• Informacje na temat:

  narodowe święto

Artykuły na temat: narodowe święto
 • Beata Szydło nie wywiesiła flagi na Święto Niepodległości!

  Bez wątpienia politycy powinni pamiętać o wypełnianiu swoich patriotycznych obowiązków, a do takich z pewnością należy udekorowanie domu flagą narodową w Święto Niepodległości. Okazuje się jednak, że nowa pani premier test ze swojego patriotyzmu oblała! "Jej dom w Przecieszynie pod Brzeszczami nie był przyozdobiony biało-czerwoną flagą. Być może dlatego, że pani premier jest ostatnio mocno...

 • Danuta Szaflarska w TR Warszawa

  Spotkanie z Danutą Szaflarską zainaugurowało cykl filmów z jej udziałem w TR Warszawa, którym uczczono 100. urodziny aktorki. W spotkaniu wzięła udział minister kultury Małgorzata Omilanowska, która złożyła artystce życzenia i wręczyła bukiet róż.

 • Data ślubu księcia Harry'ego z Meghan Markle wzbudza na Wyspach olbrzymie kontrowersje!

  Brytyjskie media komentują ogłoszoną ostatnio datę ślubu księcia Harry'ego z Meghan Markle. Para powie sakramentalne "tak" 19 maja 2018 roku. Problem polega na tym, że tego dnia rozegrany zostanie na Wembley finał Pucharu Anglii. Dla milionów Brytyjczyków to święto narodowe.

 • Madonna sprofanuje narodowe święto?

  Prawicowa prasa alarmuje: "Madonna wywoła skandal 1 sierpnia". Koncertowi piosenkarki znów będą towarzyszyć protesty?

 • Wiśniewski chce zaśpiewać hymn

  Niestety, znowu musimy napisać o Michale Wiśniewskim. Wyraził on bowiem gotowość wykonania polskiego hymnu narodowego podczas otwarcia mistrzostw Europy w piłce nożnej w 2012 roku.

 • Nowy serial w narodowe święto

  W dniu święta narodowego zobaczymy pierwszy odcinek serialu "1920. Wojna i miłość", opowiadającym o ludziach, którzy wywalczyli wolność Polski i ocalili kraj przed bolszewikami.

 • Księżna Kate zaczęła rodzić! Pod szpitalem gromadzą się tłumy Brytyjczyków!

  ...przyjdzie na świat dwa dni po wyznaczonym przez lekarzy porodzie, 23 kwietnia. W tym dniu Anglicy obchodzą dzień świętego Jerzego, patrona kraju. Jest to święto narodowe, utworzone na pamiątkę jego śmierci...

 • Filmowe Święto Niepodległości

  W czwartek, 11 listopada, obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. W tym dniu główne kanały telewizyjne zwiększają liczbę filmów w swoich ramówkach. Najwięcej polskich filmów zaserwuje widzom TVP.

 • ​"Komisarz Alex": Jacek Kurski wyrzuca lubiany serial z ramówki! Co się stało?

  .... W tym tygodniu bowiem - zamiast serialu - TVP1 przeprowadzi transmisję... narodowej modlitwy w sanktuarium Świętego Krzyża na górze o tej samej nazwie, gdzie przechowywana jest największa część(...) Katolickim 14 września obchodzone jest święto Podwyższenia Krzyża. Jacek Kurski doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że narodowa modlitwa na Świętym Krzyżu to wydarzenie o ogromnej randze, więc bez...

 • Święto Niemego Kina

  W dniach 14-17 października w warszawskim kinie Iluzjon Filmoteki Narodowej odbędzie się 8. edycja Święta Niemego Kina. Zaplanowana na kwiecień tegoroczna edycja nie odbyła się z powodu żałoby narodowej.

Dyskusje na temat: narodowe święto