• Informacje na temat:

  naomi watts plotki

Artykuły na temat: naomi watts plotki
 • Naomi Watts: To tylko na pokaz?

  Czy to Naomi Watts (49 l.) jest "tą trzecią", która zniszczyła małżeństwo hollywoodzkiej gwiazdy Jennifer Aniston? Od kilku miesięcy krążą plotki, że australijska aktorka ma romans z jej mężem Justinem Therouxem. Watts nie skomentowała pomówień, za to w Londynie dała się sfotografować pod rękę z aktorem Billym Crudupem (49 l.). Ostentacyjnie się całowali, a potem do późnej nocy balowali...

 • Zaręczyny Naomi Watts?

  Naomi Watts (38 l., "Zostań" ) i Liev Shreiber (39 l., "Kandydat" ) prawdopodobnie dołączą do licznego ostatnio grona sław stających na ślubnym kobiercu. Jak donoszą różne źródła, gwiazda "King Konga" przyjęła niedawno oświadczyny Shreibera.

 • "Miasteczko Twin Peaks": Obsada marzeń

  ...kwietnia, gdy internet obiegła oficjalna, obejmująca 217 nazwisk obsada. I to jakich nazwisk - samych gwiazd Hollywood! Stawkę rozpoczynają Monica Bellucci, Naomi Watts i Ashley Judd. Zobaczymy też(...) Laurę Palmer, czyli Sheryl Lee, oraz jej przyjaciółkę Audrey Horne (Sherilyn Fenn), a wraz z nimi pozostałych 35 aktorów poprzedniej obsady, w tym m.in. Davida Duchovnego! Nieoficjalne plotki...

 • Naomi Watts: Dziewczyna Bonda?

  Producenci filmu "Casino Royale", najnowszej opowieści o przygodach Jamesa Bonda, wyglądają na bardzo zdesperowanych. Kolejne gwiazdy, jedna po drugiej, odrzucają ich ofertę partnerowania Danielowi Craigowi w 21. części przygód agenta 007. Kolejną aktorką na ich celowniku została gwiazda "King Konga" Naomi Watts ( "21 gramów" , "Mulholland Drive" ).

 • Nowości w TV: Tego nie możesz przegapić!

  ...wcieli się w ojca tytułowego bohatera. Prywatnie Lieve od prawie 10 lat jest związany z aktorką Naomi Watts ("King Kong", "The Ring"). Mają dwóch synów: Sashę i Samuela. Serial będziemy mogli oglądać(...). Tymczasem jesienią w USA wystartuje siódmy, a zarazem ostatni sezon serialu. Krążą plotki, że będzie składał się jedynie z 13 odcinków. Powód? Cięcie kosztów. Serial będziemy mogli oglądać w TVN...

 • Sekretny ślub Naomi Watts

  Jeszcze wczoraj świat obiegła informacja o sekretnym ślubie australijskiej aktorki Naomi Watts (38 l.) i Lieva Schreibera (39 l.). Dowiedzieliśmy się o tym na gali wręczenia teatralnych nagród Tony w Nowym Jorku. Jednak dziś okazuje się, iż żadnego ślubu nie było.

 • Naomi Watts i Liev Schreiber: Ślub jeszcze w tym roku!

  Naomi Watts i Liev Schreiber chcą pobrać się jeszcze w tym roku. Aktorzy są parą od 2005 roku.

 • Kolejny Potter z Naomi Watts?

  Jak donosi portal comingsoon, Naomi Watts ( "King Kong" ) wcale nie zgodziła się zagrać w kolejnym filmie o przygodach Harry'ego Pottera.

 • Naomi Watts w ciąży?

  Gwiazda "King Konga" Naomi Watts (37 l., "21 gramów" ) znalazła się na celowniku plotka rskich pism. Stało się tak, gdyż widziana była w Australii, gdy odwiedzała specjalistkę od naturalnych narodzin. Partnerem Watts jest aktor Liev Schreiber (38 l., "Suma wszystkich strachów" ).

 • "The Ring" w domowej filmotece

  Jeden z najlepszych thrillerów 2002 roku, mrożący krew w żyłach "The Ring" , dostępny jest od czwartku, 11 września, na kasetach video i płytach DVD (do wypożyczenia i sprzedaży). "The Ring" jest jednym z tych filmów, których nie może zabraknąć w kolekcji wielbicieli dreszczowców!

Wideo na temat: naomi watts plotki
 • Diana

  Film pokazuje ostatnie dwa lata z życia księżnej Diany. Fabuła skoncentruje się na relacji bohaterki z doktorem Hasnatem Kahnem, który był podobno miłością jej życia. Para zakończyła związek na kilka miesięcy przed tragiczną śmiercią księżnej w 1997 roku.

 • J. Edgar

  Biografia jednego z najbardziej kontrowersyjnych ludzi Ameryki XX wieku - J. Edgara Hoovera. Był on założycielem FBI, którego szefem pozostał aż do dnia swojej śmierci w 1972 roku. Wokół osoby Hoovera powstało wiele plotek dotyczących jego orientacji seksualnej, obsesji komunistycznej czy też zwalczania wszelkimi sposobami ludzi, którzy przeciwstawiali się jego rządom.

 • J. Edgar

  Biografia jednego z najbardziej kontrowersyjnych ludzi Ameryki XX wieku - J. Edgara Hoovera. Był on założycielem FBI, którego szefem pozostał aż do dnia swojej śmierci w 1972 roku. Wokół osoby Hoovera powstało wiele plotek dotyczących jego orientacji seksualnej, obsesji komunistycznej czy też zwalczania wszelkimi sposobami ludzi, którzy przeciwstawiali się jego rządom.