• Informacje na temat:

  natalia klimas

Artykuły na temat: natalia klimas
 • Natalia Klimas zaręczyła się!

  Ukochany Natalii Klimas (34 l.) oświadczył jej się!

 • Karolina Ferenstein-Kraśko chce założyć Fundację "Magiczna Gwiazdka"

  Karolina Ferenstein-Kraśko, żona popularnego dziennikarza i prezentera "Wiadomości", planuje założyć Fundację "Magiczna gwiazdka" w ciągu najbliższych miesięcy. Pod tym samym hasłem właścicielka stadniny koni od trzech lat organizuje przedświąteczną akcję pomocy dzieciom.

 • "Pierwsza miłość": Natalia Klimas w serialu

  ...29 marca Beatka (Katarzyna Ankudowicz) poznała przystojnego Lwa. Sprawy się skomplikują, gdy w serialu pojawi się nowa bohaterka, grana przez Natalię Klimas.

 • "Ojciec Mateusz": Tropem grubych afer

  Policjanci popadną w kłopoty, zamieszani będą w przestępstwa, a Możejce ktoś nawet będzie grozić! Zawsze jednak czuwa nad nimi ojciec Mateusz.

 • Natalia Klimas już nie ukrywa nowej miłości!

  Natalia Klimas (34 l.) i jej ukochany w końcu pojawili się razem publicznie. Nie wygląda jednak na to, by często mieli bywać razem na salonach…

 • "Sensacje XX wieku" wracają na antenę TVP

  Dwa premierowe odcinki popularnej serii dokumentalnej Bogusława Wołoszańskiego "Sensacje XX wieku" TVP1 wyemituje w poniedziałki 13 i 27 kwietnia o godz. 20.25. Kolejne dwa widzowie zobaczą też w poniedziałki 11 i 25 maja, a resztę cyklu jesienią. Nowa seria - oparta na archiwach i fabularyzowanych inscenizacjach z udziałem aktorów - to koprodukcja Telewizji Polskiej i National Geographic Channel.

 • Natalia Klimas szykuje się do ślubu!

  ...zaiskrzyło tak bardzo, że właśnie ogłosili swoje zaręczyny! „Długo mi to zajęło, ale w końcu cię znalazłam. Zaręczona” – napisała pod jednym ze zdjęć na Instagramie Natalia Klimas.  Myślicie, że(...)Kilka lat temu rozpadł się związek Natalii Klimas (34 l.) z Piotrem Woźniakiem-Starakiem (36 l.). Spadkobierca miliardowej fortuny nie cierpiał zbyt długo z samotności, gdyż w jego życiu pojawiła się...

 • Bogusława Wołoszańskiego powrót po latach

  Odkrywa nieznane historyczne fakty i bohaterów, którzy mieli wpływ na najważniejsze światowe wydarzenia. - To, co najciekawsze, często dzieje się na drugim planie - wyjaśnia Bogusław Wołoszański.

 • Natalia Klimas bardzo chciała zostać żoną! W końcu marzenie się spełniło!

  Na swojego męża Natalia Klimas (35 l.) czekała długo. Teraz jest najszczęśliwszą kobietą na świecie u boku swojego wybranka.

 • Piotr Woźniak-Starak: Bardzo ambitny producent

  Nie ma co ukrywać. W filmowym świecie to precedens! Piotr Woźniak-Starak postanowił oddać Polskiemu Instytutowi Sztuk Filmowych dotację, którą dostał na nakręcenie filmu "Bogowie".

Zdjęcia na temat: natalia klimas
Wideo na temat: natalia klimas
 • Córka Joanny Klimas zagrała z Sarah Jessicą Parker

  Natalia Klimas robi karierę w Hollywood!

 • Puzzle

  Usłużna gospodyni, przykładna żona i troskliwa matka - oto Maria del Carmen, mieszkanka Buenos Aires. Jej synowie są już niemal dorośli, a małżeństwo całkiem znośne, choć dalekie od idealnego. Jednak za sprawą urodzinowego prezentu - puzzli z portretem Nefretete - Maria niespodziewanie odkrywa nowy świat przyjemności i talent, o którego istnieniu nie miała pojęcia... W obawie przed reakcją męża i rodziny, będzie go rozwijała nocami i w tajemnicy. Dzięki niemu nie tylko spojrzy na swoje życie...

 • "Niania w wielkim mieście": Dana i Kuba organizują przyjęcie

  . Natomiast bardzo elegancka mama Hani (Natalia Klimas) nie odnajduje się w skromnym mieszkaniu Anity i Hani. Kuba tymczasem po raz kolejny chce namówić Monikę na wspólne wyjście. Dana odbiera Iwa ze

 • Warsaw by Night

  Cztery kobiety w różnym wieku - Helena, Iga, Maja, Renata - poszukując bliskości, przemierzają Warszawę. Przypadkiem i nieświadome siebie nawzajem mijają się w klubie "Warsaw by Night". W ich nocnej przejażdżce po Warszawie towarzyszą im nowo spotkani ludzie, a także zawsze ten sam taksówkarz.

Dyskusje na temat: natalia klimas