• Informacje na temat:

  nastoletnie dziewczynka

Artykuły na temat: nastoletnie dziewczynka
 • Nastoletnie córki nie chcą mieszkać z Hanną Lis!

  Kiedy kilka lat temu Hanna Lis (43) wyprowadzała się z centrum Warszawy do Konstancina, jej córki, Julia i Anna, były zachwycone. Dziś dziewczynki najchętniej zamieszkałyby w śródmieściu.

 • "Była sobie dziewczynka" : Jej pierwsze samobójstwo

  Charleen chce się zabić. Kiedy filmowy bohater postanawia popełnić samobójstwo, zawsze coś staje mu na drodze. Piętnastolatce przeszkadza dzwonek telefonu. I dobrze, bo wszystko, co wydarzy się po feralnej próbie wyprawienia się na tamtej świat, przywróci młodej dziewczynie radość życia.

 • Gwiazdy po latach: "Sabrina, nastoletnia czarownica"

  ...w "Sabrinie, nastoletniej czarownicy", Broderick wystąpiła w kilkunastu serialach (grając głównie epizody), m.in. "Ostrym dyżurze", "Świecie według Bundych" i "Przystanku Alaska". Jednak młodsi widzowie...

 • Dla widzów w każdym wieku

  Propozycje dla młodych ("Uwolnić Mikołaja!", "Kacper i Emma - zimowe wakacje"), nieco starszych ("Dziewczynka z kotem", "Love, Rosie") i całkiem dorosłych ("John Wick", "Obce ciało") widzów przygotowali na pierwszy weekend grudnia rodzimi dystrybutorzy.

 • Karolina Szostak wspomina swój groźny wypadek, z którego cudem uszła z życiem!

  Karolina Szostak (42 l.), jako nastoletnia dziewczynka, uległa groźnemu wypadkowi. Cudem uszła z życiem!

 • Dziecięce gwiazdy minionych lat. Gdzie są teraz?

  7 marca na ekranach telewizorów zadebiutuje program "Mali giganci", którego celem będzie wyszukiwanie talentów wśród najmłodszych. Trend na małe dziewczynki śpiewające w polskich talent shows zapoczątkował co prawda "Mam talent", jednak niepełnoletni wykonawcy przebijali się do świadomości słuchaczy już w latach 80. i 90..

 • Bezprawie

  Na terenie domu dziecka zamordowano jednego z nastoletnich wychowanków. W jego rzeczach komisarze znajdują pornograficzne zdjęcia dziewczynek z ośrodka....

 • O fanach, emigrantach i nastolatkach

  Dramat "Rozdzieleni", komedia "Fanka", thriller "Gunman: Odkupienie" i horror "Oculus" - te tytuły budzą największe zainteresowanie spośród dziecięciu filmów, jakie zadebiutują na ekranach naszych kin 27 marca.

 • Zakładniczka

  Nastoletnia Kaśka i jej chłopak Kuba zabierają ze sobą na wycieczkę do lasu dwunastoletnią Dorotkę. Towarzystwo młodszej siostry, która nieustannie próbuje zwrócić na siebie uwagę, irytuje parę. W końcu dochodzi do kłótni, w wyniku której dziewczynka zostaje na chwilę bez opieki. Dorotka wyrusza w las, by odnaleźć krewną. Nieoczekiwanie wpada na Roberta Grzelaka, który w opuszczonej szopie...

 • Jak działa fabryka idoli

  Czerwonowłosa, 20-letnia Saszan ma na Facebooku więcej fanów niż Edyta Górniak czy Justyna Steczkowska. Na widok 18-letniego Dawida Kwiatkowskiego dziewczyny piszczą i płaczą. Nie ma wątpliwości, że również nad Wisłą wiedzą już, jak się produkuje idoli.

Wideo na temat: nastoletnie dziewczynka
 • Monika Mrozowska chwali się inteligencją córki!

  Monika Mrozowska twierdzi, że jej najstarsza córka ma już za sobą nastoletni bunt. Obecnie dziewczynka realizuje się w malarstwie, coraz więcej czasu poświęca także na czytanie książek. Monika Mrozowska zaczyna się także zdawać na jej zdanie w kwestii mody

 • Dziewczynka z kotem

  Aria ma dziewięć lat, kiedy staje się mimowolnym świadkiem burzliwego rozstania rodziców. Czuje się odrzucona i niekochana, gdyż sławni rodzice bardziej skupiają się na własnych karierach i walce między sobą. Dziewczynka za wszelką cenę próbuje skupić na sobie ich uwagę, ale bezskutecznie. Dlatego pozostaje jej samotnie przemierzanie ulicami głośnego Rzymu, wierząc, że jej aniołem stróżem jest czarny kot o imieniu Dac.

 • "Na dobre i na złe": Zwiastun 611. odcinka

  alibi. Doktor Rzepecki zajmuje się za to nastoletnią gwiazdą piosenki - Julą Maj. Okazuje, że dziewczynka jest nosicielką genu, który powoduje częste choroby nowotworowe.

 • Dziewczynka w trampkach

  Wadjda ma 10 lat i mieszka w Rijadzie. W szkole uchodzi za buntowniczkę, ponieważ chodzi w porysowanych długopisem trampkach i próbuje bawić się z chłopcami. Jej największym marzeniem jest rower. Niestety, w Arabii Saudyjskiej kobiety nie mogą prowadzić samochodów, zaś dziewczynkom nie wypada jeździć na rowerze – ma to jakoby zagrażać ich cnotliwości. Aby zdobyć pieniądze na upragniony rower i przekonać dorosłych o swojej pobożności, Wadjda postanawia wziąć udział w konkursie recytacji Koranu.