• Informacje na temat:

  narzeczony jamie

Artykuły na temat: narzeczony jamie
 • Narzeczony Britney wynajęty przez jej ojca?

  Jamie Spears płaci Trawickowi za to, by był z jego córką?

 • Miłosne trójkąty

  Jeden mężczyzna i dwie kochające go kobiety - o takich nietypowych związkach opowiadają wchodzące 28 listopada na ekrany naszych kin filmy "3 serca" i "Siostry i Schiller". Wśród premier znajdują się również m.in.: sequel "Szefów wrogów", animacja "Wielka Szóstka", thriller "November Man" i komedia romantyczna "Scenariusz na miłość".

 • Britney Spears we władzy narzeczonego

  ...: o tym, co gwiazda je, pije i w co się ubiera. Podobno Jamie Spears jest zachwycony takim obrotem sprawy - Trawick zdjął mu z barków poważny ciężar. Tylko czy narzeczony gwiazdy jest w pełni godny...

 • Pocałunek od Kate Moss

  Kate Moss uszczęśliwiła pewnego mężczyznę pocałunkiem i - uwaga - nie był to jej narzeczony Jamie Hince - podaje portal vogue.co.uk.

 • Jamie Lynn Spears urodziła!

  Wczoraj, 19 kwietnia, 17-letnia siostra Britney Spears urodziła dziewczynkę w klinice w Missisipi. Dziewczynka, której młoda mama nadała imię Maddie Briann, waży 3,5 kg i jest zdrowa. Do szpitala razem z Jamie Lynn przybyła tylko rodzina, nie pojawił się jej narzeczony i ojciec dziecka, 19-letni Casey Aldridge.

 • Spears urodziła córkę

  Jamie Lynn Spears, 17-letnia siostra Britney Spears, w czwartek (19 czerwca) została matką. Córeczka Maddie Briann przyszła na świat przez cesarskie cięcie.

 • Alessandra Ambrosio: Oto prawda o jej związku!

  Od wielu miesięcy w mediach krążą pogłoski jakoby Alessandra Ambrosio (37 l.) i jej narzeczony, a zarazem ojciec jej dzieci, Jamie Mazur (36 l.), mieli się rozstać. Jak jest w rzeczywistości?

 • "Jestem normalną nastolatką"

  nazywana "nową Janis Joplin", opowiedziała o swoim niesamowitym głosie, występie przed Jamesem Brownem i doskonałym narzeczonym.

 • Słoneczny patrol

  Neely i Cody są świadkami zakłócania porządku na deptaku, które wywołała Jamie Duncan. Ratowniczka odkrywa, że młoda kobieta ma osobowość maniakalno-depresyjną....

 • Nowy chłopak wdowy po liderze Nirvany

  Courtney Love (42 lata), wdowa po Kurcie Cobainie, zmarłym w 1994 roku śmiercią samobójczą liderze Nirvany, ma nowego przyjaciela. Jest nim były model Jamie Burke.

Wideo na temat: narzeczony jamie
 • Pożyczony narzeczony

  Rachel (Ginnifer Goodwin) jest utalentowaną prawniczką. Pracuje w jednej z najlepszych firm prawniczych w Nowym Jorku. Jest też dobrą i lojalną przyjaciółką, lecz niestety wciąż nie może znaleźć swojej drugiej połówki... o czym bez przerwy przypomina jej najlepsza przyjaciółka, Darcy (Kate Hudson). Jej świat wywróci się do góry nogami, gdy świętując swoje 30. urodziny, grzeczna i uporządkowana Rachel zupełnie nieoczekiwanie wpadnie w ramiona chłopaka, w którym podkochuje się jeszcze od...

 • Narzeczony mimo woli

  Pewna szefowa zmusza swojego młodego asystenta do poślubienia jej i w ten sposób zapewnia sobie wizę oraz prawo do stałego pobytu w Stanach Zjednoczonych. Komedia romantyczna wyreżyserowana przez współtwórczynię "Step Up" i "40sto letniego prawiczka".

 • Pięćdziesiąt twarzy Greya

  Film zrealizowany na podstawie bestsellerowej powieści E.L Jamesa "50 twarzy Greya". Studentka literatury Anastasia Steele przeprowadza wywiad z młodym przedsiębiorcą Christianem Greyem. Niezwykle przystojny i błyskotliwy mężczyzna budzi w młodej dziewczynie szereg sprzecznych emocji. Fascynuje ją, onieśmiela, a nawet budzi strach. Przekonana, że ich spotkania nie należało do udanych, próbuje o nim zapomnieć - tyle że on zjawia się w sklepie, w którym Ana pracuje, i prosi o drugie spotkanie.