• Informacje na temat:

  narzeczony przybylskiej

Artykuły na temat: narzeczony przybylskiej
 • Katarzyna Bujakiewicz dotrzymuje słowa danego Annie Przybylskiej

  Katarzyna Bujakiewicz (43 l.) obiecała Ani Przybylskiej (†36 l.), że zawsze będzie blisko jej dzieci. I jest dla nich dobrą, kochaną ciocią.

 • Przybylska zagra nianię?

  Trwają przygotowania do realizacji polskiej wersji popularnego w USA serial u "Pomoc domowa". W gronie aktorek, które mają największe szanse na zagranie słynnej niani Fran, są m.in. Agnieszka Dygant, Edyta Jungowska i Anna Przybylska, która jest faworytką w tym gronie.

 • Lidia Stanisławska: Życie ją przerosło, chciała ze sobą skończyć, skacząc z mostu

  Zostawił ją narzeczony, nie miała przyjaciół, do tego straciła dach nad głową. Na moście Poniatowskiego przechyliła się przez barierkę, by sprawdzić, czy jak skoczy, na pewno się zabije. Życie uratował jej tajemniczy staruszek.

 • Przybylska: Kobieta pracująca

  Anna Przybylska to nie tylko jedna z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorek. To żywy dowód na to, że napięty grafik zawodowy można pogodzić z udanym życiem rodzinnym.

 • Razem w życiu i w... serialu

  ...tylko i wyłącznie ze względu na Anię, która potraktowała ich wspólny występ jako świetną zabawę. Równie błędne okazały się też spekulacje dotyczące szybkiego powrotu Przybylskiej do pracy. Otóż aktorka(...). Przybylskiej nigdy nie podobał się styl Victorii, a jej partnerowi słabość Davida do modnych strojów i fryzur. Jeśli zaś chodzi o finanse, to rzeczywistość nie jest wcale tak czarna, jak widzą to media...

 • Razem w życiu i w... serialu

  Najpierw był ich wspólny występ w reklamie, a chwilę później w serialu "Daleko od noszy". Czyżby Anna Przybylska postanowiła wciągnąć w świat show-biznesu życiowego partnera, Jarosława Bieniuka?

 • ...zmianami w personelu hotelowym oraz nowymi gośćmi. Andrzej (Marek Bukowski) od chwili zatrzymania przebywa w areszcie podejrzany o zabójstwo Błażeja Pośpiecha, męża Marzeny Przybylskiej. Policja wzywa(...) przyszły zięć Rafał Mazurek (Andrzej Młynarczyk), piłkarz i jednocześnie model występujący w tej reklamie. Narzeczony i ojciec mają przed Edytą tajemnice, które przypadkiem wyjdą na jaw? W hotelu szykują...

 • Agnieszka Dygant jako pomoc domowa

  Agnieszka Dygant ("Na dobre i na złe", "Fala zbrodni") zagra główną rolę w polskiej wersji popularnego amerykańskiego serial u "Pomoc domowa". Aktorka pokonała m.in. Edytę Jungowską i Annę Przybylską, które również chciały wystąpić w filmie. Pełna obsada serialu nie jest jeszcze znana.

 • Hotel 52

  ...zmianami w personelu hotelowym oraz nowymi gośćmi. Andrzej (Marek Bukowski) od chwili zatrzymania przebywa w areszcie podejrzany o zabójstwo Błażeja Pośpiecha, męża Marzeny Przybylskiej. Policja wzywa(...) przyszły zięć Rafał Mazurek (Andrzej Młynarczyk), piłkarz i jednocześnie model występujący w tej reklamie. Narzeczony i ojciec mają przed Edytą tajemnice, które przypadkiem wyjdą na jaw? W hotelu szykują...

 • Filip Bobek w nowym serialu

  Nowy serial telewizji TVN z udziałem m. in. Filipa Bobka, bohatera "BrzydUli" , rusza już na wiosnę. "Klub szalonych dziewic" to opowieść o czterech przyjaciółkach, które zawsze mogą na siebie liczyć.

Zdjęcia na temat: narzeczony przybylskiej
Wideo na temat: narzeczony przybylskiej
 • Pożyczony narzeczony

  Rachel (Ginnifer Goodwin) jest utalentowaną prawniczką. Pracuje w jednej z najlepszych firm prawniczych w Nowym Jorku. Jest też dobrą i lojalną przyjaciółką, lecz niestety wciąż nie może znaleźć swojej drugiej połówki... o czym bez przerwy przypomina jej najlepsza przyjaciółka, Darcy (Kate Hudson). Jej świat wywróci się do góry nogami, gdy świętując swoje 30. urodziny, grzeczna i uporządkowana Rachel zupełnie nieoczekiwanie wpadnie w ramiona chłopaka, w którym podkochuje się jeszcze od...

 • Narzeczony mimo woli

  Pewna szefowa zmusza swojego młodego asystenta do poślubienia jej i w ten sposób zapewnia sobie wizę oraz prawo do stałego pobytu w Stanach Zjednoczonych. Komedia romantyczna wyreżyserowana przez współtwórczynię "Step Up" i "40sto letniego prawiczka".

 • Sęp

  Wyobraź sobie, że masz moc decydowania o ludzkim życiu. Kogo byś potępił, a kogo ocalił? W centrum Europy nagle, bez śladu, zaczynają znikać ludzie. Śledztwo trafia w ręce Sępa (Michał Żebrowski) - policjanta, który wydaje się być pozbawiony uczuć. Twardy, nieprzekupny, bez zobowiązań i przysług do wyświadczenia innym. Do czasu, aż poznaje Nataszę (Anna Przybylska) - kobietę inną niż te, które spotykał do tej pory. Sęp rozpocznie niebezpieczną grę z przeciwnikiem wyprzedzającym go wciąż o...