• Informacje na temat:

  narzeczony liszowskiej

Artykuły na temat: narzeczony liszowskiej
 • Agata Załęcka żałuje, że dała kolejną szansę byłemu Liszowskiej?!

  Stare porzekadło mówi, że dwa razy nie wchodzi się do tej samej rzeki. Ale Agata Załęcka (34) dotychczas nie była przesądna. Dlatego aktorka nagrodzonego Telekamerami serialu "Na sygnale" dała jeszcze jedną szansę swemu związkowi z biznesmenem Tadeuszem Głażewskim, chociaż mogła mieć wątpliwości.  Mężczyzna ten był bowiem niegdyś partnerem aktorki Joanny Liszowskiej, jednej z gwiazd serialu...

 • Koniec związku Liszowskiej!

  Miał być bajkowy ślub... Jednak okazuje się, że związek Joanny Liszowskiej i Tadeusza Głażewskiego już nie istnieje.

 • Narzeczony Liszowskiej ma dziecko

  Szwed Ola Serneke ma 3-letnią córeczkę z wcześniejszego, nieformalnego związku. Ten fakt jest podobno dla Joanny Liszowskiej "dużym problemem".

 • Liszowska: Ślub w święta?

  Pojawił się kolejny termin, w którym podobno polska seks-bomba, Joanna Liszowska zamierza wyjść za mąż za swego narzeczonego Tadeusza Głażewskiego. Plotki głoszą, ze sakramentalne "tak" para powie sobie w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia - 26 grudnia.

 • Intensywna dieta Liszowskiej

  ...dziewczyn" - mówi informator. Zobacz również: Liszowska jest zdruzgotana Narzeczony Liszowskiej ma dziecko Koszmarna sukienka Liszowskiej(...)Znajomi Liszowskiej (31 l.) zdradzają w "Fakcie", że jest ona do szaleństwa zakochana w szwedzkim biznesmenie Oli Serneke. Podobno "żyje od jednej rozmowy telefonicznej do następnej". Poświęca mu...

 • Liszowska odwołała ślub!

  Od kilku miesięcy media rozpisują się o przygotowaniach do ślubu Joanny Liszowskiej i Tadeusza Głażewskiego. Termin ceremonii z różnych powodów już kilka razy się zmieniał. Jednak teraz okazuje się, że wesela może w ogóle nie być.

 • Joanna Liszowska bardzo przeżyła to rozstanie! Po latach prawda wyszła na jaw!

  Dla pięknej, roześmianej, szesnaście lat młodszej gwiazdy, Joanny Liszowskiej (40 l.), Robert Rozmus (56 l.) porzucił ówczesną dziewczynę. Planowali wspólne życie, ale uczucie nagle się skończyło.

 • Zawirowania w "Przyjaciółkach"

  W najnowszym, 7. odcinku "Przyjaciółek" niczego nieświadoma Patrycja, którą gra Joanna Liszowska, zostanie okradziona. Z kolei Paweł (Bartek Kasprzykowski), mąż Anki, umówi się na randkę z ponętną przedszkolanką. Czy w serialu dojdzie do kolejnego romansu?

 • Czerwone cacko Liszowskiej (zdjęcia)

  Joanna Liszowska (30 l.) na konferencję zorganizowaną przez twórców filmu "Ciacho" przyjechała czerwonym ferrari. To ponoć prezent od narzeczonego-milionera, Ola Serneke.

 • Liszowska chce schudnąć na ślub

  Dla mężczyzny można zrobić wiele. Nawet ... zmienić się. Joanna Liszowska postanowiła dla swojego ukochanego schudnąć. Ale to przecież już nie pierwszy raz.

Wideo na temat: narzeczony liszowskiej
 • Pożyczony narzeczony

  Rachel (Ginnifer Goodwin) jest utalentowaną prawniczką. Pracuje w jednej z najlepszych firm prawniczych w Nowym Jorku. Jest też dobrą i lojalną przyjaciółką, lecz niestety wciąż nie może znaleźć swojej drugiej połówki... o czym bez przerwy przypomina jej najlepsza przyjaciółka, Darcy (Kate Hudson). Jej świat wywróci się do góry nogami, gdy świętując swoje 30. urodziny, grzeczna i uporządkowana Rachel zupełnie nieoczekiwanie wpadnie w ramiona chłopaka, w którym podkochuje się jeszcze od...

 • Narzeczony mimo woli

  Pewna szefowa zmusza swojego młodego asystenta do poślubienia jej i w ten sposób zapewnia sobie wizę oraz prawo do stałego pobytu w Stanach Zjednoczonych. Komedia romantyczna wyreżyserowana przez współtwórczynię "Step Up" i "40sto letniego prawiczka".

 • Poznaj naszą rodzinkę

  Kontynuacja przeboju "Poznaj moich rodziców". Po 10 latach, kiedy to Greg jest już ojcem dwóch małych Fockersow, coraz lepiej mu się wiedzie - "ukochany teść" (Robert de Niro) ciągle jest podejrzliwy w stosunku do swojego "ulubionego zięcia". Kiedy cała rodzina jest w komplecie i pojawia się ex narzeczony Pam, Greg musi udowodnić, że jest prawdziwą głową rodziny ...