• Informacje na temat:

  narzeczona kammela na

Artykuły na temat: narzeczona kammela na
 • Narzeczona Kammela chudnie!

  Znajomi Tomka Kammela (37 l.) twierdzą, że jest on ostatnią osobą, która namawiałaby Kasię do odchudzania. "Tomek nie lubi chudych" - zdradza w rozmowie z pismem "Świat & Ludzie" dziennikarz pracujący w TVP. Wszystko wskazuje jednak na to, że sama Kasia ma problem ze swoim wyglądem. Jej znajomy mówi, że pani prezes bardzo się pilnuje, by nie przytyć jeszcze bardziej. "Dla Kasi stanowi to problem...

 • Narzeczona Kammela się cieszy

  Znany dziennikarz Tomasz Kammel od niedzieli jest bezrobotny. Skoro nie pracuje już w telewizji publicznej, a w niedzielę odpadł z muzycznego show "Taniec z gwiazdami", nie wiadomo, kiedy znów zobaczymy go na szklanym ekranie. Z tragedii prezentera najbardziej chyba cieszy się... jego narzeczona - twierdzi "Fakt".

 • Narzeczona Kammela ma już nową pracę

  Jak donosi magazyn "Party", po ujawnieniu tzw. Kammel Gate kariera zawodowa 40-letniej Katarzyny Niezgody wcale się nie załamała. Przyszła żona Tomka Kammela (38 l.) właśnie dostała nową pracę. Na razie nie wiadomo dokładnie, gdzie i na jakim stanowisku została zatrudniona. "Party" ustaliło jedynie, że w jeden z lipcowych weekendów Niezgoda wzięła udział w biznesowym szkoleniu w Jachrance, który...

 • Wielki powrót Kammela?

  Przez rok Tomasz Kammel nie znalazł pracy w żadnej telewizji. Polsat dał mu szansę. Mówi się, że wkrótce poprowadzi nowy program.

 • Zazdrosna o Kammela

  ..."Życie na gorąco" już teraz przygotowuje sobie grunt pod plotki o romansach gwiazd, które wystąpią w "Tańcu na lodzie". Jak wiadomo, jednym z uczestników będzie ubóstwiany przez kobiety (i nie tylko) Tomasz Kammel (36 l.). Czy jego trochę mniej atrakcyjna narzeczona ma się czego obawiać?

 • Kammel zamieszka z narzeczoną

  Po czterech latach związku Tomasz Kammel i Katarzyna Niezgoda postanowili zamieszkać razem.

 • Szczęśliwa z powodu porażki Kammela

  Kariera Tomka Kammela (36 l.) zawisła na włosku. Postawił wszystko na jedną kartę i zaryzykował utratę pracy w telewizji publicznej, żeby zdobyć większą sławę dzięki "Tańcowi z gwiazdami". Pracę oczywiście stracił, a z "Tańca..." odpadł już po drugim występie.

 • Kłopotów Kammela ciąg dalszy

  Prokuratura Okręgowa w Warszawie wszczęła śledztwo w sprawie byłej wiceprezes banków BPH i Pekao - Katarzynie Niezgodzie, związanej ze znanym prezenterem telewizyjnym Tomaszem Kammelem. Czy jest jeszcze szansa, aby gwiazdor TVP uratował swój - nadszarpnięty przez aferę finansową - wizerunek?

 • Narzeczonej Kammela grozi 10 lat więzienia?

  ...nawet 10 lat więzienia. W wypadku łagodniejszego orzeczenia prokuratury maksymalna kara to 5 lat za kratkami. Bank podejmie decyzję za kilka tygodni. Mimo trudnej sytuacji życiowej, związek Kammela(...) się także w pracy. "Tomek miał jakiś wyjazd, robiliśmy zmiany w grafiku" - powiedziała Beata Sadowska, partnerka Kammela z programu "Pytanie na śniadanie". Niedawno pisaliśmy, że Kammel próbował...

 • Tomasz Kammel wyrzucony z TVP

  Najpierw Hanna Lis , teraz Tomasz Kammel. TVP rozwiązała kontrakt z popularnym prezenterem. Nieoficjalnym powodem wyrzucenia Kammela miała być afera finansowa, w którą był zamieszany.

Zdjęcia na temat: narzeczona kammela na
Wideo na temat: narzeczona kammela na
 • Pierce Brosnan z grubą żoną

  Pierce Brosnan na lotnisku w Waszyngtonie ze swoją żoną Keely Smith (to ta postawna szatynka w czarnym płaszczu). Kolejny raz uderza nas jej podobieństwo do narzeczonej Tomka Kammela, Kasi Niezgody.