• Informacje na temat:

  narzeczony czartoryskiej

Artykuły na temat: narzeczony czartoryskiej
 • Czartoryska kłóci się z narzeczonym o Adamczyka!

  Przygotowania do ślubu Anny Czartoryskiej (29 l.) i Michała Niemczyckiego (32 l.) idą pełną parą. W takich stresowych sytuacjach nie trudno o konflikty...

 • Czartoryska: Lepszy ślub od Kwaśniewskiej

  "Jak wybierałam narzeczonego, to pomyślałam sobie... O, to jest ten chłopak, który zagwarantuje mi lepszy ślub niż miała Ola Kwaśniewska" - przyznała w programie "Studio Weekend" Anna Czartoryska.

 • Czartoryska uległa przyszłej teściowej

  Miało być skromnie, a będzie wystawnie i z pompą. Anna Czartoryska (28 l.) w końcu odpuściła i pozwoliła, by ślub zorganizowała jej przyszła teściowa.

 • Wredna Czartoryska-Niemczycka

  31 stycznia na ekrany kin wejdzie "Facet (nie)potrzebny od zaraz" - nowoczesna, niebanalna komedia o poszukiwaniu miłości i własnego ja w wielkim mieście oraz różnych, często zaskakujących obliczach relacji damsko-męskich. W gwiazdorskiej obsadzie filmu znalazła się debiutująca na dużym ekranie Anna Czartoryska-Niemczycka.

 • Narzeczony musi mieć na nią oko

  ..., długowłose piękności to jego słabość. Co na to narzeczony Ani? Czyżby zapomniał, że takiej księżniczki trzeba strzec niczym skarbu?! nr 35/2012

 • Piotr Adamczyk: Wkrótce ślub?

  O zaręczynach Piotra Adamczyka i Anny Czartoryskiej na stołecznych salonach mówiło się już kilkakrotnie. Piotra irytowały te plotki... Jednak teraz Anna i on stali się narzeczonymi. Gdzie? W cieniu Sfinksa.

 • To będzie ślub roku!

  ...fortuny. Najstarszy z nich, obecnie narzeczony Anny Czartoryskiej, był już o krok od ślubu z piękną prawniczką Anią, z którą zamierzał ułożyć sobie życie w Ameryce, gdzie studiował marketing i zarządzanie(...)-Lanckorońskiego. Na balu na zamku w Wiśniczu bawił się w towarzystwie Anny Czartoryskiej. Podobno już wtedy byli sobie bardzo bliscy. Michał nie musiał przedstawiać Ani rodzicom, bo Annę Czartoryską rodzina...

 • "Szpilki na Giewoncie": Nowe otwarcie

  Zbliżający się 4. sezon "Szpilek na Giewoncie" to całkowicie nowe otwarcie dla historii tego popularnego serialu. Już na wiosnę zobaczymy nowych bohaterów i ich humorystyczne perypetie na tle ukochanych przez widzów górskich pejzaży, malowniczych zakątków Zakopanego i wielkomiejskiej scenerii Warszawy.

 • Serialowe gwiazdy na wybiegu u Natalii Jaroszewskiej

  Natalia pokazała swoje najnowsze stroje. Na wybiegu zaprezentowały je nie tylko modelki, ale też popularne i lubiane aktorki. Obok Darii Widawskiej i Anny Czartoryskiej w sukienkach Jaroszewskiej wystąpiły(...), czyli serialowa Agata Przybysz, Oli Kisio kibicował narzeczony. Ania Czartoryska zebrała mnóstwo braw od Katarzyny Cichopek, czyli Kingi Zduńskiej z "M jak miłość", Ady Fijał, czyli Igi z "Barw...

 • To będzie ślub jak z bajki

  Data ustalona, zaproszenia w drukarni! 8 czerwca przyszłego roku Anna Czartoryska (28 l.) i Michał Niemczycki (31 l.) powiedzą sobie sakramentalne "tak" w warszawskim kościele na Bielanach.

Zdjęcia na temat: narzeczony czartoryskiej