• Informacje na temat:

  naomi watts waga

Artykuły na temat: naomi watts waga
 • Najsłynniejsza kobieta świata

  20 września na ekrany kin trafi filmowa biografia księżnej Diany, z tytułową rolą Naomi Watts ("Niemożliwe"). W internecie pojawił się właśnie polski zwiastun produkcji Olivera Hirschbiegela ("Upadek").

 • Fenomen australijskiego gladiatora

  Ma status gwiazdy, jednego Oscara, ale nie przejmuje się konwenansami, jest miłośnikiem piwa i nie przykłada zbytniej wagi do swojego wyglądu. Na czym zatem polega fenomen Russella Crowe'a?

 • Sean Penn opuści premierę w Cannes

  Sean Penn nie pojawi się w czwartek, 20 maja, na canneńskiej premierze swojego nowego filmu "Fair Play" - poinformował serwis Pagesix.com.

 • Empire Awards: Nominacje

  Film "King Konga" Petera Jacksona nie miała szczęścia jeśli chodzi o tegoroczne nominacje do Oscarów. Jednak angielskie pismo "Empire", przyznając swoje doroczne filmowe nagrody, doceniło "King Konga" i nominowało obraz w aż pięciu kategoriach, w tym jako najlepszy film roku.

 • 70. urodziny Wernera Herzoga

  Wybitny niemiecki reżyser Werner Herzog, twórca filmów "Nosferatu wampir", "Zagadka Kaspara Hausera", "Fitzcarraldo" kończy w środę, 5 września, 70 lat.

 • "J.Edgar": Człowiek, który stworzył FBI

  Wyreżyserowany przez Clinta Estawooda "J. Edgar" to opowieść o jednej z najbardziej kontrowersyjnych postaci w historii USA. Obraz, w którym w tytułowej roli wystąpił Leonardo DiCaprio, 13 kwietnia trafia na płyty Blu-ray i DVD. Tylko w INTERIA.PL zobaczyć możecie ekskluzywny materiał z wypowiedziami reżysera i odtwórcy głównej roli.

Wideo na temat: naomi watts waga
 • Diana

  Film pokazuje ostatnie dwa lata z życia księżnej Diany. Fabuła skoncentruje się na relacji bohaterki z doktorem Hasnatem Kahnem, który był podobno miłością jej życia. Para zakończyła związek na kilka miesięcy przed tragiczną śmiercią księżnej w 1997 roku.

 • Niemożliwe

  Niezwykle poruszająca i nakręcona z ogromnym rozmachem historia rodziny, która przeżyła tsunami 2004 roku - jeden z największych kataklizmów naszych czasów. Tajlandia, 2004 rok. Maria (Naomi Watts) i Henry (Ewan McGregor) wraz z trójką synów postanawiają spędzić święta Bożego Narodzenia w samym sercu tropikalnego raju. Przepiękny hotel położony w malowniczym otoczeniu palm, złocistej plaży i błękitnego oceanu wydaje się być gwarancją wymarzonego odpoczynku. Raj jednak zamieni się w prawdziwe...

 • Dom snów

  Podobno wszystkie domy skrywają mroczne tajemnice. Niektórzy nie cofną się nawet przed zbrodnią, by wymazać po nich ślad… Mający na koncie szereg sukcesów wydawniczych Will Attenton (Daniel Craig) wyprowadza się ze swoją rodziną z Nowego Jorku i zamieszkuje w malowniczym domu w Nowej Anglii. Gdy wraz z żoną Libby (nagrodzona Oscarem za rolę w "Wiernym ogrodniku" Rachel Weisz) oraz dwiema córkami zaczyna się już przyzwyczajać do nowego lokum, dowiadują się, że zamordowano w nim poprzednią...