• Informacje na temat:

  narzeczony ponoć

Artykuły na temat: narzeczony ponoć
 • Kim jest Piotr, narzeczony Marty Kaczyńskiej?

  Mówi się, że ślub Marty Kaczyńskim (37 l.) z Piotrem planowany jest już niebawem, bo na sierpień. Kim jest narzeczony prezydenckiej córki? Jeden z tygodników donosi, że ma dość nietypowe zajęcie.

 • Podebrała jej narzeczonego?

  Nasze rodzime artystki uwielbiają wymieniać się partnerami tak, jak robią to bohaterowie brazylijskich tasiemców. Towarzyską transakcję przeprowadziły na przykład Patrycja Markowska (27 l.) i Małgorzata Kożuchowska (35 l.) - odkrył "Fakt".

 • Monika Brodka porzucona przez narzeczonego!

  Monika Brodka (29 l.) ponoć znów jest singielką!

 • Pierwszy autograf narzeczonego Britney

  Kevin Federline do tej pory żył w cieniu Britney Spears, swojej słynnej narzeczonej. Teraz sytuacja zmieniła się odrobinę na jego korzyść. Okazało się, że Kevin ma swój fan klub, a niedawno dał pierwszy autograf.

 • Joanna Krupa zmienia narzeczonego! Tęskni za byłym mężem?!

  Dżoany. Krupa od pewnego czasu promienieje i w końcu jest szczęśliwa. Jednak pomimo krótkiego stażu, w nowym ukochanym już coś nie pasuje Joasi i ponoć postanowiła nieco "ulepszyć" swój nowszy model(...). Ukochany gwiazdy zdaje sobie z tego sprawę i ponoć dla Joanny zaczął ciężko trenować. W pocie czoła ćwiczy na siłowni, a także przygotowuje się do wzięcia udziału w zawodach polo. Asi ta zmiana bardzo...

 • Rozstała się z narzeczonym i jest złą matką?

  Kontrowersyjna raperka i wokalistka M.I.A., która wywołała skandal podczas koncertu w przerwie oglądanego przez setki milionów widzów meczu Super Bowl, rozstała się z narzeczonym - doniosły plotkarskie media, które krytykują również artystkę za rzekome złe wychowanie syna.

 • Joanna Opozda zaręczyła się! Tak wygląda jej narzeczony!

  Najpierw było głośno o jej związku z Kamilem Kuroczko (29 l.), którego poznała w programie "Taniec z gwiazdami" w 2016 roku. Od tego czasu miała cichą nadzieję, że tancerz się jej oświadczy, ale nic z tego nie wyszło. Para ponoć rozstała się na początku 2018 roku. Potem pojawiły się pogłoski, że aktorka jest zauroczona Michałem Mikołajczakiem (32 l.), ale o poważniejszym związku nie było nawet...

 • Dostał fortunę za milczenie?

  Były już narzeczony piosenkarki Britney Spears ma zakaz wypowiadania się mediach na temat związku z gwiazdą pop.

 • Alicja Bachleda-Curuś wychodzi za mąż. Kim jest nowy narzeczony?

  ...- ktoś wyszeptał. - I to z nowym narzeczonym - dodała starsza pani. Po chwili zaczęła się msza żałobna za Piotra Woźniaka-Staraka (†39 l.), który tragicznie zginął w wypadku na jeziorze Kisajno(...) życiu pojawił się nowy mężczyzna. W marcu paparazzi przyłapali Alicję  z przystojnym brunetem na lunchu w jednej z restauracji w West Hollywood, dzielnicy Los Angeles. Ponoć zaprzyjaźnił się też z jej...

 • B. Spears: Weselny teledysk

  Nie skończyły się emocje dotyczące nowego teledysku Britney Spears. Wiemy już, że wideoklip kręcony jest w domu, w którym ponoć straszy. Teraz okazuje się, że na teledysku Britney Spears i jej narzeczony, Kevin Federline, odegrają własny ślub.