• Informacje na temat:

  narzeczony julii

Artykuły na temat: narzeczony julii
 • "Pensjonat nad rozlewiskiem": Julia Pogrebińska szykuje się do ślubu!

  ...z fotografii. Okazuje się, że John Scott - bo właśnie w jego towarzystwie Julia spędza ostatnio cały swój wolny czas - to... narzeczony aktorki. Pochodzi z Nowej Zelandii i jest światowej sławy(...) się w ciągu godziny! Ukochany Julii Pogrebińskiej ma na swoim koncie najlepiej sprzedającą się na świecie książkę o jodze "Ashtanga Yoga", którą napisał razem ze swą poprzednią partnerką Lucy (ma...

 • "Na dobre i na złe": Porzucona podczas ślubu

  Zuza dotrzyma słowa i stawi się w Urzędzie Stanu Cywilnego, by wyjść za Mamutu. Ale narzeczony zerwie zaręczyny w ostatniej chwili.

 • Narzeczony Julii Pietruchy bez wąsów. Przystojny?

  Ian Dow, amerykański narzeczony Julii Pietruchy (23 l.) i obiekt drwin polskich internautów, zrezygnował z kontrowersyjnego image'u i zgolił swoje sumiaste wąsy. Poznalibyście go? Jak wam się teraz podoba?

 • Pasje Aleksandry Woźniak

  Aleksandra Woźniak właśnie dołączyła do "Barw szczęścia". W przeciwieństwie do swojej bohaterki, aktorka jest szczęśliwą kobietą, która odnajduje się w roli pani domu.

 • Julia Kamińska: Dojrzałość jest dodatkowym atutem!

  W masowej wyobraźni zaistniała jako Ula Cieplak w „BrzydUli”. Miała niekłamany wdzięk, którym pokonywała ślicznotki.  Minęło 10 lat, dziś Julia Kamińska znowu kradnie nam serca w komedii „Narzeczony na niby”. W życiu nie musi uciekać się do podstępu.  Od lat jest w szczęśliwym związku ze scenarzystą Piotrem Jaskiem (50 l.).  Dla roli w „BrzydUli” porzuciła rodzinny Gdańsk, przerwała studia na...

 • Tatu: Narzeczony rozbija zespół?

  Przyszłość duetu Tatu stoi pod znakiem zapytania. Wszystko przez nowego chłopaka Julii Wołkowej. Zdaniem Leny Katiny, chce on rozbić zespół. 23-letni Pasza mieszka w Moskwie i jest bardzo wysportowany - ma czarny pas w karate.

 • "Na Wspólnej": Julia Kamińska znalazła odskocznię od show-biznesu

  Aktorka Julia Kamińska, czyli Roma Lenarska z serialu "Na Wspólnej", otworzyła na warszawskim Muranowie swój salon piękności - pracownię fryzur i makijażu. To właśnie tam przeszła metamorfozę do nowej roli w filmie "Narzeczony na niby".

 • "Julia": Uciekająca panna młoda!

  - Czasami chciałabym być podobna do serialowej Julii - mówi o swojej postaci Julia Rosnowska - odtwórczyni tytułowej roli w nowym serialu TVN, którego pilot wyświetlony zostanie w piątek, 23 grudnia, po ostatnim odcinku "Prosto w serce".

 • Starszy ukochany załatwił Julii Kamińskiej pracę?!

  Razem w domu, razem w pracy. Widocznie tej zasadzie hołduje Piotr Jasek (48 l.), ukochany Julii Kamińskiej. To właśnie dzięki niemu aktorka dostała angaż do TVN-owskiej produkcji pod roboczym tytułem „Singielka”. Produkcja jest argentyńskim formatem, a Piotr podjął się przełożenia jej na język polski. Wzięty scenarzysta, podejmując się tego zadania, od razu pomyślał o swojej partnerce...

 • Julia Roberts winna samobójstwa siostry?!

  Siostra Julii Roberts popełniła samobójstwo 9 lutego 2014 roku. Już wtedy media pisały o tym, że to właśnie hollywoodzka aktorka ponosi winę za śmierć Nancy Motes. Teraz te insynuacje znalazły potwierdzenie w liście pożegnalnym.

Zdjęcia na temat: narzeczony julii