• Informacje na temat:

  natalia kukulska viva

Artykuły na temat: natalia kukulska viva
 • Natalia Kukulska o ostatnich miesiącach życia babci! Było jej bardzo ciężko!

  Natalia Kukulska (40 l.) dwa miesiące temu pochowała ukochaną babcię, która była dla niej jak mama. Dziś po raz pierwszy szczerze opowiada o jej chorobie i odchodzeniu...

 • Natalia Kukulska powróciła

  Natalia Kukulska powróciła po kilkuletniej przerwie z nowym nagraniem "Sexi Flexi". Utwór promuje płytę o tym samym tytule.

 • Dlaczego Kukulska zniknęła?

  W "szczerym" wywiadzie dla jednego z kolorowych magazynów Natalia Kukulska opowiada swojej nowej najlepszej przyjaciółce Oli Kwaśniewskiej o powodach, dla których przestała lansować się w mediach.

 • Natalia Kukulska w duecie z Tede

  Po dłuższej przerwie niebawem przypomni fanom o swym istnieniu Natalia Kukulska. W poniedziałek, 15 września, premierę będzie miał singel "Kamienie", promujący mającą się ukazać w październiku nową płytę wokalistki. W jednej z wersji tego utworu gościnnie pojawi się Tede, jeden z najpopularniejszych obecnie polskich raperów.

 • Kukulski wynajął dom po ojcu agencji towarzyskiej!

  ...specyficzny pomysł na zagospodarowanie powierzchni. Okazuje się, że dom na Żoliborzu został wynajęty agencji towarzyskiej. Magazyn "Viva" przytacza wypowiedź osoby dobrze wprowadzonej w sekrety(...) Piotra nie może już patrzeć Natalia, którą brak szacunku do kochanego ojca bardzo boli. Postanowiła jednak nie komentować tej sprawy i zupełnie się odcięła. Wie, że i tak nie może nic z tym zrobić...

 • Kukulska: Tak musiało być

  W połowie grudnia w warszawskim Skorupka Sushi Cafe Natalia Kukulska spotkała się ze swoimi fanami. Wokalistka w kameralnym gronie sympatyków z różnych stron Polski świętowała status Złotej płyty dla "Sexi Flexi".

 • Tata Natalii Kukulskiej czeka na operację

  Jarosław Kukulski w jednym z wywiadów opowiedział o ciężkiej operacji, do której przygotowuje się od dłuższego czasu. "Byłem bardzo zdrowym człowiekiem, ale w pewnym momencie moje zdrowie się posypało" - mówi.

 • Viva Comet już dziś!

  Najpopularniejsze gwiazdy polskiej sceny muzycznej zjeżdżają do Wrocławia na pierwsze w historii polskie rozdanie nagród Viva Comet 2007. Już dziś (4 października) okaże się kto otrzyma nagrody, przyznawane przez widzów stacji Viva Polska.

 • "Sam słodycz": Piotr Adamczyk i Anna Przybylska najpiękniejszymi Polakami

  Po raz jedenasty czytelnicy dwutygodnika "VIVA!" wybierali najpiękniejszych Polaków. Tym razem w plebiscycie zwyciężyli Anna Przybylska i Piotr Adamczyk. Dochód z akcji zostanie przekazany na stypendia dla utalentowanej młodzieży z rodzinnych domów dziecka i rodzin zastępczych.

 • W pogoni za Kukulską

  Natalia Kukulska rozpoczęła już prace nad nowym albumem, następcą płyty "Sexi Flexi".

Wideo na temat: natalia kukulska viva
 • Puzzle

  Usłużna gospodyni, przykładna żona i troskliwa matka - oto Maria del Carmen, mieszkanka Buenos Aires. Jej synowie są już niemal dorośli, a małżeństwo całkiem znośne, choć dalekie od idealnego. Jednak za sprawą urodzinowego prezentu - puzzli z portretem Nefretete - Maria niespodziewanie odkrywa nowy świat przyjemności i talent, o którego istnieniu nie miała pojęcia... W obawie przed reakcją męża i rodziny, będzie go rozwijała nocami i w tajemnicy. Dzięki niemu nie tylko spojrzy na swoje życie...

 • Warsaw by Night

  Cztery kobiety w różnym wieku - Helena, Iga, Maja, Renata - poszukując bliskości, przemierzają Warszawę. Przypadkiem i nieświadome siebie nawzajem mijają się w klubie "Warsaw by Night". W ich nocnej przejażdżce po Warszawie towarzyszą im nowo spotkani ludzie, a także zawsze ten sam taksówkarz.

 • Tej nocy będziesz mój

  Co się stanie, jeśli na 24 godziny zostaniesz nierozerwalnie związany z drugim człowiekiem? To właśnie przydarza się Adamowi (Luke Treadaway) i Morello (Natalia Tena). Oboje są muzykami - on gra elektro pop w duecie ze swoim kumplem Tyko; ona jest liderką punkowego zespołu The Dirty Pinks. Czekając na występ, wdają się w głupią sprzeczkę, którą słyszy przechodzący obok kaznodzieja. W imię miłości skuwa ich ze sobą kajdankami, po czym znika z kluczem. Początkowa frustracja bohaterów z czasem...