• Informacje na temat:

  naomi campbell z chłopakiem

Artykuły na temat: naomi campbell z chłopakiem
 • Naomi Campbell jest w ciąży?

  W mediach pojawiła się niespodziewana informacja o rzekomej ciąży Naomi Campbell (48 l.), a wszystko przez wymowne zdjęcie jej chłopaka…

 • Naomi Campbell z Usherem?

  Angielska supermodelka Naomi Campbell widziana była ostatnio u boku popularnego amerykańskiego rapera Ushera. Para, według naocznych świadków, wyraźnie miała się ku sobie.

 • Rihanna odbiła faceta przyjaciółce!

  Artystka afiszuje się z nowym chłopakiem. Mówi się jednak, że... odbiła go swej dobrej przyjaciółce!

 • Bundchen: Nagość dla DiCaprio

  Brazylijska supermodelka Gisele Bundchen przyrzekła swojemu chłopakowi, którym jest Leonardo DiCaprio ( "Titanic" , "Złap mnie, jeśli potrafisz" ), że będzie on jedyną osobą, która zobaczy ją nago. Podczas gdy jej konkurentki Naomi Campbell i Kate Moss chętnie prezentują swoje biusty przed kamerą, nieśmiała Brazylijka pojawia się co najwyżej w bieliźnie.

 • Miłosne rozterki Ushera

  Usher cierpi na miłosne rozdwojenie jaźni. Wokalista jednocześnie spotyka się z modelką Naomi Campbell i wokalistką grupy TLC, Rozondą "Chilli" Thomas. Ta druga to była dziewczyna piosenkarza, z którą rozstał się w 2004.

 • Jeśli tak dalej pójdzie, Madonna bardziej niż z muzyką czy filmem kojarzona będzie z lietraturą. Po wydaniu dwóch z serii pięciu książek dla dzieci, wokalistka przygotowała dla swych fanów publikację o intrygującym tytule "Nobody Knows Me" ("Nikt mnie nie zna").

 • Gwiazda Geri Halliwell

  Geri Halliwell, była wokalistka grupy Spice Girls, zamierza powrócić na scenę muzyczną. 15 listopada ukaże się jej nowy singel "Ride It". Co ciekawe, swoje nagrania piosenkarka będzie sygnować tylko pseudonimem Geri. Kropkę nad "i" zastąpi gwiazdka.

 • Sprawdź, jak przebiegała kariera Madonny

  Nazywana "królową pop" amerykańska piosenkarka to muzyczny fenomen, 200 milionów sprzedanych płyt, ale także - a może przede wszystkim - jedna z najbarwniejszych postaci w historii światowego show-biznesu.

 • Skandale roku 2007

  Mijający rok był dla zagranicznych gwiazd czasem rozliczania się z przeszłością. Prasa donosiła o odwykach, pozwach, rozwodach i pobytach w więzieniu. Było też trochę sympatyczniejszych wydarzeń - urodziło się sporo dzieci, gwiazdy udzielały się charytatywnie, a na estradę powróciło kilka znanych zespołów.

 • Milla Jovovich śpiewa o miłości

  Niewiele osób wie, że była modelka Milla Jovovich nie tylko gra w filmach, ale także śpiewa. Na rynek trafił właśnie jej najnowszy singiel, "Electric Sky", utrzymana w electro-popowym stylu piosenka o miłości.

Wideo na temat: naomi campbell z chłopakiem
 • Chłopak z sąsiedztwa

  Krótko po rozwodzie nauczycielka Claire Peterson (Jennifer Lopez) wdaje się w romans z nad wyraz dojrzałym nastolatkiem, Noah (Ryan Guzman), który właśnie wprowadza się do domu obok. Kiedy uświadamia sobie, że to co robi jest złe i zrywa romans, jest już za późno. Chłopak nie przyjmuje odmowy. Nakręca się spirala terroru. Jak się okazuje, socjopatyczny Noah ma za sobą trudną przeszłość. Wszelkimi sposobami osacza Peterson, próbując zrujnować jej karierę zawodową, "zaprzyjaźniając się" z jej...

 • Chłopak do towarzystwa

  Po kompromitującym sekscesie na uniwersyteckim kampusie, młody, ale już zrażony do gier miłosnych profesor Louis Ives (Paul Dano) wyjeżdża do Nowego Jorku, gdzie wynajmuje pokój u ekscentrycznego dramatopisarza Henry'ego Harrisona (Kevin Kline), który nie kryje się z radykalnymi poglądami na temat kobiet. Po podjęciu pracy w poczytnym magazynie, Louis poznaje piękną redaktor (Katie Holmes), której wdzięk zawróci mu w głowie, ale też odbierze resztki wiary w talenty podrywacza. Gdy szalony...

 • Green Lantern

  We wszechświecie szaleje wojna pomiędzy tymi, którzy sieją postrach, a tymi, którzy walczą w obronie życia - Korpusem Green Lantern. Kiedy pewien wielki wojownik ginie, ktoś musi zająć jego miejsce. Tym razem, po raz pierwszy, jeden z nas stanie się jednym z nich. "Byłem niesamowicie podekscytowany, przenosząc postać Green Lantern na duży ekran - mówi reżyser Martin Campbell, - ponieważ dla mnie on jest jednym z najbardziej fascynujących superbohaterów w historii komiksów. Przede wszystkim...