• Informacje na temat:

  narzeczony ani guzik

Artykuły na temat: narzeczony ani guzik
 • Guzik bierze wszystko, aby zarobić na ślub!

  Anna Guzik( 37 l.) ostatnio haruje dniami i nocami. W końcu niedługo czeka ją masa wydatków...

 • Jacyków się wygadał: Guzik ma młodszego faceta

  ...42-letni Tomek Jacyków na łamach jednego z tabloidów zdradza szczegóły anatomiczne nowego partnera Anny Guzik (34 l.). - Wygląda bardzo chłopięco, ma blond włosy, spory nos - mówi.

 • Agnieszka przegrywa walkę z nałogiem!

  ...ją, żeby się położyła. Jutro ma zamiar odwieźć ją z powrotem do ośrodka. Agnieszka oznajmia, że nie zostanie w domu. Jest wściekła, że narzeczony nie chce dać jej pieniędzy. Próbuje wyjść, lecz Ludwika(...) do biura Ewy (Ewa Gawryluk) i cała rozdygotana, prosi o pożyczkę! Żaneta (Anna Guzik) i Ewa są przerażone jej stanem, jednak starają się zachowywać naturalnie. Ewa mówi przyjaciółce, że pożyczy jej...

 • "Ja się wstydzę"

  Kasia Nosowska znana jest głównie jako wokalistka zespołu Hey, ale od kilku lat wydaje także własne płyty. Ta najnowsza, zatytułowana „Sushi”, ponownie powstała przy współpracy Andrzeja Smolika, a Kasia jak zwykle napisała wszystkie teksty. W rozmowie z Jarosławem Szubrychtem po raz pierwszy ujawnia szczegóły przedstawienia teatralnego, w którym wystąpi oraz to, że pisze powieść! Opowiada także o nowej płycie, fascynacji Internetem i wspólnych występach z Maanamem i Natalią Kukulską.