• Informacje na temat:

  narzeczony zaprzeczył

Artykuły na temat: narzeczony zaprzeczył
 • Emil Haidar jest uzależniony? Narzeczony Dody chodzi na terapię!

  Jeszcze niedawno pisaliśmy, że narzeczony Dody utrzymywał w tajemnicy fakt, że ma dwie nastoletnie córki. Co prawda piosenkarka wiedziała, że jej ukochany został ojcem już na pierwszym roku studiów(...) zmaga się z uzależnieniem od alkoholu! Tabloid ustalił, że narzeczony Dody uczęszcza na zajęcia do jednego z warszawskich ośrodków psychoterapii i terapii uzależnień. Świadkowie twierdzą, że chodzi...

 • Aguilera zaręczona?

  Plotka rskie media ponownie donoszą, że oficjalne zaręczyny 24-letniej Christiny Aguilery to kwestia najbliższych tygodni. Podobno Jordan Bratman, narzeczony wokalistki, od dłuższego czasu szuka odpowiedniego pierścionka.

 • Ewa Farna ucina spekulacje. Dziecka na razie nie będzie

  Ewa Farna (25 l.) w zeszłym roku wyszła za mąż za swojego wieloletniego partnera. Jednak okazuje się, że wcale niespieszno im do powiększenia rodziny. Wokalistka stanowczo zaprzeczyła, jakoby w niedalekiej przyszłości szykowała się do roli matki.

 • Dementuje informacje o ciąży

  Piosenkarka Fergie zaprzeczyła pogłoskom o tym, że wraz z narzeczonym Joshem Duhamelem spodziewa się dziecka.

 • "O mnie się nie martw": Iga w ciąży!

  ...słowo wystarczy, by bardzo ucieszył się, że zostanie dziadkiem. Tymczasem Iga zwierzy się Ewie (Katarzyna Maciąg), że bardzo się boi, iż jeśli test na ojcostwo okaże się pozytywny, narzeczony od niej...

 • Joanna Liszowska dementuje

  Joanna Liszowska dementuje plotki o swoich rzekomych nieporozumieniach z narzeczonym, Tadeuszem Głażewskim.

 • Britney jednak nie zaręczona

  Ostatnio świat obiegła informacja, że Britney Spears zaręczyła się ze swoim agentem. Doniesieniom zaprzecza sam "narzeczony".

 • K. Minogue: Przez żołądek do serca

  Australijska wokalistka Kylie Minogue chce być jeszcze lepszą partnerką dla swojego narzeczonego, aktora Oliviera Martineza. W tajemnicy przed nim bierze lekcje gotowania od mistrzów kuchni.

 • Jej chłopak jest gejem

  Jak zachowa się Julia (Julia Rosnowska), gdy przyłapie swojego narzeczonego Maćka (Michał Lewandowski) na przytulankach z Kamilem (Marcin Stec)?

 • Britney i Justin: Razem czy osobno?

  Chociaż Britney Spears oficjalnie zaprzeczyła pojawiającym się od kilku dni doniesieniom, że zakończył się trwający trzy lata jej związek z Justinem Timberlakem z grupy 'N Sync, to jednak(...) (były?) narzeczony.

Zdjęcia na temat: narzeczony zaprzeczył
Wideo na temat: narzeczony zaprzeczył
 • Pożyczony narzeczony

  Rachel (Ginnifer Goodwin) jest utalentowaną prawniczką. Pracuje w jednej z najlepszych firm prawniczych w Nowym Jorku. Jest też dobrą i lojalną przyjaciółką, lecz niestety wciąż nie może znaleźć swojej drugiej połówki... o czym bez przerwy przypomina jej najlepsza przyjaciółka, Darcy (Kate Hudson). Jej świat wywróci się do góry nogami, gdy świętując swoje 30. urodziny, grzeczna i uporządkowana Rachel zupełnie nieoczekiwanie wpadnie w ramiona chłopaka, w którym podkochuje się jeszcze od...

 • Narzeczony mimo woli

  Pewna szefowa zmusza swojego młodego asystenta do poślubienia jej i w ten sposób zapewnia sobie wizę oraz prawo do stałego pobytu w Stanach Zjednoczonych. Komedia romantyczna wyreżyserowana przez współtwórczynię "Step Up" i "40sto letniego prawiczka".

 • Poznaj naszą rodzinkę

  Kontynuacja przeboju "Poznaj moich rodziców". Po 10 latach, kiedy to Greg jest już ojcem dwóch małych Fockersow, coraz lepiej mu się wiedzie - "ukochany teść" (Robert de Niro) ciągle jest podejrzliwy w stosunku do swojego "ulubionego zięcia". Kiedy cała rodzina jest w komplecie i pojawia się ex narzeczony Pam, Greg musi udowodnić, że jest prawdziwą głową rodziny ...