• Informacje na temat:

  natalia klimas przyjaciółki

Artykuły na temat: natalia klimas przyjaciółki
 • Ciąg dalszy perypetii Zuzy Markiewicz (Anita Sokołowska), Anki Strzeleckiej (Magda Stużyńska), Ingi Gruszewskiej (Małgorzata Socha) i Patrycji Kochan (Joanna Liszowska). Zuza, odkąd zdała sobie sprawę, że kocha Wojtka (Lesław Żurek), rzuca się w wir pracy, by zagłuszyć uczucia. Mimo że rozstała się z ukochanym, postanawia nie dopuścić, by związał się z Moniką (Natalia Klimas). Z pomocą swojego...

 • Natalia Klimas: Poznać Sarah Jessikę Parker

  Młoda i zdolna polska aktorka, córka znanej projektantki Joanny Klimas, opowiedziała o kulisach pracy w Hollywood. W programie "Studio Weekend" pochwaliła się znajomością z gwiazdą serialu "Seks w wielkim mieście" - samą Sarah Jessica Parker.

 • Ciąg dalszy perypetii Zuzy Markiewicz (Anita Sokołowska), Anki Strzeleckiej (Magda Stużyńska), Ingi Gruszewskiej (Małgorzata Socha) i Patrycji Kochan (Joanna Liszowska). Zuza, odkąd zdała sobie sprawę, że kocha Wojtka (Lesław Żurek), rzuca się w wir pracy, by zagłuszyć uczucia. Mimo że rozstała się z ukochanym, postanawia nie dopuścić, by związał się z Moniką (Natalia Klimas). Z pomocą swojego...

 • "Przyjaciółki": Zuza na randce

  W kawiarni Biosfera w Warszawie Anita Sokołowska spędziła całe popołudnie w towarzystwie Lesława Żurka. Pili kawę, rozmawiali i wyglądało, że świetnie się ze sobą czują. Nie była to jednak randka, a praca na planie "Przyjaciółek".

 • "Sama Słodycz": Natalia Klimas w bieliźnie

  Aktorka Natalia Klimas, którą możemy oglądać w serialu "Sama Słodycz", została polską ambasadorką bieliźnianych potentatów. Kobiecość, energia, naturalna uroda i uśmiech - to cechy, które pozwoliły zdobyć jej lukratywny kontakt.

 • Niezła intrygantka

  Jeśli nie gram w serialu czy filmie, pomagam mamie w firmie. Ta praca daje mi dużo radości oraz sprawia, że nie jestem zdana wyłącznie na aktorstwo. Staram się być aktywna w różnych dziedzinach - mówi Natalia Klimas.

 • Natalia Klimas-Bober pochwaliła się ciążowym brzuchem. Podzieliła się też gorzką refleksją

  Natalia Klimas-Bober (36 l.) już dawno otrząsnęła się po rozstaniu z Piotrem Woźniakiem-Starakiem i układa sobie życie u boku Mikołaja. Co więcej, niebawem zostanie mamą! Na swoim profilu na Instagramie podzieliła się fotką z sesji ciążowej.

 • Natalia Klimas szykuje się do ślubu!

  ...zaiskrzyło tak bardzo, że właśnie ogłosili swoje zaręczyny! „Długo mi to zajęło, ale w końcu cię znalazłam. Zaręczona” – napisała pod jednym ze zdjęć na Instagramie Natalia Klimas.  Myślicie, że(...)Kilka lat temu rozpadł się związek Natalii Klimas (34 l.) z Piotrem Woźniakiem-Starakiem (36 l.). Spadkobierca miliardowej fortuny nie cierpiał zbyt długo z samotności, gdyż w jego życiu pojawiła się...

 • Natalia Klimas, była Piotra Woźniaka-Staraka, znów zakochana?

  Natalia Klimas (34 l.) swego czasu spotykała się z Piotrem Woźniakiem-Starakiem (36 l.). Gdy się rozstali, za milionera wzięła się jej niegdysiejsza przyjaciółka, Agnieszka, która dziś jest już panią Woźniak-Starak. Od tamtej pory aktorka pozostawała sama. Teraz podobno coś się zmieniło.

 • "Sama słodycz": Natalia Klimas nie żałuje powrotu do Polski

  ...- Po powrocie do Polski nikt nie czekał na mnie z masą propozycji, w których mogłabym przebierać - przyznaje Natalia Klimas. Od 3 marca aktorkę będzie można zobaczyć w nowym serialu TVN "Sama słodycz".

Zdjęcia na temat: natalia klimas przyjaciółki
Wideo na temat: natalia klimas przyjaciółki
 • Puzzle

  Usłużna gospodyni, przykładna żona i troskliwa matka - oto Maria del Carmen, mieszkanka Buenos Aires. Jej synowie są już niemal dorośli, a małżeństwo całkiem znośne, choć dalekie od idealnego. Jednak za sprawą urodzinowego prezentu - puzzli z portretem Nefretete - Maria niespodziewanie odkrywa nowy świat przyjemności i talent, o którego istnieniu nie miała pojęcia... W obawie przed reakcją męża i rodziny, będzie go rozwijała nocami i w tajemnicy. Dzięki niemu nie tylko spojrzy na swoje życie...

 • Warsaw by Night

  Cztery kobiety w różnym wieku - Helena, Iga, Maja, Renata - poszukując bliskości, przemierzają Warszawę. Przypadkiem i nieświadome siebie nawzajem mijają się w klubie "Warsaw by Night". W ich nocnej przejażdżce po Warszawie towarzyszą im nowo spotkani ludzie, a także zawsze ten sam taksówkarz.

 • Tej nocy będziesz mój

  Co się stanie, jeśli na 24 godziny zostaniesz nierozerwalnie związany z drugim człowiekiem? To właśnie przydarza się Adamowi (Luke Treadaway) i Morello (Natalia Tena). Oboje są muzykami - on gra elektro pop w duecie ze swoim kumplem Tyko; ona jest liderką punkowego zespołu The Dirty Pinks. Czekając na występ, wdają się w głupią sprzeczkę, którą słyszy przechodzący obok kaznodzieja. W imię miłości skuwa ich ze sobą kajdankami, po czym znika z kluczem. Początkowa frustracja bohaterów z czasem...