• Informacje na temat:

  natalia hołownia

Artykuły na temat: natalia hołownia
 • Szymon Majewski wyśmiewa kolejną osobę! Co mu zrobiła Natalia Siwiec?!

  ...!", który powrócił do ramówki. Majewski odegrał się za to na TVN-ie publikując kąśliwy wpis na Facebooku. Skrytykował w nim nowych prowadzących, czyli duet Hołownia & Prokop. Później dostało się...

 • Ma swoje pięć minut

  Agata Kulesza nie stara się załatwiać sobie ról na salonach i nie udziela setek wywiadów. Jednak ma wiele propozycji pracy. Kto jej pomaga radzić sobie z trudnymi rolami? I jaką jest mamą?

 • Agnieszka Szulim tłumaczy się: Nigdy w życiu nie przyszło mi do głowy, żeby szukać sponsora!

  Związek celebrytki TVN z synem miliarderów budzi ogromne emocje. W sieci nie brakuje złośliwych komentarzy internautów, którzy zarzucają Szulim, że ta może i kocha Staraka, ale jeszcze bardziej kocha jego pieniądze. Do tej pory jednak nikt nie odważył się zapytać Agi wprost czy to prawda... W końcu to nurtujące wszystkich pytanie zadała niejaka Natalia Hołownia, prowadząca program "Kobiecym...

 • Sykut: Znalazłam miłość życia

  O pracy w telewizji, która nie jest karierą, lecz... pasją! A także o związku, który przetrwa wszystko. Paulina Sykut szczerze opowiada, jaka była jej życiowa i zawodowa droga.

 • Anna Wendzikowska pochwaliła się rodzinnym zdjęciem! Kryzys już zażegnany?

  Anna Wendzikowska (37 l.) przechodziła do niedawna burzliwy okres w swoim życiu prywatnym. Wielu jej fanów było przekonanych o tym, że jej związek z Janem dobiegł końca, jednak ona zaskoczyła wszystkich!

 • Schudła, bo chciała być autentyczna

  Bardzo zeszczuplała. Zmieniła kolor włosów i styl. Jest piękniejsza. Sonia Bohosiewicz wyznaje skąd ta zmiana, jakie powoduje reakcje i jak ona sama czuje się z nową sobą.

 • Doda żali się na Radka!

  Doda (34 l.) twierdzi, że jej były mąż, Radek Majdan (46 l.), udaje, że jej nie zna. Winą za to obarcza jego nową żonę, Małgorzatę (podobno 40 l.).

 • "Zwykły bohater": Laury dla najlepszych

  Jeżeli na co dzień nie zastanawiamy się, co to znaczy być szlachetnym, w niedzielny wieczór będziemy mieć okazję poznać odpowiedź. Poznamy ludzi, którzy niosą pomoc bez wahania.

 • Szok! Kayah była maltretowana przez byłego partnera?!

  Kayah (48 l.) zdobyła się na trudne wyznanie na temat jej dawnego partnera. Okazuje się, że piosenkarka w przeszłości była maltretowana fizycznie!

 • Modelka została "kurą domową"

  Życie Magdaleny Mielcarz toczy się wokół córeczki, męża i domu w Los Angeles. Udział w programie "Top Model. Zostań modelką" to pierwsza praca, odkąd została mamą.

Zdjęcia na temat: natalia hołownia
Wideo na temat: natalia hołownia
 • Puzzle

  Usłużna gospodyni, przykładna żona i troskliwa matka - oto Maria del Carmen, mieszkanka Buenos Aires. Jej synowie są już niemal dorośli, a małżeństwo całkiem znośne, choć dalekie od idealnego. Jednak za sprawą urodzinowego prezentu - puzzli z portretem Nefretete - Maria niespodziewanie odkrywa nowy świat przyjemności i talent, o którego istnieniu nie miała pojęcia... W obawie przed reakcją męża i rodziny, będzie go rozwijała nocami i w tajemnicy. Dzięki niemu nie tylko spojrzy na swoje życie...

 • Warsaw by Night

  Cztery kobiety w różnym wieku - Helena, Iga, Maja, Renata - poszukując bliskości, przemierzają Warszawę. Przypadkiem i nieświadome siebie nawzajem mijają się w klubie "Warsaw by Night". W ich nocnej przejażdżce po Warszawie towarzyszą im nowo spotkani ludzie, a także zawsze ten sam taksówkarz.

 • Tej nocy będziesz mój

  Co się stanie, jeśli na 24 godziny zostaniesz nierozerwalnie związany z drugim człowiekiem? To właśnie przydarza się Adamowi (Luke Treadaway) i Morello (Natalia Tena). Oboje są muzykami - on gra elektro pop w duecie ze swoim kumplem Tyko; ona jest liderką punkowego zespołu The Dirty Pinks. Czekając na występ, wdają się w głupią sprzeczkę, którą słyszy przechodzący obok kaznodzieja. W imię miłości skuwa ich ze sobą kajdankami, po czym znika z kluczem. Początkowa frustracja bohaterów z czasem...