• Informacje na temat:

  narzeczony naomi campbell

Artykuły na temat: narzeczony naomi campbell
 • Naomi Campbell zaatakowana w Paryżu

  Legenda świata mody, brytyjska piękność Naomi Campbell została zaatakowana na ulicach Paryża. Modelka doznała urazu nogi i musiała poddać się zabiegowi u chirurga-ortopedy. Od czasu napaści gwiazda nie rozstaje się z ochroniarzem.

 • Kolejna gwiazda na festiwalu w Wenecji

  Naomi Campbell pojawiła się w czwartek, 2 września, na festiwalu w Wenecji na pokazie konkursowego filmu "Miral" w reżyserii amerykańskiego filmowca i malarza Juliana Schnabla.

 • Jennifer Lopez za droga dla Monako

  Jennifer Lopez okazała się zbyt droga dla organizatorów Grand Prix Formuły I w Monaco. Gwiazda przedstawiła takie żądania finansowe, że gospodarze woleli zaprosić w jej miejsce dwie słynne modelki: Naomi Campbell i Helenę Christensen.

 • Urodzinowa impreza Beyonce

  Beyonce Knowles, popularna amerykańska gwiazda pop, członkini zespołu Destiny's Child, obchodziła swoje 23. urodziny, urządzając imprezę na dachu nowojorskiego hotelu "Soho House". Na przyjęciu pojawiło się ponad sto osób. Wszyscy ubrani byli na biało.

 • Skandale roku 2007

  Mijający rok był dla zagranicznych gwiazd czasem rozliczania się z przeszłością. Prasa donosiła o odwykach, pozwach, rozwodach i pobytach w więzieniu. Było też trochę sympatyczniejszych wydarzeń - urodziło się sporo dzieci, gwiazdy udzielały się charytatywnie, a na estradę powróciło kilka znanych zespołów.

 • Tommy Lee: Kolejny romans?

  Tara Reid (29 l.), gwiazda filmowego cyklu "American Pie", to nowa zdobycz Tommy'ego Lee, perkusisty amerykańskiej grupy Mötley Crüe, słynnego pożeracza niewieścich serc, byłego męża Pameli Anderson. Do zapoznania pary miało dojść w stolicy hazardu Las Vegas.

Wideo na temat: narzeczony naomi campbell
 • Pożyczony narzeczony

  Rachel (Ginnifer Goodwin) jest utalentowaną prawniczką. Pracuje w jednej z najlepszych firm prawniczych w Nowym Jorku. Jest też dobrą i lojalną przyjaciółką, lecz niestety wciąż nie może znaleźć swojej drugiej połówki... o czym bez przerwy przypomina jej najlepsza przyjaciółka, Darcy (Kate Hudson). Jej świat wywróci się do góry nogami, gdy świętując swoje 30. urodziny, grzeczna i uporządkowana Rachel zupełnie nieoczekiwanie wpadnie w ramiona chłopaka, w którym podkochuje się jeszcze od...

 • Narzeczony mimo woli

  Pewna szefowa zmusza swojego młodego asystenta do poślubienia jej i w ten sposób zapewnia sobie wizę oraz prawo do stałego pobytu w Stanach Zjednoczonych. Komedia romantyczna wyreżyserowana przez współtwórczynię "Step Up" i "40sto letniego prawiczka".

 • Green Lantern

  We wszechświecie szaleje wojna pomiędzy tymi, którzy sieją postrach, a tymi, którzy walczą w obronie życia - Korpusem Green Lantern. Kiedy pewien wielki wojownik ginie, ktoś musi zająć jego miejsce. Tym razem, po raz pierwszy, jeden z nas stanie się jednym z nich. "Byłem niesamowicie podekscytowany, przenosząc postać Green Lantern na duży ekran - mówi reżyser Martin Campbell, - ponieważ dla mnie on jest jednym z najbardziej fascynujących superbohaterów w historii komiksów. Przede wszystkim...