• Informacje na temat:

  narzeczony joanna krupy

Artykuły na temat: narzeczony joanna krupy
 • Joanna Krupa (37 l.) wyznała w tabloidzie, że jest jej bardzo przykro z powodu śmierci byłego ukochanego.

 • Joanna Krupa zaręczyła się! Pokazała pierścionek!

  Joanna Krupa (38 l.) właśnie pochwaliła się, że jej nowy ukochany Douglas oświadczył się jej. Pierścionek zaręczynowy robi wrażenie!

 • Joanna Krupa pokazała ukochanemu Polskę

  Narzeczony gospodyni modowego talent show "Top model. Zostań modelką" nie chciał dopuścić do tego, by jego ukochana, która obecnie służbowo przebywa w Polsce, usychała z tęsknoty za nim(...) polską kuchnię, szczególnie pierogi - powiedziała "Twojemu Imperium" Justyna Bulińska, menadżerka Joanny Krupy. - Kraków spodobał mu się tak bardzo, że zapowiedział, że tam wróci, a później odwiedzi...

 • Tak Joanna Krupa uczciła urodziny narzeczonego! Co za niespodzianka!

  Joanna Krupa (39 l.) jest po uszy zakochana w swoim nowym narzeczonym Douglasie. Teraz okazało się, że para obchodzi urodziny w tym samym dniu i modelka postanowiła to uczcić!

 • Joanna Krupa już po ślubie! Ale niespodzianka!

  Ale niespodzianka! Jak donosi jedna z gazet, Joanna Krupa (39 l.) i jej ukochany Douglas są już po ślubie! Ceremonia miała być skromna, krótka i utrzymywana w tajemnicy. Podobno nie wiedzieli o niej nawet przyjaciele modelki.

 • Joanna Krupa już rozstała się z narzeczonym?!

  Dopiero co z radością informowała o ślubie, a już... rozstała się z ukochanym? Według informacji jednego z tabloidów, Joanna Krupa (39 l.) zerwała zaręczyny z Douglasem. O co poszło?

 • Joanna Krupa jednak pójdzie do sądu?! Ma dość!

  Ostatnie miesiące są dla Joanny Krupy wyjątkowo pechowe. Dzieli czas między Stany Zjednoczone i Polskę: w Ameryce mieszka jej narzeczony, Douglas, a w kraju modelka realizuje zobowiązania zawodowe(...)" - powiedziała modelka, której wydawało się, że rozstały się w zgodzie.  Teraz mówi, że zbyt długo była naiwna i sprawa znajdzie finał w sądzie. Jakby tego było mało, tydzień temu Joanna miała wypadek samochodowy...

 • Joanna Krupa zaręczona?! Szokujący filmik ze świąt

  Joanna Krupa (38 l.) bardzo rozpaczała po rozstaniu z Romainem Zago (45 l.), ale postanowiła nie płakać po nim zbyt długo. Okazuje się, że celebrytka niedługo może ponownie wyjść za mąż!

 • Joanna Krupa już nic nie chce ukrywać! Co za urocze zdjęcie!

  Joanna Krupa (38 l.) odkąd pochwaliła się zaręczynami z Douglasem, nie przestaje publikować prywatnych zdjęć i w końcu pierwszy raz postanowiła pokazać sama swojego wybranka!

 • Joanna Krupa wyprowadziła się od męża!?

  Joanna Krupa (35 l.) odkryła ponoć, że jej mąż nadal flirtuje z inną kobietą…

Wideo na temat: narzeczony joanna krupy
 • Joanna

  W czasach, w których trudno o prawdziwe wzruszenia i emocje, Feliks Falk odnalazł klucz do ludzkiego serca. Ile jest w nas miłości? Jak wiele jesteśmy w stanie z siebie poświęcić? Czy jest cena, której nie zapłacimy, gdy w grę wchodzi życie ukochanej osoby? Czy naprawdę jesteśmy tak dobrzy, jak o sobie myślimy? W życiu Joanny nic nie jest dane na zawsze. Dzisiejszy przyjaciel nagle staje się wrogiem. Odruch serca zamienia się w przekleństwo. Gdy pewnego dnia ta samotna kobieta przygarnia małą...

 • Pożyczony narzeczony

  Rachel (Ginnifer Goodwin) jest utalentowaną prawniczką. Pracuje w jednej z najlepszych firm prawniczych w Nowym Jorku. Jest też dobrą i lojalną przyjaciółką, lecz niestety wciąż nie może znaleźć swojej drugiej połówki... o czym bez przerwy przypomina jej najlepsza przyjaciółka, Darcy (Kate Hudson). Jej świat wywróci się do góry nogami, gdy świętując swoje 30. urodziny, grzeczna i uporządkowana Rachel zupełnie nieoczekiwanie wpadnie w ramiona chłopaka, w którym podkochuje się jeszcze od...

 • Narzeczony mimo woli

  Pewna szefowa zmusza swojego młodego asystenta do poślubienia jej i w ten sposób zapewnia sobie wizę oraz prawo do stałego pobytu w Stanach Zjednoczonych. Komedia romantyczna wyreżyserowana przez współtwórczynię "Step Up" i "40sto letniego prawiczka".