• Informacje na temat:

  narzeczony dody adam

Artykuły na temat: narzeczony dody adam
 • Doda: "W mojej rodzinie pojawił się nowotwór". Wiadomo już, o kogo chodzi

  ...zaprawiona w bojach. Wystarczy przypomnieć 2010 rok, kiedy jej ówczesny narzeczony Adam "Nergal" Darski (41 l.) zachorował na białaczkę. Piosenkarka zorganizowała wtedy ogólnopolską akcję poszukiwania dawcy szpiku. Apel odbił się szerokim echem. Dzięki Dodzie Nergal przeszedł przeszczep i dzisiaj jest już zdrowy. Pięć lat później, w 2015 roku okazało się, że mama Dody, Wanda (65 l.), zachorowała na...

 • Dzięki Dodzie uratują życie wielu ludziom

  Apel Dody o rejestrowanie się w bazie dawców szpiku kostnego spotkał się z ogromnym odzewem. Przypomnijmy, że narzeczony piosenkarki Adam 'Nergal' Darski wciąż czeka na dawcę.

 • Doda współpracowała z gangsterami? Jej prawnik zaprzecza!

  .... Tygodnik "Twoje Imperium" skontaktował się także z prawnikiem Dody, Adamem Gomułą, który "kategorycznie zaprzeczył, jakoby pan Stępień i pani Rabczewska współpracowali z gangsterami". "Pan Giertych robi(...) ich na Haidara, by wymusili od niego ponad milion złotych. Bandyci byli kilka razy u byłego narzeczonego piosenkarki. Żądali, by wpłacił pieniądze na konto Dody, grozili, że w innym wypadku on sam...

 • Doda nie wątpi w Adama

  Choć wciąż nie znalazł się dawca szpiku kostnego dla Adama 'Nergal' Darskiego, to Dorota 'Doda' Rabczewska nie wątpi w wyzdrowienie narzeczonego.

 • Doda i jej wszyscy faceci! Który do niej pasował najlepiej?

  Stało się. Jedna z najbarwniejszych postaci polskiego show-biznesu dała się usidlić i w sobotę 14 kwietnia 2018 roku, powiedziała sakramentalne „tak” swojemu wybrankowi. Lecz przed nim w życiu Dody (24 l.) było jeszcze wielu mężczyzn. Dziś postanowiliśmy przypomnieć ich wszystkich!

 • Nergal: Jeśli Bóg mnie karze...

  Adam "Nergal" Darski po raz pierwszy od wielu tygodni zdecydował się na udzielenie wywiadu. Chory na białaczkę artysta opowiada o swoim pobycie w szpitalu, o miłości do Dody, o śmierci i swoim stosunku (niezmiennie krytycznym) do chrześcijaństwa.

 • Doda zaręczona?

  ...w "Fakcie". Tabloid twierdzi, że Dorota niebawem zmieni stan cywilny i z rozwódki, na powrót, stanie się żoną, tym razem 32-letniego Adama Darskiego, lidera metalowej grupy Behemoth. Przypomnijmy, że romans pary rozpoczął się na początku maja, kiedy fotoreporterzy przyłapali gwiazdkę na kupowaniu piwa w towarzystwie Darskiego. To wystarczyło, by Nergala okrzyknąć narzeczonym królowej brukowców. Sama...

 • Doda pokazała zwiastun

  W sieci pojawił się niespełna minutowy zwiastun teledysku "Bad Girls" Dody.

 • Doda wściekła na Czesława!

  Do grona osób, za którymi nie przepada Doda , dołączył Czesław Mozil , przyjaciel jej byłego partnera, Adama "Nergala" Darskiego .

 • Doda cały czas przy Nergalu

  Doda opiekuje się przebywającym w szpitalu narzeczonym Nergalem. Jak zdradza osoba z otoczenia gwiazdy, piosenkarka "przychodzi do szpitala rano, a wychodzi późno w nocy".