kamieni szlachetnych" - zapewne od Charlesa Taylora - po kolacji zorganizowanej przez Nelsona Mandelę w RPA w 1997 r.

 • 50 lat George'a Michaela: Przeboje i skandale

  Brytyjski artysta George Michael wsławił się nie tylko piosenkami, skrojonymi na miarę szczytów list przebojów, ale także doskonale przemyślanym wizerunkiem, skierowanym do pokolenia MTV i... licznymi skandalami obyczajowymi. We wtorek (25 czerwca) gwiazdor pop i ikona stylu obchodzi 50. urodziny.

Wideo na temat: naomi campbell włosy
 • Green Lantern

  We wszechświecie szaleje wojna pomiędzy tymi, którzy sieją postrach, a tymi, którzy walczą w obronie życia - Korpusem Green Lantern. Kiedy pewien wielki wojownik ginie, ktoś musi zająć jego miejsce. Tym razem, po raz pierwszy, jeden z nas stanie się jednym z nich. "Byłem niesamowicie podekscytowany, przenosząc postać Green Lantern na duży ekran - mówi reżyser Martin Campbell, - ponieważ dla mnie on jest jednym z najbardziej fascynujących superbohaterów w historii komiksów. Przede wszystkim...

 • Furia

  Mel Gibson powraca do kin w sensacyjnym filmie twórców "Casino Royale" i "Infiltracji". Gwiazda kultowych filmów akcji - "Okup", "Zabójcza broń", "Teoria spisku" - znowu rządzi w kinach. "Furia" to doskonale skonstruowany thriller, kino dla miłośników mocnych wrażeń. Gwiazdorska obsada, trzymająca w napięciu akcja i zrealizowane z rozmachem widowiskowe sceny są gwarancją kina na najwyższym poziomie. Film wejdzie na ekrany kin 16 kwietnia 2010 roku. Detektyw Thomas Craven prowadzi śledztwo w...

 • Diana

  Film pokazuje ostatnie dwa lata z życia księżnej Diany. Fabuła skoncentruje się na relacji bohaterki z doktorem Hasnatem Kahnem, który był podobno miłością jej życia. Para zakończyła związek na kilka miesięcy przed tragiczną śmiercią księżnej w 1997 roku.