• Informacje na temat:

  natalia kukulska o show biznesie

Artykuły na temat: natalia kukulska o show biznesie
 • Nowa wojna w show-biznesie! Węgrowska żali się, że Kukulska jej nie lubi!

  Nie jest tajemnicą, że w polskim show-biznesie są gwiazdy, które nie przepadają za sobą. Tak jest ponoć z Natalią Kukulską (42 l.) i Iwoną Węgrowską (36 l.). Popis swoich dąsów panie zaprezentowały na urodzinach jednej z rozgłośni radiowych. Kukulska, gdy tylko Węgrowska znalazła się w zasięgu jej wzroku, robiła wszystko, by fotoreporterzy nie sfotografowali ich razem.  "Po prostu odsunęła się na...

 • Show-biznes kiedyś a dziś: "Teraz to jest wyścig szczurów"

  Na koncercie "Oda do wiosny" poświęconym twórczości Ireny Jarockiej pojawiło się wiele gwiazd, wśród których nie zabrakło wielkich nazwisk dawnej estrady. Jak wspominają dawne lata na scenie i czym dzisiejszy show-biznes różni od tego sprzed lat?

 • Natalia Kukulska nagrała płytę dla dzieci! Będzie hit?

  Wolność artystyczna to – zdaniem wokalistki – jeden z jej największych sukcesów podczas trwającej 30 lat kariery scenicznej. Natalia Kukulska (42 l.) twierdzi, że nigdy nie zabiegała o popularność, była wierna sobie i szczera w tym, co robiła. Czuje satysfakcję, że mimo to od tylu lat może robić to, co kocha, i być obecną w świadomości Polaków.

 • "SuperSTARcie" gwiazd w TVP2

  Reni Jusis, Natasza Urbańska, Mieczysław Szcześniak i Tomasz "Titus" Pukacki - to między innymi oni w nowym muzycznym show Dwójki "SuperSTARcie" będą walczyć o tytuł najbardziej wszechstronnego polskiego artysty. Pierwszy odcinek show już w piątek, 3 października, w TVP2. Wśród jurorów ulubieniec telewidzów - Wojciech Mann.

 • Natalia Kukulska szydzi z "nabotoksowanych" koleżanek?! "W chorym ciele, chory duch"

  Natalia Kukulska (42 l.) wydała właśnie nowy singiel, w którym surowo ocenia panującą obecnie modę na odmładzanie się za wszelką cenę. Show-biznesowe koleżanki ją za to znienawidzą?

 • Nieudana kariera Natalii Niemen

  Czyżby karta Natalii Niemen się odwróciła? 37-letnia wokalistka do tej pory bez powodzenia próbowała się przebić w muzycznym show-biznesie.

 • Natalia Kukulska i Ola Kwaśniewska: obie wkrótce zostaną mamami?

  Natalia Kukulska (40 l.) i Ola Kwaśniewska (35 l.) przyjaźnią się już od lat. Mają ze sobą wiele wspólnych tematów, a wkrótce być może dojdzie kolejny – dzieci.

 • Co łączy Dodę i Kukulską?

  Wymienione gwiazdy show biznesu łączy Marco Cammi (28 l.), włoski projektant mody mieszkający we Włocławku. Polskie gwiazdy mówią o nim: ma genialne pomysły, gust i dobry smak.

 • Natalia Kukulska wróciła do pracy. Siedem tygodni po porodzie!

  Natalia Kukulska (40 l.) dała pierwszy koncert od narodzin córeczki Laury. Do koncertowania wróciła zaledwie siedem tygodni po porodzie. W czasie, gdy jest w pracy, jej pociecha ma dobrą opiekę.

 • Show musi trwać. Co nowego w muzycznych programach?

  Przed telewizorami znów zasiądą miliony telewidzów, jurorzy ponownie wygłoszą kontrowersyjne opinie, a uczestnicy po raz kolejny spróbują nas zachwycić. Sprawdźcie, co jeszcze nas czeka w kolejnych odsłonach "X Factor", "Must Be The Music" i "Bitwy na głosy"! Wszystkie trzy programy startują już w najbliższy weekend (3 i 4 marca).

Zdjęcia na temat: natalia kukulska o show biznesie
 • Piotr i Natalia Kukulscy
Wideo na temat: natalia kukulska o show biznesie
 • Dlaczego Kukulska nie chce być jurorką w żadnym show?

  Natalia Kukulska nie jest artystką, która często pojawia się na ściankach i wiedzie prym w świecie polskiego show-biznesu. Dlaczego właściwie zdecydowała się na inną ścieżkę kariery i nie promuje(...) show? (Videoportal/x-news)

 • Tomasz Ossoliński. Before the show

  "Tomasz Ossoliński. Before the Show" to dokument o polskim projektancie i modzie. Po raz pierwszy w filmie pokazana zostanie kolekcja, której nie prezentowano nigdy szerokiej publiczności. Efektowny pokaz, w strugach deszczu, odbył się bez udziału fotoreporterów i kamer. Tego dnia najważniejsza była moda. Ten film to przede wszystkim historia trzytygodniowych przygotowań do pokazu, który niczym spektakl dopracowany jest w najdrobniejszych szczegółach. To godzinna wyprawa w świat pełen pasji i...

 • Alicja Majewska o show-biznesie sprzed lat: Meble mogłam załatwić spod lady!

  Na koncercie "Oda do wiosny" poświęconym twórczości Ireny Jarockiej pojawiło się wiele gwiazd, wśród których nie zabrakło wielkich nazwisk dawnej estrady. Jak wspominają dawne lata na scenie i czym dzisiejszy show-biznes różni się od tego sprzed lat? Alicja Majewska zwraca uwagę, że dzisiaj artyści zarabiają ogromne pieniądze, a kiedyś mogli liczyć jedynie na zdobycie mebli bez kolejek i szynki

 • Puzzle

  Usłużna gospodyni, przykładna żona i troskliwa matka - oto Maria del Carmen, mieszkanka Buenos Aires. Jej synowie są już niemal dorośli, a małżeństwo całkiem znośne, choć dalekie od idealnego. Jednak za sprawą urodzinowego prezentu - puzzli z portretem Nefretete - Maria niespodziewanie odkrywa nowy świat przyjemności i talent, o którego istnieniu nie miała pojęcia... W obawie przed reakcją męża i rodziny, będzie go rozwijała nocami i w tajemnicy. Dzięki niemu nie tylko spojrzy na swoje życie...