• Informacje na temat:

  naomi watts

Artykuły na temat: naomi watts
 • Naomi Watts wróciła do partnera

  Naomi Watts (49 l.) potrzebowała kilku miesięcy, żeby uwierzyć w nową miłość!

 • Naomi Watts potknęła się na scenie

  W niedzielę wieczorem odbyła się gala wręczenia Nagród Gildii Aktorów Ekranowych (SAG Awards). Gwiazdy pokazały się w kreacjach od najlepszych projektantów. Stroje mogą jednak czasami sprawić niemałą trudność! Naomi Watts pojawiła się na scenie razem z obsadą filmu "Birdman", który zdobył główną statuetkę i został okrzyknięty najlepszym filmem 2014 roku.

 • Syn Naomi Watts chce być dziewczynką?!

  Znana m.in. z roli księżnej Diany w filmie „Diana” oraz zdobywczyni Oscara za rolę Marii Bennett w „Niemożliwe”, Naomi Watts (50 l.) ma bardzo liberalne poglądy na wychowywanie dzieci.

 • Naomi Watts na czele Bezfrakcyjnych

  Gwiazdy kina coraz chętniej występują w ekranizacjach popularnych powieści młodzieżowych. Po "Igrzyskach śmierci" przyszedł czas na serię "Niezgodna", w której najnowszej odsłonie - zatytułowanej "Zbuntowana" - w jednej z głównych ról oglądamy Naomi Watts.

 • Naomi Watts: To tylko na pokaz?

  Czy to Naomi Watts (49 l.) jest "tą trzecią", która zniszczyła małżeństwo hollywoodzkiej gwiazdy Jennifer Aniston? Od kilku miesięcy krążą plotki, że australijska aktorka ma romans z jej mężem Justinem Therouxem. Watts nie skomentowała pomówień, za to w Londynie dała się sfotografować pod rękę z aktorem Billym Crudupem (49 l.). Ostentacyjnie się całowali, a potem do późnej nocy balowali...

 • Naomi Watts: Nie mogę zawsze być księżną Dianą

  Podziwiana za role dramatyczne, m.in. u Lyncha, Cronenberga czy Hanekego, Naomi Watts zapragnęła zmiany. W "Mów mi Vincent" ekranowa księżna Diana zamienia koronę na... rurę do tańca i rozbawia publiczność u boku króla komedii Billa Murraya.

 • Naomi Watts (47 l.) i Liev Schreiber (48 l.) zdecydowali o rozstaniu po 11 latach!

 • Watts, Murray i McCarthy w rewelacyjnej komedii

  Trójka doskonałych aktorów na planie i świetny scenariusz to, jak się okazuje, przepis na rozrywkę najwyższej klasy. W filmie "Mów mi Vincent" (w kinach od 14 listopada) spotkały się takie tuzy ekranu, jak laureat Złotego Globu Bill Murray, Melissa McCarthy oraz nominowana do Oscara Naomi Watts.

 • "Miasteczko Twin Peaks": Naomi Watts dołączyła do obsady

  Dwukrotnie nominowana do Oscara, aktorka Naomi Watts, dołączyła właśnie do obsady nowych odcinków kultowego "Miasteczka Twin Peaks" Davida Lyncha.

 • McCarthy i Watts: Nieoczekiwana zmiana ról

  W filmie "Mów mi Vincent", który od 12 grudnia będziemy oglądać na polskich ekranach, obok grającego tytułową rolę Billa Murraya ("Grand Budapest Hotel", "Dzień świstaka"), zobaczymy dwie znakomite aktorki, obsadzone... wbrew stereotypom.

Zdjęcia na temat: naomi watts
 • Liev Schreiber i Naomi Watts
Wideo na temat: naomi watts
 • Kate Rozz o swoim spotkaniu z Naomi Watts

  Katarzyna Gwizdała, czyli Kate Rozz, opowiedziała o swoim spotkaniu z Naomi Watts i komplemencie, jaki usłyszała z ust aktorki. Posłuchajcie... (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Diana

  Film pokazuje ostatnie dwa lata z życia księżnej Diany. Fabuła skoncentruje się na relacji bohaterki z doktorem Hasnatem Kahnem, który był podobno miłością jej życia. Para zakończyła związek na kilka miesięcy przed tragiczną śmiercią księżnej w 1997 roku.

 • Niemożliwe

  Niezwykle poruszająca i nakręcona z ogromnym rozmachem historia rodziny, która przeżyła tsunami 2004 roku - jeden z największych kataklizmów naszych czasów. Tajlandia, 2004 rok. Maria (Naomi Watts) i Henry (Ewan McGregor) wraz z trójką synów postanawiają spędzić święta Bożego Narodzenia w samym sercu tropikalnego raju. Przepiękny hotel położony w malowniczym otoczeniu palm, złocistej plaży i błękitnego oceanu wydaje się być gwarancją wymarzonego odpoczynku. Raj jednak zamieni się w prawdziwe...

Dyskusje na temat: naomi watts