• Informacje na temat:

  narzeczona michała

Artykuły na temat: narzeczona michała
 • Narzeczona Michała Wójcika urodziła! Syn czy córka?

  Narzeczona komika, Ewa Tecel właśnie urodziła mu syna. To już trzecie dziecko Wójcika. Pociecha pary otrzymała też dość wyjątkowe imię - Charlie, na cześć idola kabareciarza, Charliego Chaplina! Michał nie posiada się ze szczęścia, choć radosne chwile zapewne psuje mu ciągnąca się za nim sprawa rozwodowa! Przypomnijmy, że dla matki małego Charliego Wójcik zostawił żonę, piosenkarkę Agnieszkę...

 • Michał Żebrowski "pozamykany na tysiąc kluczy"

  "Widać było, że ten człowiek jest pozamykany na tysiąc kluczy" - charakteryzuje Michała Żebrowskiego znana dziennikarka Krystyna Pytlakowska, specjalizująca się w wywiadach z gwiazdami. O swoich rozmówcach opowiada w nowej książce "Więcej grzechów nie pamiętam".

 • Była narzeczona tęskni za Robertem Leszczyńskim. "Chciałabym porozmawiać z nim"

  Martyna, była narzeczona Roberta Leszczyńskiego, ciągle odczuwa jego brak w swoim życiu. Zdradza też, jaki był naprawdę juror „Idola”.

 • "Strażacy": Zakościelny w nowym serialu TVP

  Zarząd Telewizji Polskiej zatwierdził decyzję o emisji nowego serialu "Strażacy". Trafi on na antenę TVP1 wiosną tego roku.

 • "Na dobre i na złe": Hania poślubi Michała?!

  Intymne zwierzenia, sercowe porady, wspólne lokum i ocalenie życia dziadka – to wszystko zbliży do siebie Hanię (Marta Żmuda Trzebiatowska) i Michała (Mateusz Janicki).

 • Maciej Zakościelny walczy z ogniem

  Już za kilka tygodni zobaczymy w Jedynce nowy serial - "Strażacy". Nie zabraknie w nim spektakularnych scen zmagań z żywiołem i oczywiście wątków miłosnych.

 • Michał Figurski potwierdza plotki: Rozstaliśmy się z Jagną

  Tygodnik "Twoje Imperium" doniósł ostatnio, że drogi Michała Figurskiego i jego partnerki Jagny właśnie rozeszły się - kobieta umieściła na Facebooku zdjęcie zmiętej pościeli opatrzone komentarzem(...)..; "szok! Narzeczona zostawiła sparaliżowanego Figurskiego!" - czytamy (pis. oryg.). "Faktycznie szok bo:1/ nie narzeczona bo ślub nieplanowany,, 2/ nie zostawiła tylko po ludzku jak setki innych...

 • Ostatni odcinek serialu "Wataha"

  W niedzielę, 16 listopada, zostanie wyemitowany ostatni odcinek serialu HBO "Wataha" o strażnikach granicznych w Bieszczadach. W tej obyczajowo-sensacyjnej produkcji HBO pojawia się wiele postaci drugoplanowych, a wraz z nimi nowe, intrygujące wątki. Na planie pojawili się m.in. Jacek Koman, Marian Dziędziel, Jacek Lenartowicz, Julia Pogrebińska, Dagmara Bąk oraz Maciej Mikołajczyk.

 • Rafał Sonik (49 l.) po rozstaniu z żoną układa sobie życie z Karoliną Sołowow (30 l.), córką swojego przyjaciela Michała. Para gościła ostatnio w jednej z telewizji śniadaniowych. Ciekawostką jest fakt, że rajdowiec swoją narzeczoną zna niemal całe życie. Obserwował jak dorasta, staje się kobietą. Dziś planuje założyć z nią rodzinę.

 • "M jak miłość": Śmierć tuż po ślubie?

  Marek Mostowiak oświadczy się Ewie, ukochanej kobiecie, która z dnia na dzień traci w szpitalu siły. Obydwoje mocno wierzą, że miłość ma moc, która może pokonać nawet śmiertelną chorobę.

Zdjęcia na temat: narzeczona michała
Wideo na temat: narzeczona michała
 • "Na dobre i na złe": Odcinek 700.

  do zdrowia i wciąż marzy o Mistrzowskiej Szkole Falkowicza. Justyna, narzeczona Michała, odkrywa, że mężczyzna, który zaatakował ją nożem, ma konto na portalu randkowym. Doktor Wilczewski postanawia

Dyskusje na temat: narzeczona michała
 • Re: Na dobre i na złe

  . Wiki i Przemek wycinają wyrostek pacjentowi, którego narzeczona oskarża o symulowanie bólu brzucha. Po operacji stan mężczyzny pogarsza się. Nina pomaga Samborowi szyć kostium dla Krzysia na bal przebierańców. Myśli, że dzięki przysłudze zyska szansę na asystę. Tretter pyta Zosię, kiedy wraca Kuba. Van Graafowie postanawiają wyswatać Sambora. Zapraszają Michała i Orlicką na kolację.