• Informacje na temat:

  narodowe stroje

Artykuły na temat: narodowe stroje
 • Strój Agaty Dudy wywołał burzę! "Nie chciałam uwierzyć, ale sprawdziłam. To prawda"

  ...udostępnił pisarz Jacek Dehnel, który też nie omieszkał skrytykować prezydentowej. "Tymczasem Polska zmieniła barwy narodowe i godło. Tło czarne, korona zamknięta. Zresztą, może to orzeł jakiegoś...

 • Jerzy Urban w Polsat News w stroju biskupa i papierosem

  Gościem ostatniego odcinka programu Polsat News "Skandaliści"(emisja w sobotę, 7 marca) był Jerzy Urban. Redaktor naczelny tygodnika "Nie" pojawił się przed kamerami w stroju biskupa, zapalił też na wizji papierosa.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan tak kibicowała Polsce! Co za widoki!

  Na ostatnim meczu Polski z Czarnogórą w eliminacjach do Mistrzostw Świata w piłce nożnej, nie mogło zabraknąć Małgorzaty Rozenek-Majdan (wiek nieznany). Trzeba przyznać, że zrobiła prawdziwą furorę na trybunach!

 • Polsat zdejmuje z emisji program "Skandaliści"

  Sobotni odcinek programu Polsat News "Skandaliści", w którym gościem był Jerzy Urban, był ostatnim w krótkiej historii kontrowersyjnego show. Polsat zdecydował we wtorek o zdjęciu "Skandalistów" z anteny, zawiesił również dyrektora Polsat News.

 • Agata Duda skrytykowana za tę kreację. Słusznie?

  Producentka pokazów mody Dorota Wróblewska zabrała głos na temat kreacji pierwszej damy. Nie spodobał jej się strój Agaty Dudy, który ta założyła na koncert Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego(...). W kolejnym wpisie pochwaliła prezydentową za inne stroje. Jej zdaniem dobrze jest jej w wyrazistych kolorach.  Zgadzacie się? *** Zobacz więcej materiałów...

 • Agnieszka Gozdyra na urlopie

  Prowadząca program "Skandaliści" Agnieszka Gozdyra została wysłana na urlop - wynika z nieoficjalnych informacji portalu Wirtualnemedia.pl. Przypomnijmy, że wczoraj Polsat zdjął z anteny wzbudzające kontrowersje show.

 • Julia Pogrebińska z przystojnym aktorem! Ciekawe co na to mąż

  Julia Pogrebińska (33 l.) 19 sierpnia wzięła ślub z joginem Johnem Scottem. Na ramówce Polsatu towarzystwa dotrzymywał jej jednak ktoś inny...

 • Natasza Urbańska: Nowy teledysk, fantazyjne kostiumy

  Natasza Urbańska, którą możemy oglądać w programie "Super STARcie", pracuje nad nowym teledyskiem. Gwiazda nie chce zdradzać szczegółów, przyznaje jednak, że spełniła w ten sposób marzenie o współpracy ze znaną polską kostiumografką Katarzyną Konieczką. W nowym klipie Urbańska pojawi się w kilku fantazyjnych strojach zaprojektowanych przez sopocką artystkę, m. in. obcisłym gorsecie w kolorze czerwonym.

 • Skandal w polskiej reprezentacji. Maciej Rybus poślubił Rosjankę, gdy był zaręczony z... Polką!?

  ...miliona rolls-royce'em phantomem VIII, eskortowanym przez trzech jeźdźców ubranych w tradycyjne osetyjskie stroje. Niestety, na uroczystości zabrakło rodziny Macieja Rybusa, którym nie udało się...

 • Emilia Krakowska wspomina "Chłopów"

  Traktowałam tę powieść jako biblię naszych tradycji, obyczajów i kultury - mówi Emilia Krakowska, która w filmie "Chłopi", adaptacji prozy Władysława Reymonta, zagrała rolę Jagny. 13 listopada przypada 90. rocznica przyznania pisarzowi literackiej Nagrody Nobla.