• Informacje na temat:

  narzeczony krystian

Artykuły na temat: narzeczony krystian
 • "M jak miłość": Zbrodnia nad rzeką

  Mateuszowi (Krystian Domagała) przyśni się, że Justyna (Olga Kalicka) zabiła swojego byłego narzeczonego.

 • "M jak miłość": Jest bezpłodna!

  Marta (Dominika Ostałowska) usłyszy tragiczną diagnozę: "jest pani bezpłodna". Czy Wojciechowska powie o tym Andrzejowi (Krystian Wieczorek)?

 • M jak miłość

  Iza próbuje uniknąć ślubu z Arturem, ale narzeczony cały czas ją kontroluje i zastrasza. Wreszcie Skalski za pomocą szantażu zmusza dziewczynę, by została...

 • Weźmie aż dwa śluby!

  W sierpniu aktorka Małgorzata Teodorska (27 l.) i przedsiębiorca Krystian Zieliński (35 l.) powiedzą sobie sakramentalne "tak". W dodatku zrobią to aż dwa razy - w Polsce i USA.

 • "Komisarz Alex": Joanna Osyda znów u boku Aleksa. Wróciła na plan po 8 latach!

  Pamiętacie uroczą dziewczynę ze stacji benzynowej, która w 1. serii "Komisarza Aleksa" zawróciła w głowie Markowi Bromskiemu (Jakub Wesołowski)? Wcielająca się w nią osiem lat temu Joanna Osyda znów pojawi się u boku czworonożnego detektywa - tym razem jako była narzeczona Górskiego (Krystian Wieczorek).

 • Debiutantka gwiazdą nowego serialu TVN-u

  Debiutantka Julia Rosnowska, Marta Żmuda Trzebiatowska, Tadeusz Huk i Krystian Wieczorek wystąpią w nowym serialu TVN-u "Julia". Opowiadający losy młodej dziewczyny - tytułowej Julii - serial pojawi się na antenie w styczniu.

 • "Komisarz Alex": Górskiemu wpadnie w oko autorka powieści... erotycznej!

  W trakcie śledztwa w sprawie morderstwa młodej kobiety Górski (Krystian Wieczorek) pozna autorkę bardzo poczytnej powieści erotycznej. Agata Zielińska (Małgorzata Tobiasz) zrobi na Piotrze piorunujące wrażenie... Ona również będzie oczarowana przystojnym komisarzem!

 • "Julia" zastąpi "Prosto w serce"

  W Krakowie trwają zdjęcia do telenoweli "Julia". Serial, który w styczniu zadebiutuje na antenie TVN liczyć będzie 195 odcinków, a w ramówce zastąpi inną produkcję "Prosto w serce".

 • "Pierwsza miłość": Marysia postanowi przyznać się do zabójstwa

  W najnowszych odcinkach "Pierwszej miłości" dowiemy się m.in. jak potoczą się losy Kaliny i Krystiana, który w ostatniej chwili wbiegł do kościoła, aby przerwać ślub ukochanej z Witkiem. Będziemy również świadkami problemów Marysi, która po tragicznym wypadku postanowi przyznać się do winy.

 • Aktorka z "Plebanii" jeździ ferrari

  Miłość biznesmena Krystiana Zielińskiego do aktorki Małgorzaty Teodorskiej nie zna granic. Wręczane przez niego dowody miłości to z reguły luksusowe samochody.

Zdjęcia na temat: narzeczony krystian
Wideo na temat: narzeczony krystian
 • "To nie koniec świata!": Karolina Gorczyca jako dziewczyna w spodniach i korkach!

  przypadkiem Pawła Anuszkiewicza (Krystian Wieczorek)… Zobaczcie, co o swojej postaci powiedziała nam Karolina Gorczyca!

 • Pożyczony narzeczony

  Rachel (Ginnifer Goodwin) jest utalentowaną prawniczką. Pracuje w jednej z najlepszych firm prawniczych w Nowym Jorku. Jest też dobrą i lojalną przyjaciółką, lecz niestety wciąż nie może znaleźć swojej drugiej połówki... o czym bez przerwy przypomina jej najlepsza przyjaciółka, Darcy (Kate Hudson). Jej świat wywróci się do góry nogami, gdy świętując swoje 30. urodziny, grzeczna i uporządkowana Rachel zupełnie nieoczekiwanie wpadnie w ramiona chłopaka, w którym podkochuje się jeszcze od...

 • Narzeczony mimo woli

  Pewna szefowa zmusza swojego młodego asystenta do poślubienia jej i w ten sposób zapewnia sobie wizę oraz prawo do stałego pobytu w Stanach Zjednoczonych. Komedia romantyczna wyreżyserowana przez współtwórczynię "Step Up" i "40sto letniego prawiczka".

Dyskusje na temat: narzeczony krystian
 • Re: Hankę Mostowiak czeka śmierć?

  Co do standardów w telewizji polskiej... Narzeczony Marty - Andrzej też jest przecież z odzysku! Krystian Wieczorek gra lub grał w prawie każdym serialu TVP 1 i 2. Jeszcze czekam aż zostanie jakimś lekarzem w klanie ;) Mnie ten "nieprofesjonalizm" nie razi :))