• Informacje na temat:

  natalia kukulska jan dąbrówka

Artykuły na temat: natalia kukulska jan dąbrówka
 • Natalia Kukulska może być dumna z córki. Anna Dąbrówka jak Anna Jantar!

  Natalia Kukulska (42 l.) i Michał Dąbrówka (46 l.) mogą być dumni z tak utalentowanych dzieci. Jan świetnie gra na instrumentach, a Anna uwielbia występować i ma niezwykły głos. Fani aż oniemieli i ochrzcili już ją... "małą Anną Jantar".

 • Natalia Kukulska została mamą

  O trzy tygodnie wcześniej niż przewidywali lekarze przyszedł na świat syn Natalii Kukulskiej. Jaś, bo takie chłopczyk otrzymał imię, urodził się w dniu swych imienin, 24 czerwca. Ważył 3,2 kg i mierzył 52 centymetry.

 • Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka chcą odnowić przysięgę małżeńską!

  W kościele, w którym Natalia Kukulska (40 l.) i Michał Dąbrówka (44 l.) brali ślub, a ich dzieci były chrzczone, niedługo odbędzie się kolejna niezwykła uroczystość. Wokalistka i jej mąż jeszcze przed porodem zdecydowali, że właśnie tam już wkrótce odnowią przysięgę małżeńską.

 • Natalia Kukulska będzie przykładną mamą

  Natalia Kukulska, piosenkarka, która niedawno stanęła na ślubnym kobiercu, a latem zostanie mamą, bardzo przejmuje się nową rolą. Czyni już zresztą pierwsze przygotowania, aby dziecku niczego nie brakowało.

 • Natalia Kukulska: Ponowny ślub w Stanach!

  Natalia Kukulska (41 l.) i Michał Dąbrówka (45 l.) są razem od blisko osiemnastu lat. W branży ten związek uznawany jest za wręcz idealny. Przypieczętowaniem ich miłości ma być ślub w Las Vegas, który planowali na początku znajomości. W połowie stycznia z całą rodziną lecą na ferie do USA, by odpocząć i... ponownie złożyć małżeńską przysięgę. Świadkami będą ukochane dzieci...

 • Natalia Kukulska zaśpiewała dla Jana Pawła II

  W środę, 19 grudnia, w Watykanie, w Auli Pawła VI, na audiencji generalnej u Ojca Świętego, wśród tysięcy pielgrzymów z całego świata, znalazła się także Natalia Kukulska. Popularna wokalistka wraz ze swoim zespołem zaśpiewała kilka kolęd.

 • Natalia Kukulska ochrzciła córeczkę. Tygodnik zdradza szczegóły

  Kościoła była czteromiesięczna Laura Dąbrówka - córka Natalii Kukulskiej i jej męża Michała Dąbrówki (45 l.).  - Uroczystość miała bardzo rodzinny i kameralny charakter - zdradza "Na Żywo" znajoma rodziny. - W kościele pojawiły się także pozostałe dzieci pary, 17-letni Jan i 12-letnia Ania. Byli także dziadkowie ze strony ojca - Jan i Janina Dąbrówka oraz oczywiście rodzice chrzestni małej Laury...

 • Natalia Kukulska pochwaliła się córeczką. Ale wyrosła!

  Natalia Kukulska (42 l.) jest dość aktywna w mediach społecznościowych, lecz swoim życiem prywatnym dzieli się raczej oszczędnie. Niedawno zrobiła wyjątek i wreszcie pokazała nowe zdjęcie ze swoją najmłodszą córką, Laurą.

 • Natalia Kukulska nie radzi sobie z dojrzewaniem syna? Jest jej ciężko!

  Natalia Kukulska w wieku 16 lat zakochała się pierwszą, wielką miłością w Rysiu Kunce - synu przyjaciela ojca. To właśnie on pisał teksty do jej piosenek. Kiedy skończyła 18 lat zamieszkała z ukochanym w mieszkaniu po rodzicach na warszawskim Wrzecionie, a dwa lata później zaczęła budowę... własnego domu w Komorowie dla siebie, dla babci i dla Rysia! Kiedy wszyscy myśleli, że Natalia Kukulska...

 • "Życie na Gorąco" publikuje pierwsze zdjęcie córeczki Natalii Kukulskiej!

  Natalia Kukulska (40 l.) ponad tydzień temu została po raz trzeci mamą! Na razie jednak wokalistka nie zdecydowała się pokazać ją światu...