• Informacje na temat:

  narzeczony mimo woli

Artykuły na temat: narzeczony mimo woli
 • Sandra Bullock: Trudno ze mną wytrzymać

  Gwiazda Hollywood, Sandra Bullock , którą obecnie można oglądać w filmie "Narzeczony mimo woli", twierdzi, że miała ogromne szczęście, iż znalazła męża, który ją w pełni akceptuje.

 • "Gorący pościg" za Sofią Vergarą

  "Gorący pościg" to napędzana kobiecą energią komedia reżyserki "Narzeczonego mimo woli". W rolach głównych wystąpiły zdobywczyni Oscara Reese Witherspoon ( "Spacer po linie", "Legalna blondynka") i Sofia Vergara ("Casanova po przejściach").

 • Malanowski i Partnerzy

  Ewa Kajdasz myślała, że udała jej się rzecz niewątpliwie trudna, jeśli chodzi o stosunki międzyludzkie: mimo rozstania utrzymywała przyjacielskie relacje...

 • "Głosy": Nowa komedia reżyserki "Persepolis"

  Marjane Satrapi, autorka obsypanego nagrodami animowanego "Persepolis", tym razem zaprasza nas do szalonego świata uroczych zabójców i rozgadanych, przemądrzałych zwierząt! Odjechana komedia z Ryanem Reynoldsem, Gemmą Arterton i Anną Kendrick w rolach głównych w kinach już od 13 lutego.

 • ...spadła ze ścianki wspinaczkowej. Przyjmuje ją ordynator. Do wypadku doprowadziła jej siostra. Nastolatka jest zakochana w instruktorze, ale mężczyzna woli pacjentkę. Wkrótce na oddziale zjawia się narzeczony dziewczyny. Instruktor walczy o miłość. Dziewczyna go kocha, a mimo to nie chce rezygnować ze ślubu. Między rywalami dochodzi do bójki.

 • "Gorący pościg": Ekscentryczny duet napędzany kobiecą energią

  "Gorący pościg" (na ekranach od 15 maja) to brawurowy popis aktorski dwóch gwiazd: laureatki Oscara Reese Witherspoon ("Spacer po linie", "Legalna blondynka") i latynoskiej piękności Sofii Vergary ("Casanova po przejściach", serial "Współczesna rodzina"), która przebojem wdarła się do świata hollywoodzkich komedii.

 • "Paulina": Od 17 stycznia w Czwórce

  ...jego rodziną i znajomymi, podczas gdy ona sama zamierza romansować z nowo poznanym milionerem (Enrique Lizalde). Paulina odmawia, ale kiedy umiera jej matka i porzuca ją narzeczony, a Paola ucieka się(...) rodziny Bracho, gdzie bardzo szybko, mimo jej wysiłków, wszyscy dostrzegają ogromną przemianę pani domu. Jedni tłumaczą to sobie poważną chorobą, jakiej leczeniem Paola uzasadniała swój wyjazd, inni...

 • Szybkie, wściekłe i zabawne

  15 maja na ekrany polskich kin trafiła brawurowa komedia "Gorący pościg", w której spotykały się latynoska seksbomba Sofia Vergara ("Casanova po przejściach") i laureatka Oscara Reese Witherspoon ("Spacer po linie").

 • Anna Chodakowska: Zaadoptowałabym jakiegoś pana

  Anna, mimo niewątpliwych predyspozycji, nie dostała się do PWST za pierwszym razem - zabrakło jej punktów za pochodzenie. Na szczęście rok później już zdała i potem, jak wspomina jej kolega z roku(...) pierwsze trudności. Okazało się, że Rozen nie znosi Warszawy, ucieka w pracę, najchętniej jak najdalej od żony. Mimo rozstania pozostali przyjaciółmi. - To skromny człowiek, wybitny reżyser radiowy, długo po...

 • "Złota dama", czyli prawdziwa historia walki Dawida z Goliatem

  "Złota dama", w polskich kinach od 22 maja, to oparta na prawdziwych wydarzeniach historia Marii Altmann, która w kontrowersyjnej i bezprecedensowej sprawie pozwała do sądu rząd Austrii.

Zdjęcia na temat: narzeczony mimo woli
Wideo na temat: narzeczony mimo woli
 • Narzeczony mimo woli

  Pewna szefowa zmusza swojego młodego asystenta do poślubienia jej i w ten sposób zapewnia sobie wizę oraz prawo do stałego pobytu w Stanach Zjednoczonych. Komedia romantyczna wyreżyserowana przez współtwórczynię "Step Up" i "40sto letniego prawiczka".

 • Pożyczony narzeczony

  Rachel (Ginnifer Goodwin) jest utalentowaną prawniczką. Pracuje w jednej z najlepszych firm prawniczych w Nowym Jorku. Jest też dobrą i lojalną przyjaciółką, lecz niestety wciąż nie może znaleźć swojej drugiej połówki... o czym bez przerwy przypomina jej najlepsza przyjaciółka, Darcy (Kate Hudson). Jej świat wywróci się do góry nogami, gdy świętując swoje 30. urodziny, grzeczna i uporządkowana Rachel zupełnie nieoczekiwanie wpadnie w ramiona chłopaka, w którym podkochuje się jeszcze od...

 • R.I.P.D. Agenci z zaświatów

  Film jest adaptacją komiksu pod tym samym tytułem. "Rest In Peace Departament" (R.I.P.D.) to departament sprawiedliwości, w którym rządy sprawują martwi funkcjonariusze policji. Pewnego dnia dołącza do nich nowy policjant, który większość czasu spędza na poszukiwaniu człowieka odpowiedzialnego za to, czym teraz jest. JEFF BRIDGES (Big Lebowski, Prawdziwe męstwo) i RYAN REYNOLDS (Safe House, Narzeczony mimo woli) występują w zrealizowanym w formacie 3D i pełnym zjawisk nadprzyrodzonych filmie...